Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki to dokładnie model ? Coraz bardziej mi się podoba ;)

Podobny, tylko metalowy wystawił na bazarku kolega @Fidelio B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny jest ten zegarek GMW-B5000D-1ER w stali, ale cena też niekiepska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam, co on jeszcze robi na bazarku. Świetny zegarek, a w tej cenie, gdybym takiego nie miał, to już bym miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clusca

 

Może ma jakąś "tajemnicę" :) ... zegarek jest na tyle oryginalny, że warto go mieć, a sprzedawać i to jeszcze z taką stratą ... dziwne.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką stratą i co jest dziwne?

Zegarek był już na WS po 1350 zeta a jak Ktoś kupuje zegarki na handel to ma dużo pkt. i kupuje jeszcze taniej ( nie mówię o Rafale :) )

Na WS można jeszcze negocjować ceny i np. jeden forumowicz kupował tam przykładowo GWG w cenach 1400 zł. i dodatkowo jeszcze z pkt. cenę zbijał a potem na allegro wystawiał taniej niż na eglobal ;)

A kostka z tego co już wiem to poszła w inne ręce :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne (przynajmniej dla mnie) jest to, że pasjonat/kolekcjoner pozbywa się tak wyjątkowego zegarka w tak niskiej cenie.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomaliusz

 

To mój jubileuszowy 1000 post, więc jako komentarz dołączę :) :) :) do Twojego.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po długiej walce wewnętrznej, przymierzaniu i kombinowaniu podjąłem decyzję co do pierwszego G i będzie to GWG-1000. GW-9400 fajny, ale wskazówki mają jakąś magię co mnie bardziej przyciąga do tego zegarka. Niestety na dwa nie mogę sobie dziś pozwolić. Pochwalę się jak przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest GW-9400 jakoś mnie nie przekonał do siebie, a GWG-1000 od razu zauroczył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Mam od jakichś 15 lat takiego G-Shocka, który ma dla mnie olbrzymią wartość sentymentalną i chciałbym go ponosić. Niestety, ustawienie czasu  wskazówek bez instrukcji przekracza moje możliwości, a nie mogę odczytać modelu spod paska. Nie pomoglibyście mi może w jego identyfikacji? Próbowałem skorzystać z G-Shock Findera, ale niestety niczego takiego nie znalazłem... 

 

post-93097-0-34759100-1568898707_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki! Wiedziałem gdzie zapytać. ;)

 

@Edit

Poszukałem trochę dalej - moduł jest oczywiście ten sam (2759), ale mój to dokładnie G-303B-3AV.

Edytowane przez jeycam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jeycam To bliźniaczy model (inaczej wygląda, ale działa tak samo), możesz się podeprzeć moją instrukcją:

 

https://youtu.be/hkqkVmG40QQ

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.