Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jakub, popieram Cię w całej rozciągłości Twego słowa.

 

Podpisuję się pod tym rękami i nogami z dwóch powodów:

1. Bo właśnie jestem w ukochanych Tatrach pierwszy raz od 4 lat.

2. Bo jakby ktoś mi jeszcze 2,5 roku temu powiedział, że jeszcze kiedykolwiek będę chodził po górach, to bym się popukał w czoło, gdyż wówczas po wypadku nawet nie myślałem o samodzielnym siadaniu na wózek, a co dopiero o chodzeniu bez wsparcia, a tym czasem po 3 latach intensywnej rehabilitacji i walki z własnymi słabościami wróciłem w góry i mogę względnie normalnie po nich chodzić. A skoro już w tych górach się znalazłem, to grzechem byłoby nie wykorzystać tego i połączyć dwóch hobby, jakim są góry i zegarki, czego efektem jest krótki filmik, na który zapraszam:

 

https://youtu.be/dSc5akkngsc

 

A jeszcze jak górską pasję można dzielić z dzieckiem, to już w ogóle jest miodzio. Moja córa z wielką chęcią jeździ w góry, łazi ze mną w doliny (na szczyty już raczej zdrowie mi nie pozwoli), robi całodniowe wycieczki, ma siłę, chęć i radochę z tego, że robi to, co tatuś, a przy okazji pomaga mi krecić materiały o zegarkach, co też jej się bardzo podoba. :)

 

Szacun Tomasz. Jesteś doskonałym przykładem tego, że "Niemożliwe nie istnieje" !

 

Ze mną w góry najczęściej jadą przyjaciele, dla których góry, to sposób na życie.

Może właściwiej byłoby powiedzieć, że to ja jadę z nimi ..

 

Młodszy syn czasami też jedzie. Jednak na trudniejsze szlaki, nie odważyłem się go zabrać ..


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misior, ale jakim cudem porysowałeś dekiel w RANGEMANIE, skoro zegarka nie zdejmujesz? :P

To żart oczywiście. ;) a nie czepialstwo :lol:

Ja również lubię jak zegarek naturalnie się zużywa, pasek wyślizguje, nie przeszkadzają mi ryski, zadrapania itd.

Taki zegar do tyrania dla mnie teraz, to właśnie również GW-9400 i ciekaw jestem jak za rok będzie wyglądał.

Jestem typem nosiciela zegarka bardziej, aniżeli kolekcjonera dlatego chętnie zaprezentuję w przyszłości jego zużycie :D.

 

Mimo to nadal zastanawiam się, skąd rysy na deklu u Ciebie ^_^

Pozdrawiam.

U mnie jak tak dalej pujdzie to po roku użytkowania przewiduje zmianę garnituru dla Romana. Tylko na jaki może DCJ , zamieszczę foto jak wyglada po roku użytkowania. Co do rys na deklu to pojęcia nie mam skąd się wzięły, ale podobno każda rysa dodaje charakteru. O zrobienie rys na deklu podejrzewam lokatora zamieszkującego na deklu

S.Adi jak możesz to zamieść jakieś foto jak wyglada twój Roman

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham góry  :wub:

...

Tylko zegarek inny zabieram w drogę  :D

Jaki?  :)

 

...

Potrafię się wrócić do domu jeśli wyjdę dez zegarka na łapie, od takie zboczenie chyba

Jak można wyjść z domu bez zegarka? shok.gif

Prędzej zapomniałbym spodni mosking.gif

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak tak dalej pujdzie to po roku użytkowania przewiduje zmianę garnituru dla Romana. …... , zamieszczę foto jak wyglada po roku użytkowania. ………... podobno każda rysa dodaje charakteru.

S.Adi jak możesz to zamieść jakieś foto jak wyglada twój Roman

 

 

Jest kilka fotek w wątku dotyczącym GW-9400, Rangemana używam dopiero od 18 lipca br. to nowy zegar więc nie nosi śladów zużycia, no może za wyjątkiem delikatnych rys na metalowej szlufce, która przez to w mojej ocenie nie traci na atrakcyjności.

Na forum pisano, że ten element najszybciej łapie ryski i ja to potwierdzam.

Jak będę miał wolna chwilę to w temacie poświęconym Rangemanowi udokumentuję zdjęciem "pierwsze rysy" ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki?  :)

 

 

Będziesz Tomasz zdziwiony. To jeden z moich najstarszych zegarków.

Casio Sea Pathfinder SPF-60D na tytanie. Noszę go od chwili wprowadzenia na rynek.

To będzie dobrych kilkanaście lat. Do tej pory mnie nie zawiódł, choć przeżył niemało ..

Jestem do niego bardzo przywiązany, tym bardziej, że znosi dzielnie wszelkie podróże :)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Roman

Graty zakupu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piękne

Nowy Roman

Graty zakupu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mega wygodny i leży na nadgarstku jak żaden inny... Ma to coś post-101935-1533652459,8125_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabarts, gratulacje :)

 

U mnie nareszcie zegarek odpowiedni do Deep Desk Diving-u ;)

 

43906649621_82d387d892_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabarts, gratulacje :)

 

U mnie nareszcie zegarek odpowiedni do Deep Desk Diving-u ;)

 

43906649621_82d387d892_o.jpg

Dzięki piękne... bałem się tego rozmiaru zegarka ale jest jeszcze na granicy akceptacji na moim nadgarstku.

