Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc

moja miłość do G

wraca z tym modelem:

 

post-0-0-74245500-1330702572.jpg

 

:shock: :D

PIĘKNY :!:

 

ps.

nie ma ktoś taniej....niż wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
http://www.allegro.pl/item257364120_zegare...ylko_u_nas.html

 

Panowie

pytanie

ktos miał go w reku?

to z przodu to głośnik?

jakie to duże?

trudno o nim coś znalezc w necie

 

Ja go miałem w ręku...choć w innym kolorze.

To nie głosnik tylko led...świeci takim żarowym światełkiem w czasie alarmu.Efektownie to wyglada muszę przyznać....

Wymiary 52,5x40,5x11....czyli dość duży.

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

Taaa...te 011 świetnie na łapie leżą :wink:

Bardzo mnie korcą...ale nie można wszystkiego kupić..a szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

Jaki jest jego prawdziwy kolor....seledynek jak na 1 zdjęciu, czy oliwka jak na 2?..rozumiem, że to import prv i bez gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor taki hmmm zlotawo oliwkowy metalik :) bardzo wyszukany

zegarek bez gwarancji z tym co na zdjeciu.

dioda LED swieci na pomaranczowo

fajny efekt wyglada jak jakis sonar na lodzi podwodnej czy cos takiego :)


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Aigata. To nie jest forum dotyczace sprzedazy. Puszczasz spam. Wspomne tez o tym ze sprzedajesz zegarek z poza europejskiego rynku, czyli brak gwarancji, instrukcji zapewne tez po polsku, czesci zamiennych w europie nie bedzie i najprawdopodobniej w zegarku nie bedzie w polsce dzialal wave ceptor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka cyfrowego nie miałem od wczesnych lat 90. Kwarce niby teoretycznie doceniam i toleruję, ale jakoś prawie żaden nie zagrzał u mnie na dłużej miejsca. A teraz nagle kupiłem G-Shocka :shock:. W dodatku jakąś obciachową wersję ze złotymi wykończeniami :D. I co najgorsze, po kilku godzinach posiadania wyraźnie mi się podoba :oops:. Nie wiem, jak to się dalej rozwinie. A był to tylko taki niewinny impulsywny zakup w ramach pocieszenia w nieznośnie przedłużającym się oczekiwaniu na inny bardziej poważny mechaniczny nabytek (poważny jeśli chodzi o cenę, bo wygląd też trochę "radosny" ma być), który chyba jedzie do mnie dyliżansem zaprzężonym w ślimaki. Tak czy inaczej dołączam, przynajmniej tymczasowo, do "klubu G", który do tej pory z pewnego dystansu (ale z dużym szacunkiem) obserwowałem. Zdjęcia w galerii:

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?p=236847

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

Całkiem fajna wersja gulfa.

Ja popełniłem to samo jakiś czas temu....po kolejnym (bodajrze 15-16) mechaniku.I stwierdzam, że to arcyciekawy temat zegarkowy...jakby równoległy.To jak samochody i motocykle :D

 

I nie przesadzaj z tym obciachem...to porządne sikory z historią, tradycją i rzeszami fanów na całym świecie.

Obciach to zegarki, które udają inne zegarki a nimi nigdy nie będą...coś a'la luis vinition & soon & daugther & grandfather czy inne pirre ricaud & cousin ect.

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nie przesadzaj z tym obciachem...

 

Na wszelki wypadek wyjaśnię: to był żart, odnoszący się w dodatku wyłącznie do złotych elementów serii "Black Dawn". Nawet będąc kiedyś najdalszym od zainteresowania G-Shockami nie miałem wątpliwości, że można je nosić na ręku z dumą i bez obaw :D.

