Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie kusiło czy do niego nie wrócić. Bardzo lubię ten wyświetlacz.

No i możliwość synchronizacji ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins Aż do zdjęcia trzeba było bransoletę rozpiąć. :)

 

Zacna kolekcja, Milordzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No ładnie nazbierałeś tych zakrętek, tylko słoików brak :D:P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być redukcja kolekcji przez sprzedaż mudmana smokey grey a tylko się powiększyła o kolejnego mudka, którego kupiłem już drugi raz, bo człowiek zaczął z nim tęsknić ^^bbe8f0b4a87724565dc779ccb0f5e3ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikny, yno go na grubie nie styrej  :P


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości kolegi z forum taki kwadraciak dziś do mnie dotarł. Jeszcze tylko naładować aku, zsynchronizować i można nosić ;)

 

Też o nim myślałem - ale słowo się rzekło że już nie kupuję zegarków... :D

A możesz z jakąś kostką go pstryknąć dla porównania? On jest większy niż 5610?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to w końcu jedyny G-Shock wśród Rolexów ;)

 

On ma takie szkło czy ktoś nakleił szkło hartowane zwane czasem folią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o nim myślałem - ale słowo się rzekło że już nie kupuję zegarków... :D

A możesz z jakąś kostką go pstryknąć dla porównania? On jest większy niż 5610?

Wg pomiarów przeprowadzonych suwmiarka plastikową za 5 PLN z Leroy Merlin GW-M5610 wydaje się mieć (poza grubością) niemal identyczne wymiary: 43,5 x 46 x 13,5 (G-7800) vs 43 x 46 x 12 (GW-M5610). Niemniej jednak G-7800 wygląda bardziej masywnie i na nadgarstku nosi się raczej jak GW-5000 (a nawet sprawia wrażenie nieco większego), a nie jak GW-M5610.

 

47028349831_bc5eca556b_o.jpg

 

On ma takie szkło czy ktoś nakleił szkło hartowane zwane czasem folią?

Nie widzę żadnej folii, czy szkła hartowanego, więc chyba tak wygląda w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne dupki :)

Jestem tu świeży i tak błądzę po forum ... forum zegarkowym?  :ph34r:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To są chętni czy zostawiać w kolekcji?;>

Coraz bardziej mnie ta Twoja fotka inspiruje. :) Śliczna jest ta wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

 

Coś czuje ze chyba jednak nie będę rozdzielał rodzeństwa ;pa100fb312f87a8b90907e06848f8ab2a.jpg

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział. Powiedzcie mi czy po wymianie paska bądź bezela zegarek traci gwarancję producenta? Czy może ją ktoś podważyć w związku z własną ingerencją w zegarek pomimo wymiany samego plastiku bez rozkręcania dekielka koperty ? Na przykład taka zmiana w GWG na takie ubranko Maharishi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek i bezel to elementy wymienne - ich wymiana nie powoduje ingerencji w moduł i rozszczelnienie zegarka, moim zdaniem, na zdrowy rozsądek, nie ma to wpływu na gwarancję, choć nigdy, w przypadku g-shock'a, nie korzystałem z serwisu gwarancyjnego bo nie było potrzeby...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem też nie ma wpływu. Chodzi mi o to jakie podejście ma do tego Zibi. Kiedyś były takie akcje że poszkodowany w kolizji drogowej nie otrzymywał odszkodowania bo przeoczył wykonanie badania technicznego samochodu w terminie chociaż nie miało to wpływu na sprawstwo kolizji. Pasek i bezel to elementy wymienne lecz czy nie podważą tego jeżeli wymieni się je samemu a nie zleci serwisowi. O to mi chodzi

Taka wymiana to prosta sprawa ale z serwisami jest różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to wpływu na gwarancję .możesz wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) czy po wymianie paska bądź bezela zegarek traci gwarancję producenta? Czy może ją ktoś podważyć w związku z własną ingerencją w zegarek pomimo wymiany samego plastiku bez rozkręcania dekielka koperty ?

 

Dla pewności napisz e-mail z zapytaniem do serwisu - w razie czego będziesz miał podkładkę :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że nawet jakby coś się stało z modułem w kwestii gwarancyjnej, to zawsze przed oddaniem do serwisu możesz założyć z powrotem stare ciuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że nawet jakby coś się stało z modułem w kwestii gwarancyjnej, to zawsze przed oddaniem do serwisu możesz założyć z powrotem stare ciuchy.

 

ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierałem dziś gw9010 bo chciałem usunąć paproch pod szkłem i wszystko poskladalem spowrotem ale coś nie bardzo chce mi teraz działać auto podświetlenie. Jakieś rady co mogę z tym zrobić?

 

Próbowałem nim już „wstrząsać”, trochę obstukiwac, żeby może rozruszać trochę te kulkę w środku ale nie ma specjalnego efektu. Wszedłem w ten trym TLT, gdzie jeśli wszystko działa prawidłowo i przechyli się zegarek to pojawia się 8888, u mnie natomiast łapie srednio raz na 10 użyć. Wie ktoś czy można rozkręcić zegarek i jakoś manualnie sprawdzić co jest z ta kulką odpowiedzialna za auto podswoetlenie?

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.