Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze G niedługo GW :-) attachicon.gifDSC_1109~01~01.jpeg

Jaki jest koszt zakupu modułu GW-9300? Podzielisz się numerem tej części? Zastanawiam się czy bardziej się opłaci kupić używanego G i zamienić moduł na GW czy ciągnąć GW od Japończyków albo z US...

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt zakupu modułu GW-9300? Podzielisz się numerem tej części? Zastanawiam się czy bardziej się opłaci kupić używanego G i zamienić moduł na GW czy ciągnąć GW od Japończyków albo z US...

Z góry dzięki za odpowiedź

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna wystawka.

Na którym piętrze mieszkasz? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna wystawka.

Na którym piętrze mieszkasz? ;)

Na parterze, dlatego muszę zachowywać wzmożoną czujność, co by promienie słońca dochodziły. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam - z solarium.a9eb1243d23ba4329a735cbf00ef81bf.jpg

Niezła kolekcja ;)

Edytowane przez S.Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja ;)

Dzięki, ale to tylko te z solarem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje solary jak są na H to ich nawet nie wystawiam, szkoda LCD. Dopiero jak są na M i to od bardzo długiego czasu ale przeważnie już wskakuje na rękę i jest git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuję dwóch śrubek, bo się okazało, że poprzedni właściciel objechał i szkoda takie wkręcać, bo następnym razem już się nie uda wykręcić przy zmianie ubranka. Może ktoś ma po taniości, takie to to:

 

eLt3L-O3ptxZ.JPG?v=2


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy od północnej/zacienionej strony wystawić solara i spokojnie sie dobije.

Widać nawet potem po lumie że dostał sporą dawke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje solary jak są na H to ich nawet nie wystawiam, szkoda LCD. Dopiero jak są na M i to od bardzo długiego czasu ale przeważnie już wskakuje na rękę i jest git :D

Za dużo się tego uzbierało i nie mam kiedy we wszystkim po dworze latać, dlatego przy ładniejszej sobocie czy niedzieli towarzystwo idzie się smażyć na balkon. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuję dwóch śrubek, bo się okazało, że poprzedni właściciel objechał i szkoda takie wkręcać, bo następnym razem już się nie uda wykręcić przy zmianie ubranka. Może ktoś ma po taniości, takie to to:

 

 

 

Jaki model?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GDF-100  :)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam - z solarium.a9eb1243d23ba4329a735cbf00ef81bf.jpg

Jakiś ulubiony? Jest z czego wybierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakiś ulubiony? Jest z czego wybierać

Z łapy niemal nie schodzi GPW-1000 (pierwszy od lewej w pierwszym rzędzie), czasem też wskakuje Romek oraz GR-B100-1A2, a na basen zabieram np. GW-2310FB-1 lub Ryśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na parterze, dlatego muszę zachowywać wzmożoną czujność, co by promienie słońca dochodziły. ;)

A nie lepiej gablotka z oświetleniem? :P Stare foto jakieś mam.

post-78564-0-78844400-1552906334_thumb.jpg


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam - z solarium.

 

Skąd takie fajne podstawki pod G ? :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie fajne podstawki pod G ? :)

Napisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie ;). Panowie przymierzam się do zakupu Casio MTG-G MTGB1000B1A4. Moje pytanie, być może głupie ale wybaczcie - czy ten czarny metal rysuje się bardziej od srebnego - wiadomo ryski sie mogą zdarzyć ale chodzi mi o fakt czy na czarnym nie będzie tego aż tak widać, czy nie bedzie z pod spodu przebijać kolor srebny (jeśli to możliwe - czy to jest jakoś lakierowane?)

I drugie pytanie - w zależności od sklepu, raz pisze, że jest ustawiany także za pośrednictwem GPS a raz nie. Jak to jest? Jest w nim GPS czy to pomyłka?

Z gory wielkie dzięki za rozwianie moich wątpliwości :).

A ogolnie jak ktoś ma takiego sikorka to jak wrażenia :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś dobrze czymś zaorać żeby srebrny kolor wyszedł. Od 2 lat użytkuję regularnie GST-W110BD i nie oszczędzam go specjalnie. Na samej kopercie nie mam najmniejszego śladu. Na bransolecie powstało kilka rysek, ale wszystkie od różnych "wypadków", samo się nic nie rysuje. ;)  Dodatkowo nawet to co powstało, jest słabiej widoczne niż podobne ślady na srebrnych bransoletach, a przy innych zegarkach się jednak zastanawiam zanim gdzieś łapę wsadzę. Jeśli czarny się najbardziej podoba, to pod tym względem możesz brać śmiało. :)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, macie jakieś sprawdzone miejsca do kupienia np. paska, bezela, bullbara itp. do DW-5600? Na portalu aukcyjnym niby są, ale coś mi się to przedrożone wszystko wydaje... A na początek chciałem sobie pomarańczowy pasek sprawić, co by we wakacje kolorowo było ;)

I pytanie pomocnicze - czy bullbar nie ociera z czasem bezela, albo, co gorsza, szybki koperty przy przypadkowym dociśnięciu? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.