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

Oczywiście Pawle zrozumiałem, że Twoja wypowiedź dotyczyła tych złotych dodatków, ale na kanwie tej wypowiedzi uogólniłem..tak na wszelki wypadek..... pro bublico bono dla wszystkich wahających się :D

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem ze sprawie sobie nowego g shocka.poprzedni model riseman jest już trochę wysłużony.wpadł mi w oko ten model:

 

http://www.allegro.pl/item262156316_niezni...0_1_od_1zl.html

 

http://www.allegro.pl/item263027596_casio_...a_wszystko.html

 

spotkałem kilka oznaczeń nie wiem czy jest to zły opis czy są rożne wersje.chodzi o końcówkę oznaczenia modelu tj.g 100,g 100 1 bv,g 100 1 v.

czy ktoś sie orientuje w czym rzecz.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

g-100

jest świetny nosiłem go troche

nie za duży i wspaniale sie komponuje na ręce

co do koncówek to nie mam pojęcia o co chodzi

a zazwyczaj różnice :

pasek parciany,

gumowy

rodzaj wyświetlacza

a w tym nic takiego nie ma

 

ps.

jak bedziesz chciał sie pozbyć risemana kliknij

do mnie

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku chcialbym przywitac wszystkich G-Maniakow

Mam na imie Rafał

Od pewnego czasu jestem zagorzalym wielbicielem zegarkow jak dotychczas byly to generalnie"Ruski" jestem pod wrazeniem ich zroznicowania.

Lecz juz od pewnego czasu na rowni z nimi zaczynaja pociagac mie G-Shoki Po przewertowaniu calego waszego "podforum"(chyle czola przed "tegimi glowami" :wink: kture tu pisza) oraz pochlanianiu wszelkich wiadomosci odnalezionych w necie coraz bardziej umacniam sie w tym przekonaniu ze G-Shok to genialna sprawa.Szczegolnie te starsze klasyczne modele.

Jak dotychczas udalo mi sie zdobyc 2 modele

DW 5900

DW 9000

Ponizej zamieszczam fotki(aby sie pochwalic :wink: )

Co poniekturzy moga mnie kojazyc z pewnego watku jaki zalozylem pewien czas temu odnosnie oryginalnosci Frogmana :oops:

Ale pomimo wszystko posiadam go nadal :oops:

I w ten oto sposob prubuje wkupic sie w wasze"łaski" aby moc zglebiac ten temat.

Pozdrawiam wszystkich :D

Przepraszam za fotki (to wszystko naco stac moj aparat) :oops:

 

[/img]d9fc14b7765b0d67.jpg>8d14183777f02f81.jpg[/img]


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na samym poczatku chcialbym przywitac wszystkich G-Maniakow

Mam na imie Rafał

Od pewnego czasu jestem zagorzalym wielbicielem zegarkow jak dotychczas byly to generalnie"Ruski" jestem pod wrazeniem ich zroznicowania.

Lecz juz od pewnego czasu na rowni z nimi zaczynaja pociagac mie G-Shoki Po przewertowaniu calego waszego "podforum"(chyle czola przed "tegimi glowami" :wink: kture tu pisza) oraz pochlanianiu wszelkich wiadomosci odnalezionych w necie coraz bardziej umacniam sie w tym przekonaniu ze G-Shok to genialna sprawa.Szczegolnie te starsze klasyczne modele.

Jak dotychczas udalo mi sie zdobyc 2 modele

DW 5900

DW 9000

 

Witaj w klubie :D

Piękne zegareczki, nie ma jak klasyki.

Swoją drogą ciekawe z kim licytowałeś DW-9000 :)

Pozdrawiam


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak amel to byles ty po pewnym czasie zdalem sobie z tego sprawe.Mam nadzieje ze mi "to"wybaczysz :?:

To mile zostac powitanym przez takiego "Znawce tematu" jakim jestes.

Mam nadzieje ze bede mogl sie od was wiele dowiedziec

A i moze mi uda sie cos wniesc w wasze srodowisko :wink:


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
postanowiłem ze sprawie sobie nowego g shocka.poprzedni model riseman jest już trochę wysłużony.wpadł mi w oko ten model:

spotkałem kilka oznaczeń nie wiem czy jest to zły opis czy są rożne wersje.chodzi o końcówkę oznaczenia modelu tj.g 100,g 100 1 bv,g 100 1 v.

czy ktoś sie orientuje w czym rzecz.

pzdr

 

Witam.

