Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,jaki jest czas wysyłki zegara z EG do pl.

Kupiłem wczoraj i mam lekkie obawy czy odbiore na wigilę.

Płaciłem PayPalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu w odległej galaktyce...

post-1617-0-93934400-1544550933_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jaki jest czas wysyłki zegara z EG do pl.

Kupiłem wczoraj i mam lekkie obawy czy odbiore na wigilę.

Płaciłem PayPalem.

 

 EG ??...może jasniej,ale jeśli Anglia,to powinien dotrzeć jeszcze przed 24.12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jaki jest czas wysyłki zegara z EG do pl.

Kupiłem wczoraj i mam lekkie obawy czy odbiore na wigilę.

Płaciłem PayPalem.

Teraz to już mega loteria ... normalnie 6 do 10 dni ,ale przed świętami ... może być przykra niespodzianka ,że nie dojdzie (oby nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już mega loteria ... normalnie 6 do 10 dni ,ale przed świętami ... może być przykra niespodzianka ,że nie dojdzie (oby nie)

Produkt został wysłany,i jest numer do śledzenia  wysyłki-jest swiatełko w tunelu ze na 24ego doleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , czy jest jakiś Gshock w cenie do max 300 zł (wolałbym bliżej 200 i rzecz jasna ze sprawdzonego źródła) nadający się dla 9 latka ? Niestety takie mamy czasy , że dzieciakom znaleźć prezent to istny dramat , mój chrześniak ma dosłownie wszystko od konsoli po laptopa itd a zegarka jeszcze nie ;p więcej kasy wydawać w sumie nie widzę sensu bo wiadomo jak to w tym wieku jest z dzieciakami... Jak będzie dbał to na komunie sprawię mu coś lepszego ;)

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , czy jest jakiś Gshock w cenie do max 300 zł (wolałbym bliżej 200 i rzecz jasna ze sprawdzonego źródła) nadający się dla 9 latka ? Niestety takie mamy czasy , że dzieciakom znaleźć prezent to istny dramat , mój chrześniak ma dosłownie wszystko od konsoli po laptopa itd a zegarka jeszcze nie ;p więcej kasy wydawać w sumie nie widzę sensu bo wiadomo jak to w tym wieku jest z dzieciakami... Jak będzie dbał to na komunie sprawię mu coś lepszego ;)

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Jasne, weź mu np. AW-591. Zegarek jest odpowiednio mały, niedrogi, jak na G-Shock'a, porządnie wykonany i prosty w obsłudze. Myślę, że warto.

 

https://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-alarm-chronograph-watch-aw-591-2aer-p30774.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym polecił GW-M 5610, niech od dziecka ma kontakt z nowszymi technologiami ... teraz można kupić w dobrej cenie.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo Tom i to by była myśl , a jak ktoś by kodem poratował to już super sprawa ;p ja poprostu póki co nie mam pewności czy jest sens ładować się w coś droższego bo niestety dzieciak jest trochę rozpieszczony (eh babcie, ciocie...) i pewności , że będzie szanował nie mam a z drugiej strony od czegoś trzeba zacząć kiedyś.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PolamanyLudzikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIFT20


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo Tom i to by była myśl , a jak ktoś by kodem poratował to już super sprawa ;p ja poprostu póki co nie mam pewności czy jest sens ładować się w coś droższego bo niestety dzieciak jest trochę rozpieszczony (eh babcie, ciocie...) i pewności , że będzie szanował nie mam a z drugiej strony od czegoś trzeba zacząć kiedyś.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Kod masz na stronie - GIFT20. Ale Jacek ma rację - rozważ GW-M5610-1ER. Jest mniejszy, w pełni cyfrowy i dalece bardziej zaawansowany technologicznie (Tough Solar i Wave Ceptor). Myślę, że młodemu by podpasował. Przejrzyj dział "Sprzedam" na forum, ostatnio były promocje i chłopaki się obkupili, a teraz nadmiary sprzedają, więc nówkę sztukę możesz łyknąć już za 300zł - naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak u dzieciaka zegarek z WC i TS złapie synchro i promienie słoneczne - chyba, że z ekranu komórki. Już lepiej przejść się z nim raz na 2 lata do zegarmistrza na wymianę baterii, albo ew. zrobić to samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak u dzieciaka zegarek z WC i TS złapie synchro i promienie słoneczne - chyba, że z ekranu komórki. Już lepiej przejść się z nim raz na 2 lata do zegarmistrza na wymianę baterii, albo ew. zrobić to samemu.

