Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to seans 3D a popcorn i cola duża to przepłaciłeś :D

Imo Casio sobie w nic nie strzela, rynek się zmienił i konsumenci są bardziej wymagający szukając dóbr "luksusowych" ( oczywiście to słowo na wyrost).

Podobieństwo jest na pierwszy rzut oka ale już w odbiorze rzeczywistym, dotyku różnica jest znacząca.

A Ci którzy na to nie patrzą i nie potrzebują to wezmą podobny Skmei za 30 zł. ;)

 

 owszem sa (zreszta byli od zawsze) tacy co szukają luksusowych egzemplarzy zegarkow, to prawda, ale sa tez tacy których nie stać na nie, albo tacy co to mogą, ale nie chcą bo nie musza posiadac sikora za grube tysiące,sam naleze do tych ostatnich,, lubie roznorodnosc i posiadac wieksza ilość za rozsadna czyli odpowiednia dla mnie cene,ale faktem tez jest to,ze najtańszy towar jest tez najmniej atrakcyjny i technicznie i wizualnie, howgh ! :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ci którzy na to nie patrzą i nie potrzebują to wezmą podobny Skmei za 30 zł. ;)

 

Być może tak jest. Z tą jednak różnicą, że Skmei to już perfidna podróba, a tu mamy tańszy model tego samego producenta, wyglądający jak droższy. Zabieg często stosowany np. w motoryzacji. Dla mnie to bardziej uczciwe, niż noszenie podróbek. I pewnie konsumentów tak właśnie można podzielić - na tych co założą podróbkę i na tych, co wybiorą "okrojoną" wersję tej samej marki.

Może to jest też sposób Casio na walkę z podróbkami. Po prostu sami siebie zaczęli kopiować w tańszych modelach. Jeśli tak, to może należy im pogratulować sprytu.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel zrealizowany. Miał być na 40 urodziny i jest, co prawda troszkę wcześniej bo była promocja ale rok sie zgadza :-)

Gratuluję, sam się zastanawiałem, czy nie brać, ale po co mi dwa stalowe G podobne do siebie (MTG) :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel zrealizowany. Miał być na 40 urodziny i jest, co prawda troszkę wcześniej bo była promocja ale rok sie zgadza :-) ad2139ecd7ba639d68b9ed3b576d7808.jpg

Po wiela i gdzie kupiony? Czyżby na Watchshopie, czy gdzie indziej jest jeszcze taniej?

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wiela i gdzie kupiony? Czyżby na Watchshopie, czy gdzie indziej jest jeszcze taniej?

Odpowiem za kolegę, pewnie tak, cena po rabacie oscylowała w okolicy 1 tys PLN :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażesz od d..y strony???

 

Proszę bardzo:

 

post-90102-0-34045900-1551027925_thumb.jpg

 

post-90102-0-43143100-1551027933_thumb.jpg

 

 

 

I jeszcze podświetlenie (zdjęcia słabe jakościowo, ale robione na szybko "z ręki"):

 

post-90102-0-97448000-1551027948_thumb.jpg

 

post-90102-0-87811600-1551027955_thumb.jpg


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ciekawy model, ale cena nowego 168zł, a za tyle w promocji można już było wziąć na WS G-Shocka, bodajże na dzień ojca  :)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowane zdjęciem kolegi @Flaming .a05fa92557608a313917cd154b259ee4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto zegarek nabyłem na przypadkowej wyprzedaży za cenę wyjścia do kina dla 2 osób z popcornem, colą:-)

Prawie G-shock, więc prawie nadaje się do tego wątku ;-)

Podobny do GG 1000, albo AQ-s810.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trochę do GA-800.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Dzięki :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za kolegę, pewnie tak, cena po rabacie oscylowała w okolicy 1 tys PLN :)

Tak dokładnie. Wyszło 1053 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice :) Muszę sobie też dokupić ze dwie szlufki. Czy klamerki to tylko z paskiem, czy osobno da się gdzieś dostać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od kolegi z grupy na FB, samą szlufkę, zapięcie przełożyłam z innego paska, chyba dw6900bb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, teraz to jest wypasiona wersja! :wub:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od kolegi z grupy na FB, samą szlufkę, zapięcie przełożyłam z innego paska, chyba dw6900bb ;)

Marcin, a w jakim pasku fabrycznie występuje metalowa szlufka z napisem G-SHOCK w kolorze czarnym? Bo ja się jeszcze nie natknąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a w jakim pasku fabrycznie występuje metalowa szlufka z napisem G-SHOCK w kolorze czarnym? Bo ja się jeszcze nie natknąłem.

Występuje we frogmanie d1000b ale to jest szlufka samojebka, na instagramie tego pełno :)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Występuje we frogmanie d1000b ale to jest szlufka samojebka, na instagramie tego pełno :)

I jak jakość wykonania i powłoki? Nada się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak jakość wykonania i powłoki? Nada się?

Powiem Ci, że różnicy w jakości wykonania pomiędzy ori szlufkami nie widzę,nawet napis idealny a co do powłoki to jeszcze za wcześnie żeby się wypowiadać :) ale dobrym testerem nie będę ponieważ jedyne czego metalowe szlufki u mnie dotykają to czasami bluza, przeważnie staram się żeby nie miały z niczym innym kontaktu więc pewnie będzie igła ;)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a w jakim pasku fabrycznie występuje metalowa szlufka z napisem G-SHOCK w kolorze czarnym? Bo ja się jeszcze nie natknąłem.

Ja miałem w ROMKU SRJ ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w ROMKU SRJ ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

O, racja, dzięki za podpowiedź. W Burtonie też jest czarna szlufka, ale tam jest logo Burton, a nie napis G-SHOCK. To cenna informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że różnicy w jakości wykonania pomiędzy ori szlufkami nie widzę,nawet napis idealny a co do powłoki to jeszcze za wcześnie żeby się wypowiadać :) ale dobrym testerem nie będę ponieważ jedyne czego metalowe szlufki u mnie dotykają to czasami bluza, przeważnie staram się żeby nie miały z niczym innym kontaktu więc pewnie będzie igła ;)

Może dodatkowo warto naklejać sobie folie ochronną na tiom ślufke  :lol: 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dodatkowo warto naklejać sobie folie ochronną na tiom ślufke  :lol: 

Nie, nie ale znam takich co naklejają :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.