Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

MRG to zdecydowanie nie moja półka cenowa, podoba mi się ale to za duża inwestycja.

 

Moja półka to też nie jest - dlatego napisałem że wolałbym frogmana ;) GPW fajnie wygląda... na zdjęciach i po wyjęciu z pudełka, ale na łapie już nie koniecznie, chyba że masz 24cm obwodu - załóż go komuś o podobnym do Twojego nadgarstku i popatrz jak to wygląda z kilku metrów  ;) 

 

DSC06336.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie potrzebuje waszej pomocy bo mam mętlik w głowie i już zgłupialem. Co wybrać z tych 3:

dw5735d

ga-1100

czy

GN-1000MB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża, nie duża... dwie żaby na olx, dokladasz 1000, targujesz i bierzesz tego:

 

https://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-mr-g-mrg-b1000b-1a-i7528478422.html

 

... a swoje i tak kiedyś za niego weźmiesz :)

Ja juz kiedys (moze ze dwa lata temu albo chwile mniej) mialem MRG-G1000 w koszyku i pozostalo tylko kliknac ale...cos mnie powstrzymalo w ostatniej sekundzie. Nie w 100% jestem przekonany do wygladu tarczy ale to pikus. Zapewne na zywo jest inaczej. Druga sprawa to dekiel. Chyba wolalbym w tej klasie jednak zakrecany.

A teraz po uplywie tego czasu w ogole odchodze od analogowych G na rzecz cyfrowych. Tak mi sie odmienilo jakos. ;)

Jednego GWG 1000 juz sprzedalem, drugiego GWG zlotego oddalem w prezencie ( ani razu nie noszony-tylko do zdjec), MTG zaraz znajdzie nowego wlasciciela i zostaje tylko z cyfrakami. Tu rzadzi GW 5000 ale ostatnio doszly dwie nowosci, ktore zostaja na dluzej, pomimo, ze duze byki:

 

3QiHmF.jpg

 

4QTF5o.jpg

 

Los czarnego Froga jeszcze jest niepewny :) a w drodze jeszcze jeden, ktory ma pozycje pewniaka jezeli chodzi o przydzial stojaka. :) Jutro powinien zawitac.

I na ten rok jestem juz zgshockowany. Dosc. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie gst-b100, czy kolor śmigiełka zależy od tego czy zegarek był sprzedawany na bransolecie (ciemne) czy pasku(jasne)?

 

 

 

 

Tak

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemal dokładnie 10 lat temu kupiłem swojego pierwszego G i był to Mudman G-9000.

Z okazji tak okrągłej rocznicy zawitał do mnie jego następca. :P

 

image.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny DCJ sam go chciałem ale z braku dostepnosci w normalnej cenie przyjechał 9430 i też jest meega :wub:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wymieniłem córce baterie w baby-g blx-102 moduł 3265. I jakieś dziwne rzeczy się porobiły ze światełkiem. Do tej pory świeciło się po naciśnięciu przycisku pod ekranem a teraz nie działa w ten sposób i uruchamia się prawym górnym. Co zrobiłem źle?2368f48b6c7b7d14b4aa637032e8d71e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zhakowałeś moduł  :P


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Future Retro

 

3eed58fac642f2c6.jpg

He he - wyglądają jak tranformersy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem baterie i zetknąłem styki ac i minus. Normalnie. I kurde działa inaczej. No pierwszy raz coś takiego mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słuchajcie wymieniłem córce baterie w baby-g blx-102 moduł 3265. I jakieś dziwne rzeczy się porobiły ze światełkiem. Do tej pory świeciło się po naciśnięciu przycisku pod ekranem a teraz nie działa w ten sposób i uruchamia się prawym górnym. Co zrobiłem źle?

A sprawdziłeś, czy na pewno po wymianie baterii włożyłeś do koperty ten sam moduł? Pewnie złapałeś pierwszy lepszy, który leżał na biurku i stąd taki efekt.

 

A na poważnie: moim zdaniem przy wkładaniu modułu do koperty (albo jego lekkim obróceniu w kopercie) został na stałe wciśnięty styk jednego z przycisków, najprawdopodobniej podświetlenia i to daje taki, a nie inny efekt. Spróbuj teraz zrobić test wyświetlacza przez jednoczesne wciśnięcie ADJUST+MODE+FORWARD - prawdopodobnie nic się nie stanie.

Wg mnie powinieneś ponownie go rozebrać i sprawdzić styki przycisków, a jak już rozbierzesz, to wyjmij moduł i poza kopertą wypróbuj działanie przycisków - prawdopodobnie poza kopertą będą działały, jak niegdyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten zegarek

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Moim zdaniem mtg s1000bd fajniejszy jest :) Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś, czy na pewno po wymianie baterii włożyłeś do koperty ten sam moduł? Pewnie złapałeś pierwszy lepszy, który leżał na biurku i stąd taki efekt.

 

A na poważnie: moim zdaniem przy wkładaniu modułu do koperty (albo jego lekkim obróceniu w kopercie) został na stałe wciśnięty styk jednego z przycisków, najprawdopodobniej podświetlenia i to daje taki, a nie inny efekt. Spróbuj teraz zrobić test wyświetlacza przez jednoczesne wciśnięcie ADJUST+MODE+FORWARD - prawdopodobnie nic się nie stanie.

Wg mnie powinieneś ponownie go rozebrać i sprawdzić styki przycisków, a jak już rozbierzesz, to wyjmij moduł i poza kopertą wypróbuj działanie przycisków - prawdopodobnie poza kopertą będą działały, jak niegdyś.

Zrobione. Test wyświetlacza nic nie wykazał. To znaczy wyszedł prawidłowo. Wyjalem modul wyjalem baterie i odczekalem do resetu. Włożyłem baterie i działa. Swoją drogą dziwne jakieś. Jakby modul miał normalne działanie światełka a tylko dodali ten dolny przycisk. Dzięki za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.