No już nie przesadzajmy, nie jest tak źle - ja w lato swojej 8-letniej córy nie jestem w stanie zagonić z podwórka do domu na wieczór. A jej Baby-G jest lepiej sfatygowane po pół roku użytkowania (na dzień dziecka ode mnie dostała), niż najstarszy z moich G. Jakby tylko miała odpowiednio dużą już łapkę, to też bym jej wziął GW-M5610, tylko w jakimś ładnym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Przejrzyj dział "Sprzedam" na forum, ostatnio były promocje i chłopaki się obkupili, a teraz nadmiary sprzedają, więc nówkę sztukę możesz łyknąć już za 300zł - naprawdę warto.

 

Przecież na WS jest za 292zł z kodem, nówka, niemacana  ;)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak u dzieciaka zegarek z WC i TS złapie synchro i promienie słoneczne - chyba, że z ekranu

komórki.

 

A jakie ma znaczenie, że to jest dziecko? > synchro łapie w nocy, a dziecko przecież nie żyje w jakimś "underground'zie" :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie, że to jest dziecko? > synchro łapie w nocy, a dziecko przecież nie żyje w jakimś "underground'zie" :)

 

Masz dzieci ?

 

Jeżeli Ojciec naopowiada dziecku o odbieraniu fal z kosmosu promieni UV z Pulsarów to może taki synek zafascynowany kosmitami wystawi taki zegarek na parapet, żeby nawiązać kontakt z zielonymi,

Jeżeli dostanie zegarek od wujka, trzepnie go koło klocków Lego, wrzuci do śniadaniówki albo worka z trampkami a jak jest kreatywny to zamieni się z kolegami na taki co ma 16 melodii. A to wszystko pod warunkiem, że w ogóle będzie pamiętał gdzie go zostawił tydzień temu. Zawsze mogą też pomóc koledzy ze starszej klasy.

 

Naprawdę nie mierzcie dzieci swoją miarką czyli pucowania G szmatką, modlenia się do nich i robieniem ołtarzyków na parapecie w celu doładowania czy złapania synchro....

 

Poza tym dać zarobić bateryjkarzowi nawet bandyckie 20zł raz na min 2 lata to chyba, każdy może się szarpnąć, uśmiercony AKU to stówka ...

 

Sam pytający nie ma złudzeń a Wy wujki dobra rada!

Panowie , czy jest jakiś Gshock w cenie do max 300 zł (wolałbym bliżej 200 i rzecz jasna ze sprawdzonego źródła) nadający się dla 9 latka ? Niestety takie mamy czasy , że dzieciakom znaleźć prezent to istny dramat , mój chrześniak ma dosłownie wszystko od konsoli po laptopa itd a zegarka jeszcze nie ;p więcej kasy wydawać w sumie nie widzę sensu bo wiadomo jak to w tym wieku jest z dzieciakami... Jak będzie dbał to na komunie sprawię mu coś lepszego ;)

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z trwałością g shockow, mocno wizualnie odbiegaja od stanu pierwotnego po kilku miesiącach, latach uzywania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz dzieci ?

 

 

 

Tak, Córkę (30 lat) - właśnie, korzystając z promocji kupiłem jej GW-M 5610 :)

Co do pozostałej części Twojej wypowiedzi ... cóż, masz bogatą wyobraźnię :), dzieci są różne ... a zegarek za 300zł. chyba nie wymaga aż takiej analizy.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Córkę (30 lat) - właśnie, korzystając z promocji kupiłem jej GW-M 5610 :)

Co do pozostałej części Twojej wypowiedzi ... cóż, masz bogatą wyobraźnię :), dzieci są różne ... a zegarek za 300zł. chyba nie wymaga aż takiej analizy.

 

Brawo TY!  ;)  :P  :D  B)

w/g tego forum córce powinieneś kupić już Rolexa B) , a wspomnianego G dla wnuków, żeby odświeżyć swoja wyobraźnię czyli jak teraz dzieci podchodzą do sprawy, bo w czasach młodości twojej Córki to były książki poczytaj mi mamo, teleranek i w większości klocki z drewna  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Rolexa? - nie płynę w mainstream'ie :)  nie wybrałbym go, nawet gdybym miał na niego pieniądze.

Na 18-ke dostała Tissota (automat), po dekadzie kupiła sobie Skagen'a, a w tym roku spodobał się jej i nosi mój vintage'owy Casio VDB-200B ... wyraźnie chce się odmłodzić :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.