Piękny ten Frogman

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mega wygodny i leży na nadgarstku jak żaden inny... Ma to coś 

 

Gratulację.

Wielki wygodny skurczybyk... powiadasz?

Niech się nosi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spory, ale bardzo wygodny dzięki piękne. Obczajam opcje razem z filmikiem kolegi Mateja - jak zwykle świetna robota

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz Tomasz zdziwiony. To jeden z moich najstarszych zegarków.

Casio Sea Pathfinder SPF-60D na tytanie. Noszę go od chwili wprowadzenia na rynek.

To będzie dobrych kilkanaście lat. Do tej pory mnie nie zawiódł, choć przeżył niemało ..

Jestem do niego bardzo przywiązany, tym bardziej, że znosi dzielnie wszelkie podróże :)

W życiu bym nie zgadł  :D

No ale skoro to już tradycja to po co zmieniać, niech się nosi na kolejnych górskich wojażach  :)

Ja dzisiaj w góry zabrałem SKX-a  :P

 

Gratuluję kolegom Żaby i Romka Juniora  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spory, ale bardzo wygodny

 

Taką prośbę mam nietypową - możesz napisać co rozumiesz pod pojęciem "bardzo wygodny" w przypadku GPR-B1000?

Pytam bo dla mnie wyjątkowo wygodny (nadgarstek 21cm)  jest GW-5000, bo: jest czytelny, nie przeszkadza, łatwo się go chowa pod mankietem WSZYSTKIEGO - zimą każdą kurtkę mogę założyć, nawet ulubionego flyers'a od Alpha i mi nie przeszkadza pod mankietem...

 

Oczywiście gratuluje nabytku i niech się nosi jak najlepiej :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką prośbę mam nietypową - możesz napisać co rozumiesz pod pojęciem "bardzo wygodny" w przypadku GPR-B1000?

Pytam bo dla mnie wyjątkowo wygodny (nadgarstek 21cm) jest GW-5000, bo: jest czytelny, nie przeszkadza, łatwo się go chowa pod mankietem WSZYSTKIEGO - zimą każdą kurtkę mogę założyć, nawet ulubionego flyers'a od Alpha i mi nie przeszkadza pod mankietem...

 

Oczywiście gratuluje nabytku i niech się nosi jak najlepiej :)

Dzięki Wygodny w tym sensie, że po założeniu na nadgarstek jest bardzo fajnie spasowany i ten pasek taki jakiś miękki się wydaje, choć to może złudzenie. Nie czuje się go na ręce a jest to kawał "gnata".

Teraz jest lato to faktycznie chodzi się w koszulce ale jesienią czy zimą ta grubość faktycznie może przeszkadzać

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wygodny w tym sensie, że po założeniu na nadgarstek jest bardzo fajnie spasowany i ten pasek taki jakiś miękki się wydaje, choć to może złudzenie. Nie czuje się go na ręce a jest to kawał "gnata".

Teraz jest lato to faktycznie chodzi się w koszulce ale jesienią czy zimą ta grubość faktycznie może przeszkadzać

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

zimą nie mam zamiaru go chować pod mankietem czy to kurtki czy koszuli albo innego swetra, niech cały czas ogląda sobie świat razem ze mną, to jest zegarek, którego sie nie chowa pod mankietem blink.png

ktoś kto nosi G-Shocka pod mankietem jest delikatnie mówiąc "dziwny"

Edytowane przez share28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimą nie mam zamiaru go chować pod mankietem czy to kurtki czy koszuli albo innego swetra, niech cały czas ogląda sobie świat razem ze mną, to jest zegarek, którego sie nie chowa pod mankietem blink.png

ktoś kto nosi G-Shocka pod mankietem jest delikatnie mówiąc "dziwny"

 

Nie chce wzbudzać afery jakiejś - nie chcę też nikogo obrazić, czy urazić swoim stwierdzeniem, obrazuje ono moje subiektywne odczucia - ja pozbyłem się GWG-1000, choć też świetnie leżał na łapie, oraz MT-G który leżał znacznie gorzej, ale świetnie wyglądał, z dwóch powodów, pierwszy był taki że widząc inną osobę z takim zegarkiem na podobnej wielkości nadgarstku zacząłem się zastanawiać czy też tak głupawo wyglądam z takim wielkim "cyferblatem", na łapsku, a drugi powód był taki że zegarek najzwyczajniej w świecie mi przeszkadzał przy szeregu zadań, do których wykonywania niby g-shock jest stworzony...

Moim zdaniem cokolwiek dziwnie wygląda ktoś kto ma podciągnięty rękaw, zakończonej ściągaczem kurtki "po łokieć" z powodu zegarka, który jak to określa moja Szanowna wygląda jak przeznaczony "dla niewidomych i słabo widzących",,,

Wiadomo że to wszystko kwestia indywidualnego gustu i potrzeb - niemniej nie przestaję się dziwić jak ktoś mówi że GPR-B1000 jest "bardzo wygodny" - mierzyłem go i moim zdaniem nie jest wygodny, ale świetnie leży na łapie.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.