Jeśli chodzi o ten model to trzeba uważać na podróbki, akurat te co podałeś w linkach wyglądają ok (mają czarny wyświetlacz więc na 99% są oryginalne)

Z tego co wiem na pewno cyfrowe oznaczenia na końcu modelu odnoszą się do koloru.

 

Przy okazji może zapodasz zdjęcia RISA na forum :?:


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak amel to byles ty po pewnym czasie zdalem sobie z tego sprawe.Mam nadzieje ze mi "to"wybaczysz :?:

To mile zostac powitanym przez takiego "Znawce tematu" jakim jestes.

Mam nadzieje ze bede mogl sie od was wiele dowiedziec

A i moze mi uda sie cos wniesc w wasze srodowisko :wink:

 

Na pewno coś wniesiesz jak każdy :D

Z tą wielkością to bez przesady :)

Jasne, nie ma sprawy :arrow: tyle odnośnie wybaczania :)


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec skoro to byles ty to napewno pamietasz o pewnym "chaczyku"

w tej aukcji mianowicie ze ten DW 9000 nieposiada jednego(prawy gorny)przycisku a tak dokladniej to samego plastiku pod palec.Tak wiec przy okazji male pytanko czy ktos z was takowego nie posiada(moze feleksc,wyczytalem ze ma powazne zaplecze G-Shocka :D)

Ale tak pozatym jest naprawde w bardzo fajnym stanie.


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

Frog..świetne te klasyki! ...szczególnie 5900 na którego obecnie poluję :wink: ..normalnie klimat jak z "Cyberiady" Lema :D

 

Do Adama i QQ...ten 5900 z allegro to kaszana niestety się okazała.

Gość specjalnie (jak to mają w zwyczaju) wsadził takie niewyraźne fotki..

 

pozdr,

 

ps. Frog....popracuj trochę nad :"ktury" czy "chaczyk" ect...PROSZĘ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Frog..świetne te klasyki! ...szczególnie 5900 na którego obecnie poluję :wink: ..normalnie klimat jak z "Cyberiady" Lema :lol:

 

Do Adama i QQ...ten 5900 z allegro to kaszana niestety się okazała.

Gość specjalnie (jak to mają w zwyczaju) wsadził takie niewyraźne fotki..

 

pozdr,

 

Niestety czasem tak bywa na allegro. Ze względu na dość drogie części zamienne (pasek gumowy ok 40PLN parciany ok 80PLN bezelek ok 40PLN) zegarek ze zniszczonym paskiem i bezelkiem moim zdaniem jest wart ok 20PLN. No chyba, że to jakiś "vintage" ale na allegro to rzadkość. Co do 5900 to głowa do góry Shakalu, jestem pewien że prędzej czy później trafi się coś godnego na allegro :D Wiem to z doświadczenia :!:


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec skoro to byles ty to napewno pamietasz o pewnym "chaczyku"

w tej aukcji mianowicie ze ten DW 9000 nieposiada jednego(prawy gorny)przycisku a tak dokladniej to samego plastiku pod palec.Tak wiec przy okazji male pytanko czy ktos z was takowego nie posiada(moze feleksc,wyczytalem ze ma powazne zaplecze G-Shocka :lol:)

Ale tak pozatym jest naprawde w bardzo fajnym stanie.

 

Naturalnie że pamiętam o tym małym "ale". Ja polowałem na niego ze względu na nietypową sprzączkę, chętnie bym ją wrzucił do swego 5200 :D

 

Na przycisk mógłbym się zamienić :D


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli interes:

Moja sprzaczka od 9000 na przycisk do niego :?: :shock:

Bardzo mi przykro ale niestety "Niezgadzam" sie.

Nic od niego nie jest na "przehandlowanie" :twisted:

Lecz z przyjemnoscia odkupie taki przycisk.


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.