Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie ShoRite mnie zainspirowało.

Można by rzec, sam plastik na choince  :P

 

UL5jv-kdYSOb.JPG?v=2

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zadać głupie pytanie? Dziękuję!

Jaki to model?

 

I żeby nie było OT

Mój najwygodniejszy zegarek jaki miałem

 

Widzę, że koledzy mnie ubiegli DW-5900, świetny zegarek wzorowany na starym modelu. Jak ktoś lubi klimaty retro jak ja to na pewno przypadnie do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Widzę, że koledzy mnie ubiegli DW-5900, świetny zegarek wzorowany na starym modelu. Jak ktoś lubi klimaty retro jak ja to na pewno przypadnie do gustu

Właśnie przypadł do gustu i to bardzo :):wub:

 

Z pozdrowieniami dla Parówkowego ;)

 

lklWlIz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

DW-5900,

DW-5900 ;)

 

 

Dw-5900

Ma ktoś na niego jakiś dobry sprawdzony namiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na niego jakiś dobry sprawdzony namiar?

Ja przymierzałem na lotnisku w A-damie, na necie chyba jest ich mało. Zreszta w sklepach też, regularnie oglądam witryny sklepowe i nigdy go nie widziałem.

ciach

 

Klasyka zawsze w modzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i było ostatnie pukanie w tym roku ;)

 

Już ostatnie ? Przykra sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach

 

 

Przymierzam się do złożenia 6930, czym pokryty jest dekiel? Nie ściera się to jakoś znacząco? Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto. Bez radia zegarek nie będzie kompletny. Niby to tylko mały napis RCVD na lewym wyświetlaczu, a jak się pojawia, to daje radochę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto. Bez radia zegarek nie będzie kompletny. Niby to tylko mały napis RCVD na lewym wyświetlaczu, a jak się pojawia, to daje radochę. :)

Spoko nie wykluczam że i mi przysporzy to nie mniejszą radość. A tak z praktycznego punktu widzenia? Zegarki elektroniczne często się rozsynchronizowują żeby było to uciążliwe?

 

Poza tymi dwoma rozważam jeszcze:

 

https://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-rangeman-alarm-chronograph-radio-controlled-watch-gw-9400-1er-p99963393.html

Wizualnie mniej mi się podoba. Na plus sensory i cena.

 

https://www.watchshop.com/mens-casio-g-steel-alarm-chronograph-radio-controlled-watch-gst-w100g-1ber-p100005180.html

Ładny, solar radio. Fajna promocja.

 

https://www.timetrend.pl/meskie-casio-pro-trek/13526-casio-pro-trek-prw-3500-1er.html

Wizualnie ok. Cena też chyba. Do tego solar, radio, sensory i kompas.

 

 

Debeściak i kozak na pierwszym miejscu to gwg-1000 z zielonym paskiem ale niestety poza budżetem.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do złożenia 6930, czym pokryty jest dekiel? Nie ściera się to jakoś znacząco?

Posiadam go jakieś 4 lata, nic się nie ściera ale noszony rzadko , widziałem kiedyś zajechaną sztukę i dekiel był prawie srebrny,nie wiem co trzeba robić żeby tak to zajechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gerfas Najlepiej podejdź do jakiejś galerii handlowej i obejrzyj większość z tych modeli na miejscu, ponieważ są to kompletnie różne zegarki. Mi z tych wymienionych najbardziej podchodzi Rangeman GW-9400-1, oczywiście o GWG-1000 nie wspominając, ale - jak mówisz - jest poza budżetem.

 

Najważniejsze jest Twoje indywidualne odczucie - to Ty będziesz go nosił. Romek ma na pewno najlepszą relację funkcjonalności do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Gerfas Najlepiej podejdź do jakiejś galerii handlowej i obejrzyj większość z tych modeli na miejscu...

 

Tak zrobię. Dzięki za komentarze.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gerfas Najlepiej podejdź do jakiejś galerii handlowej i obejrzyj większość z tych modeli na miejscu, ponieważ są to kompletnie różne zegarki. Mi z tych wymienionych najbardziej podchodzi Rangeman GW-9400-1, oczywiście o GWG-1000 nie wspominając, ale - jak mówisz - jest poza budżetem.

 

Najważniejsze jest Twoje indywidualne odczucie - to Ty będziesz go nosił. Romek ma na pewno najlepszą relację funkcjonalności do ceny.

 

Wybór padł na gwg-100. Ponegocjuję z TT, jeżeli zejdą do ceny WS to wezmę jeszcze dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzajemnie.jpg


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.