Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, macie jakieś sprawdzone miejsca do kupienia np. paska, bezela, bullbara itp. do DW-5600? Na portalu aukcyjnym niby są, ale coś mi się to przedrożone wszystko wydaje... A na początek chciałem sobie pomarańczowy pasek sprawić, co by we wakacje kolorowo było ;)

I pytanie pomocnicze - czy bullbar nie ociera z czasem bezela, albo, co gorsza, szybki koperty przy przypadkowym dociśnięciu? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?

Pasek, bezel najtaniej w [email protected] (tylko można długo czekać). Szybciej ale drożej Adam Łępa Świat Zegarków Jasło, można powołać się na mnie może będzie taniej ;)

Bulbar/protector to chyba najlepiej Jays&Cays czy jakoś tak bo to customowa część chyba jest

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek, bezel najtaniej w [email protected] (tylko można długo czekać). Szybciej ale drożej Adam Łępa Świat Zegarków Jasło, można powołać się na mnie może będzie taniej ;)

Bulbar/protector to chyba najlepiej Jays&Cays czy jakoś tak bo to customowa część chyba jest

 

Dzięki serdeczne za namiary. Jays&Kays to raczej tylko ebay, z tego co się rozeznałem, ale znalazłem też na olx - rzekomo oryginalne. O pasek zapytam w Świecie Zegarków.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za namiary. Jays&Kays to raczej tylko ebay, z tego co się rozeznałem, ale znalazłem też na olx - rzekomo oryginalne. O pasek zapytam w Świecie Zegarków.

Ja kupowałem adaptery do froga od nich bezpośrednio ze strony. Nie przez eBay. Dostawa chyba z tydzień nie więcej z Los Angeles. Kontakt i mała reklamacja załatwione super. Polecam. Samo wykonanie adapterów ekstra. Więc pewnie bullbary też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich strony nie mogę namierzyć  :unsure:  Zresztą... zakupy zagraniczne póki co mnie jeszcze przerastają  ;) Kiedyś się przekonam, ale póki co poszukam czegoś u nas. W każdym razie dzięki za podpowiedź!


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A nie lepiej gablotka z oświetleniem? Stare foto jakieś mam.

No fajna, podoba mi się, ale ja jakoś już do tych stalowych stojaczków się przyzwyczaiłem. Chociaż już mam skrzynkę ze szkłem na 12 szt. na występy gościnne - od siostry i szwagra dostałem na urodziny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich strony nie mogę namierzyć :unsure: Zresztą... zakupy zagraniczne póki co mnie jeszcze przerastają ;) Kiedyś się przekonam, ale póki co poszukam czegoś u nas. W każdym razie dzięki za podpowiedź!

https://www.etsy.com/pl/listing/201780976/bullbars-for-5600-5610-by-jaysandkays?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=bullbars&ref=sr_gallery-1-1&organic_search_click=1&bes=1&col=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś dobrze czymś zaorać żeby srebrny kolor wyszedł. Od 2 lat użytkuję regularnie GST-W110BD i nie oszczędzam go specjalnie....

Dzięki za rozwianie jednego z problemów (nurtujących pytań) przed zakupem. Czarny jest ładny tak samo jak srebrny. Ale tarcza w czarnym mi sie bardziej podoba i w dodatku jest dla mnie bardziej czytelna. No i na samym końcu pasek - czerwony jest ładniejszy i ciekawszy niż czarny (dla mnie oczywiście) :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja

A ten drut to co on robi? Bo wyglądać to nie wygląda - czyli estetyka odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drut jak to drut, przewodzi  :P


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drut jest spoko. Też będę miał ;)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankenstein :)

 

585b6cf65749c197.jpg

 

812d34a136705615.jpg

 

2a70810a988aed4b.jpg

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankenstein :)

KOCUR :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystkich.

Panowie mam takie pytanie jakiś czas temu zamierzałem się z zakupem GW-M5610, bo fajny i tak dalej, aż do momentu kiedy zobaczyłem taki wynalazek. Jest to wersja tej "kostki" ale w wersji pomarańczowej z pomarańczowym ekranem i pomarańczowymi akcentami na bezelu. Czy ktoś miał może z nim kontak. Jest to wersja JDM, więc może być problem z opiniami, ale jest tak zajefajny iż zamierzam go sobie zakupić. Co szanowni forumowicze o nim sądzą ?

post-93368-0-22692000-1553256723_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystkich.

Panowie mam takie pytanie jakiś czas temu zamierzałem się z zakupem GW-M5610, bo fajny i tak dalej, aż do momentu kiedy zobaczyłem taki wynalazek. Jest to wersja tej "kostki" ale w wersji pomarańczowej z pomarańczowym ekranem i pomarańczowymi akcentami na bezelu. Czy ktoś miał może z nim kontak. Jest to wersja JDM, więc może być problem z opiniami, ale jest tak zajefajny iż zamierzam go sobie zakupić. Co szanowni forumowicze o nim sądzą ?

Szanowni forumowicze sądzą, że niebawem będę taki składał, więc podrzucę zdjęcia żywego egzemplarza. :) Ale kiedy zjadą mi wszystkie elementy, to trudno mi w tym momencie przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze sądzą, że niebawem będę taki składał, więc podrzucę zdjęcia żywego egzemplarza. :) Ale kiedy zjadą mi wszystkie elementy, to trudno mi w tym momencie przewidzieć.

 

WOW, z pomarańczowym wyświetlaczem. Szacun Panie :D . Sam jestem ciekaw, jak to wyjdzie, już nie mogę się doczekać fotorelacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystkich.

Panowie mam takie pytanie jakiś czas temu zamierzałem się z zakupem GW-M5610, bo fajny i tak dalej, aż do momentu kiedy zobaczyłem taki wynalazek. Jest to wersja tej "kostki" ale w wersji pomarańczowej z pomarańczowym ekranem i pomarańczowymi akcentami na bezelu. Czy ktoś miał może z nim kontak. Jest to wersja JDM, więc może być problem z opiniami, ale jest tak zajefajny iż zamierzam go sobie zakupić. Co szanowni forumowicze o nim sądzą ?

Miałem i jest super, ale ze względu na 18.5cm musiałem sprzedać, pasek nie wystarczał

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.