Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A co do wyświetlacza,to mi bardziej sie podoba ten w DW5000SL - ale to tylko dlatego ze pod ostrzejszym kątem 'zmienia się w ósemki'

 

No bo to wszystko zależy od upodobań :) - mnie właśnie to co Tobie się podoba, nie bardzo pasuje, bo jak mam łapsko na kierownicy, a sporo jeżdżę, to właśnie robi się ten "ostrzejszy kąt" i  widzę same ósemki zamiast godziny... oczywiście mam zegar na desce, oraz panelu radia i mógłbym olać "ósemki" jak chce sprawdzić godzinę ale z natury czepialski jestem więc się czepiam :D :D :D :D :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Noooo ... to teraz juz wiemy po co Casio wypuszcza dziesiątki modeli,które nie wiele sie róznia na pierwszy rzut oka :)

Po Twoim poście Daito,jestem przekonany,ze w Casio,w biurze siedzą ludzie co lubują sie w DW...a kierowcy z działu transportowego mają wersje GW hehehe

 

 

tomaliusz..ja pod prysznicem nic z nimi nie robie,czasem je tylko myje jak są upaćkane i poklejone bliżej nieokreślonymi substancjami  :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety najlepszym patentem na odczytanie godziny pod różnymi kątami są wskazówki, no i może ekran oled

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety - wersje wskazówkowe jak GWG-1000 to przecież klasyka gatunku. Jednak GMW-B5000 choć nie ma wskazówek daje się odczytać w każdych warunkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety - wersje wskazówkowe jak GWG-1000 to przecież klasyka gatunku.

 

GWG...? A próbowałeś robić cokolwiek, poza jazdą na rowerze w delikatnym terenie, z tym zegarkiem na łapie? ;) Po drugie ja za wątły nadgarstek mam do tego zegarka - ledwie 20cm w obwodzie, czyli w sam raz na GW-M5610, albo GW-5000  :P  :D  :D  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że fascynacji gzami nigdy nie zrozumiem.

Owady i tyle (gryzą bydło po tyle) ;)

Do mnie również seria Giez jakoś nigdy nie przemawiała

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Ten natomiast zdecydowanie do mnie przemówił ;)3f8ca0b6516a21795ba6001df20c6dcb.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne są te inne serie miejscami, ale przy 17cm nadgarstku klasyczna kostka jest dla mnie Maksem rozmiarówym.

Reszta mojej kolekcji siedzi w zakresie 36 a 40mm średnicy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez tymancjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie 18 cm. w nadgarstku.

Nosiłem MTG, GPW, GWG, Gulfmastery, Frogi i.t.p.

Zegarki bardzo fajne ale ich rozmiarówka to przesada.

Oczywiście pisząc dość często "za duży" to po prostu się droczę z kolegami ale nie zmienia to faktu że nawet na dużych nadgarstkach taka rozmiarówka nie może być do końca wygodna.

Trochę odlecieli z tymi rozmiarami i gdyby wszystkie byłyby mniejsze na średnicy o 3-4 mm. to pewnie nikt by nie płakał i nie mówił że za małe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak tez to widzę.

Szkoda ze nie ma więcej w okolicach tych max 43mm. Ale cóż nie można mieć wszystkiego.

 

A ja przypadkiem zauważyłem ze w moim pudełku zawiązuje się po mału sub kolekcja Casio :)

3568b9554faa9bd3668174b3a18e28c3.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC-00322333.png


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakub też widzę idziesz z duchem czasu i schodzisz z rozmiarami? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downsizing w modzie :D

 

Ostatnio giezy na językach to przypomne swoje :P

 

RkNEwJ8.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

No...co do tego ostatniego czarnego..to bym polemizował czy taki do konca Twój :P Kiedyś był napewno :P

 

PROBLEM Z GIEZ'em JEST TYLKO TAKI,ZE MUSI TWOJ NADGARSTEK IDEALNIE DO NIEGO PASOWAC - i nie odwrotnie :)

I czysto prywatnie uwazam,ze obecne wskazówki,to mogą tylko przyciski lizac starym modelą GIEZ lub MR-G

 

Az sobie zalozyłem moje stare  GS1000BJ na module 4343 

Ok,przyznaje,brakuje mi w nim podświetlenia i MTV - ale to normalne,że w związku miłosnym trzeba czasami śiegac po kompromisy heheh

 

Sprawdziłem sobie jego numer seryjny - 221B353F -  i dumne JAPAN H na deklu

Az sie łezka w oku kręci.. ze ktoś,gdzieś w Japoni,skladal go dla mnie..planując impreze Sylwestrową :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek, śliczne maleństwo, które mieści się pod rękaw, a kosztuje tak niewiele   :wub:  :D GLXjpg_qsqrhew.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nowy nabytek, śliczne maleństwo, które mieści się pod rękaw, a kosztuje tak niewiele :wub::D

I ma bardzo czytelny wyświetlacz. Też kiedyś miałem GLX-5600, to czytelnością bił inne kostki na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gadzina się trafiła.

Jak się nie mylę to z 95roku i w wersji trochę rzadziej spotykanej. :)

 

post-22413-0-74970100-1570357324_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...co do tego ostatniego czarnego..to bym polemizował czy taki do konca Twój :P Kiedyś był napewno :P

 

PROBLEM Z GIEZ'em JEST TYLKO TAKI,ZE MUSI TWOJ NADGARSTEK IDEALNIE DO NIEGO PASOWAC - i nie odwrotnie :)

I czysto prywatnie uwazam,ze obecne wskazówki,to mogą tylko przyciski lizac starym modelą GIEZ lub MR-G

 

Az sobie zalozyłem moje stare GS1000BJ na module 4343

Ok,przyznaje,brakuje mi w nim podświetlenia i MTV - ale to normalne,że w związku miłosnym trzeba czasami śiegac po kompromisy heheh

 

Sprawdziłem sobie jego numer seryjny - 221B353F - i dumne JAPAN H na deklu

Az sie łezka w oku kręci.. ze ktoś,gdzieś w Japoni,skladal go dla mnie..planując impreze Sylwestrową :P

To jest 1400B, nie 1100B :D Twojego nie śmiałem wrzucać :P Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Hmmmm..tylko to Twoje 1400B na bransie też od Ciebie odkupiłem..dopiero pozniej skombinowałes mi 1100B

No chyba ze miałes dwa 1400B na stanie - to milkne w tym momencie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm..tylko to Twoje 1400B na bransie też od Ciebie odkupiłem..dopiero pozniej skombinowałes mi 1100B

No chyba ze miałes dwa 1400B na stanie - to milkne w tym momencie :P

No tak :P to źle zrozumiałem :P haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi. Czy myślicie, ze GW-M5610 spadnie poniżej 422 (crazytime aktualnie najtaniej z przesyłką już)? Chciałbym teraz w październiku kupić kostkę, a aktualnie te 200 zł między DW5600 a GW-M5610, wiedząc, ze zaraz może spaść nieźle, dużą różnicą. Czekam i czekam od świąt 2018, kiedy to było za 300 zł na watchshop.com  :mellow:

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.