Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Kostka hmmm, niby nic nadzwyczajnego i świeci się jak psu jajca :) Mierzyłem i oglądałem ją kilka razy w TT i kompletnie mnie nie ruszała. A jak przyszła i zagościła na ręce, to muszę przyznać, że ma coś w sobie. I nawet pomimo większej grubości od GW-5000 i GW-B5600 leży wygodnie.

Albo jest jeszcze inne wytłumaczenie, że odzwyczailem się od dużych zegarków

 

Zlłota to dopiero się świeci :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku gratuluję zakupu, napisz o wrażeniach coś po kilku dniach noszenia - też kilka razy mierzyłem i "nic mi nie urwało" żeby nie powiedzieć że wręcz przeciwnie, o czym pisałem w temacie "kostek" ale może faktycznie trzeba ponosić żeby się przekonać do tego zegarka - choć sądzę że ta wersja kolorystyczna raczej szans nie ma... bo "daje po oczach" za bardzo...

Piotr, dzięki. Może w weekend znajdę troszkę czasu, to się poprzyglądam i porównam organoleptycznie z 5K, może nawet fotkę pstryknę :D

 

Malkontenci

:D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem że fotek nie powinno się "cytować" wiec nie cytuję - jednak na końcu "tunelu" z pierwszej fotki powinno być "światełko" :):D :D :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5Kcc9c048bb3b0fdd808860adb6f75a9fd6.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fotka wymiata :)

Gdyby nie to krzesło w tle. Ja bym w tym tunelu widział jakiś księżyc, czy wieżowiec. Jednym słowem wywalona luneta w kosmos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasują do siebie! ;)

A zegarki to przekleństwo! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do srebrnego przebierańca dołożyłem dzisiaj czarnego ori metalowca :)a41956f1d5360db145966c369ad20275.jpg2e1a873d51ee8c1f8ca12246c1b7e8f2.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez tymancjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dobre zdjecie,tez mi sie podobaja...gdyby bohaterowie zdjec byli bardziej wyposrodkowani,to mógłbym je mieć w kalendarzu :)

I jak Ci sie podoba oryginalna zakrętka z deklem ?? Jakie wrazenia nadgarstkowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.