Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Maciek a powiedz mi gdzie w sklepie stacjonarnym TT można to w ogóle kupić lub pomacać bo bida straszna dlatego takie oferty :P

W dużych miastach na 3-4 TT jest jeden co ma np. Froga lub MTG a np. MRG nie ma w ogóle, jeden na WER którego tylko na zamówienie mogą do sklepu sprowadzić do zakupu lub przymiarki ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie w ogóle nie wchodzę do sklepów stacjonarnych z zegarkami. Raz zdarzyło mi się być w Jubitomie, aby Froga organoleptycznie poznać. Nawet przez moment rozważałem zakup w tym sklepie, bo sprzedawca jakieś rabaty oferował, ale jak zobaczyłem, że cena GWF-D1000 przekracza 5k PLN, a po rabacie jest nieco niższa, lecz wciąż w okolicach 4800, to otwarcie powiedziałem, że w tej cenie, to przy sprzyjających wiatrach dwa takie mogę mieć.

 

I nie chodzi o to, że szukam za wszelką cenę jak najlepszych okazji. Mogę zapłacić kilka procent więcej, bo wiem, że fachowa obsługa, utrzymanie sklepu, reklama, wszystko to kosztuje, ale kiedy mówię "ten pasek we Frogu, to z karbonem jest?", a sprzedawca odpowiada "napraaaawdę?", a do tego chce ode mnie jakieś niebotyczne kwoty, to dla mnie wybór jest prosty ;)

 

Chociaż muszę przyznać, że Jubitom w mojej okolicy nawet nieźle zaopatrzony jest w G-Shocki: kilka Frogów, GWG i innych, wcale nie tanich zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego są takie oferty przymiarki za hajs, bo gdyby można go było bez problemu przymierzyć to inna sprawa a po drugie jak oni chcą coś w tym sklepie stacjonarnym sprzedać jak większości nie mają na stanie ^_^

No a Jubitom w Twojej okolicy to wyjątek potwierdzający regułę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sporty wodne i plywanie nawet z fajka na male glebokosci to barometr jest 100 bardziej przydatny niz termometr i kompas. Wlasnie problem w tym ze w G nawet jak kuoisz najwyzszy model to i tak ni3 bedzie mial wszystkiego. W innym elekttonicznym sprzecie tak niema. Brak Baro we frogu jako dla fana zegarkow jest bolesne. Brak baro jako dla osoby troche "bawiacej" sie nad woda to totalna porazka dyskwalifikujaca zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeden z moich subskrybentów napisał, że wszystkie mtg nowe na pasku zostały wycofane ze sprzedaży ze względu na krzywo docięte paski oraz, że nie będą wprowadzać na rynek dużej ilości modeli Premium (te które już są, a nie żadne nowości) żeby wyprzedać towar słabo rotujący ciekawe ile w tym prawdy.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka za kasę, tego jeszcze nie grali. Mnie bardziej na łopatki rozkłada, jak wchodzę do sklepu i cena za zegarek jest 500 zł, ale ten sam zegarek można u nich kupić przez internet, odebrać osobiście w sklepie i zapłacić 350 zł. Tego to ja już całkowicie nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu jest nie do ogarniecia?,..to proste jak drut dzisiaj kazda firma jeśli chce nadal istnieć musi prowadzic handel w sieci, wiec tam ceny musza być porownywalne,..a sklepy stacjonarne sa dla takich którzy zapomnieli o imieninach np. wnuka, albo dla takich napalencow co to weszli do sklepu i pod wpływem impulsu stwierdzają ze musza mieć ten zegarek now,juz  teraz wiec dla takich cena może być wyzsza,a lenistwo kosztuje,..sam korzystam  wyłącznie z zakupow w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GD-350-8 ;)

 

A z dwóch powyższych MZ 1C (czyli z niebieskimi napisami). Jest znacznie mniej popularna/pospolita (o ile w przypadku tego zegarka można mówić o popularności) i na żywo wygląda naprawdę super.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po usunięciu niebieskich napisów będzie całkiem OK :)

Eee tam - niebieskie napisy stanowią o uroku tego zegarka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80

 

A, no tak, przypomniałem sobie, że jesteś entuzjastą niebieskiego koloru :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tu bo kilka postów temu było o baro, jak dla mnie nad morzem na razie rekord...

post-80287-0-11404500-1542401609_thumb.jpg

post-80287-0-95443000-1542401625_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GD 350 to tylko w negatywie. Piękna czarna bestia a reszta to takie jakies... pip...i :)

 

Okolice Grodu Kraka też wysokie

2663acbce134.jpg

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś okolice Krakowa mają niskie ciśnienie :P w sercu Grodu Kraka jest tyle
post-92515-0-96296200-1542438188_thumb.jpg

Edytowane przez cichy81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okolice mają niskie,ale są wyżej te one okolice ;)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.