Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Cyk :)

feeced9f1ffc200cbc12e8bf2abaf27e.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję porady.

 

Proszę byście podali mi symbole jakiegoś małego G-shocka - chcę kupić synowi (11lvl).

Niestety nie mogłem znaleźć podobnego tematu na forum.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję porady.

 

Proszę byście podali mi symbole jakiegoś małego G-shocka - chcę kupić synowi (11lvl).

Niestety nie mogłem znaleźć podobnego tematu na forum.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

G-2900, GW-M5610, AWG-M100, AW-590/AW-591, G-7700/G-7710 - to tak na szybko. Może koledzy będą mieli jeszcze kilka propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hard Rockin' Amigo

 

Wśród propozycji @TomG80 znalazł się model GW-M5610 , to IMO zdecydowanie najlepszy wybór, zegarek jest dość zaawansowany i praktycznie bezobsługowy.

Teraz dobra okazja żeby kupić :)

https://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-radio-controlled-watch-gw-m5610-1er-p99954010.html

Po zastosowaniu kodu GIFT12 cena wynosi 325zł.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jako właściciel nadgarstka z kategorii tych mniejszych potwierdzam dodatkowo, że bardzo wygodnie się go nosi. Do tego w łatwy sposób można mu nadać inny styl, poprzez wymianę paska i osłony na coś bardziej kolorowego  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc - ten chyba najbardziej mi się podoba.

 

Najmniej pretensjonalny wygląd i chyba będzie dobrze wyglądał na Janka chudej łapce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow :) Od pewnego czasu obserwuje forum i z wielka przyjemnoscia czytam wasze wypowiedzi :) Dzis przyszedl czas na zadanie pytania w zwiazku z GW-M5610. Czytalem wczesniejsze wypowiedzi uzytkownikow forum, ale byly troszke niedokladne. Chodzi mi mianowicie o gwarancje przy zakupie z watchshop.com :) Czy ZIBI reflektuje dokumenty dolaczane przez watchshop.com w ramach napraw gwarancyjnych? Bede wdzieczny wam za odpowiedzi :) Milego dnia! Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku masz dyskusję na temat honorowania gwarancji WatchShop przez ZIBI.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/23898-zagraniczna-gwarancja-czy-działa-w-polsce/page-2

 

Dzieki za pomoc i podanie linka :) Wychodzi wiec na to, ze z dobrze wypelnionymi dokumentami gwarancyjnymi przez watchshop.com nie powinno byc problemu w kwestii gwarancji. Jeszcze raz dzieki :)

Edytowane przez bartek2890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doleciał z tic-tac...

 

1543964745airbrush_20181204174116.jpg

 

1543964885airbrush_20181204173147.jpg

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie pewna mysla. Chialem, zakupić MTG B1000. Wiadomo cena powyzej 3000zl. 3100 albo 3400 zaleznie od wersji z polskiej dystrybucji udaoo mi sie wynegocjowac 2700. Ale zapowiedzieli wersje na bransolecie. Drozsza o 100jenow. Mysle ze na pewno cos podniosa wiec z 400zl trzeba bedzie doplacic. Zegarek sie juz sie pokazal w sklepach.... w cenie 4900zl... zatkalo mnie. Jeszcze jakos zrozumialbym ze cena 3900 zeby mieli z czego zjechac.... ale 4900..... pelna konsternacja.

Edytowane przez kowaljl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, jeśli tylko wersja kolorystyczna podchodzi, bierzemy wersję na pasku i zakładamy bransę. Owszem, trzeba 2 miechy poczekać, ale uważam, że warto.

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie niestety wersje kolorystyczne z bransoletami sa super. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja odczuwam jakieś takie jesienne wypalenie? żaden zegarek mnie zbytnio nie pociąga :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja odczuwam jakieś takie jesienne wypalenie? żaden zegarek mnie zbytnio nie pociąga :(

Mnie pociągnie dw5900 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.