Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem nawet, że były po 250 swego czasu, ale to se ne vrati chyba :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już raczej nie spadnie, bo funt i dolar dość wysoko stoją. Trzeba było kupować w wakacje. Obecnie może być jeszcze drożej - ja kostkę metalową kupiłem rzutem na taśmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... - ja kostkę metalową kupiłem rzutem na taśmę :)

Swego czasu były na WS po 1200 przy zakupie dwóch ... pewnie przepłaciłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko zapytał jaki był w owym czasie stosunek tych 250zł do np. najniższej krajowej , litra benzyny tudzież bochenka chleba bo w ten sposób patrząc może się okazać że 422zł to i tak mniej.

Dobrze , że nie przywołuje się cen z początku lat 90 jak wszystko było liczone w milionach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chytry dwa razy traci, pamiętaj ...

To nie chytrość, tylko wtedy kupiłem Kinga zamiast GW-M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko zapytał jaki był w owym czasie stosunek tych 250zł do np. najniższej krajowej , litra benzyny tudzież bochenka chleba bo w ten sposób patrząc może się okazać że 422zł to i tak mniej.

Dobrze , że nie przywołuje się cen z początku lat 90 jak wszystko było liczone w milionach ;)

GW-M5610 za 232 zł był dokładnie w grudniu 2018 roku, więc chyba nie tak dawno.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie rok temu to nie tak dawno ? W branży zegarkowej to prehistoria ;)  Ja kupiłem srebrną kostkę dwa tygodnie temu i teraz jest już 2 stówy droższa. Tendencja wzrostowa się utrzymuje i nie ma na co czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakub też widzę idziesz z duchem czasu i schodzisz z rozmiarami? :D

 

Eksperymentuje Tomasz  :lol:


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie ma się co czarowac, że 282 PLN to normalna cena za kostkę z radiem i solarem, to tylko nadzwyczajna okazja promocyjna za nowy egzemplarz, jednorazowe strzały, a nie normalna cena z 2018 roku

 

Wysłane z mojego G-Shocka

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, raz się trafiło i nie ma co do tego wracać. Trzeba wybierać z tego co jest, a nie żyć wspomnieniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupujta, bo będzie jeszcze drożej :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin mam takiego samego tylko na bransolecie ale Twój jakby taki ładniejszy z ta szlufką i w nie przytyranym bezelu ;) Az miło popatrzeć :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem ten zegarek. Zwłaszcza za jego prostotę. Za każdym kolejnym razem gdy go miałem. A potem już wręcz nie mogłem patrzeć na tę jego prostotę. Więc szedł dalej. A potem wracałem. I znowu to samo. Czy to normalne?? To się jakoś leczy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest bardzo ładny i praktyczny. Swoje kosztuje ale coś za coś - wykonanie na wysokim poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem ten zegarek. Zwłaszcza za jego prostotę. Za każdym kolejnym razem gdy go miałem. A potem już wręcz nie mogłem patrzeć na tę jego prostotę. Więc szedł dalej. A potem wracałem. I znowu to samo. Czy to normalne?? To się jakoś leczy? ;)

Ja mam tak samo tyle że z Romkiem... tak że jak znajdziesz lekarstwo to daj znać :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo tyle że z Romkiem... tak że jak znajdziesz lekarstwo to daj znać :D

Piotrze, lekarstwem niech będzie ten mod (choć masz podobny ;).

Ten Romek ma raczej u mnie dożywocie.

9c48e0a3e3667bf149e17a824c9aa602.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin mam takiego samego tylko na bransolecie ale Twój jakby taki ładniejszy z ta szlufką i w nie przytyranym bezelu ;) Az miło popatrzeć :)

Prawie rok czasu się do niego zbierałem :P

 

v1ZVV0P.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka hmmm, niby nic nadzwyczajnego i świeci się jak psu jajca :) Mierzyłem i oglądałem ją kilka razy w TT i kompletnie mnie nie ruszała. A jak przyszła i zagościła na ręce, to muszę przyznać, że ma coś w sobie. I nawet pomimo większej grubości od GW-5000 i GW-B5600 leży wygodnie.

Albo jest jeszcze inne wytłumaczenie, że odzwyczailem się od dużych zegarków

5d23dc6ae6fc01d0a27b7e9cae3cb337.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się wącha towar zza szyby to się psioczy i mówi beee a jak się posiada to się wychwala :D

Już taka kolej rzeczy ;)

Graty, choć wiem że długo nie zagości a może już jest na bazarku? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki ale mnie nie porwała w tej wersji, miałem i szybko poleciała dalej  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się wącha towar zza szyby to się psioczy i mówi beee a jak się posiada to się wychwala :D

Już taka kolej rzeczy ;)

Graty, choć wiem że długo nie zagości a może już jest na bazarku? :P

Nie wychwalam, tylko stwierdzam fakt, że ma coś w sobie, d*py mi nie urwała :D

Nie jeszcze nie jest, wiem wiem i pamiętam, że chcesz :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka hmmm,

 

Tomku gratuluję zakupu, napisz o wrażeniach coś po kilku dniach noszenia - też kilka razy mierzyłem i "nic mi nie urwało" żeby nie powiedzieć że wręcz przeciwnie, o czym pisałem w temacie "kostek" ale może faktycznie trzeba ponosić żeby się przekonać do tego zegarka - choć sądzę że ta wersja kolorystyczna raczej szans nie ma... bo "daje po oczach" za bardzo...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.