Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Mój świetnie znosi próbę czasu, ale głównie w pudle leży ;)

Za to na Fejsie był niedawno na sprzedaż i pasek nie wyglądał za dobrze. Wyglądał tak, jakby wierzchnia warstwa lakieru bezbarwnego złaziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój świetnie znosi próbę czasu, ale głównie w pudle leży ;)

Za to na Fejsie był niedawno na sprzedaż i pasek nie wyglądał za dobrze. Wyglądał tak, jakby wierzchnia warstwa lakieru bezbarwnego złaziła.

Pewnie mówimy o tym samym. Jest aktualnie u mnie, robiłem jego unboxing, można go zobaczyć na moim kanale. Moim zdaniem z paskiem wcale nie jest tak źle, aczkolwiek faktycznie widać na nim lekkie ślady użytkowania, ale absolutnie nie powiedziałbym, że mu lakier bezbarwny złazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz się go pozbyć?;>

Nie zarzekam się, ale na razie jest ostatni w kolejce do sprzedaży :) Na Olx są trzy, z tym, że cena jednego mocno ponad zdrowy rozsądek. Dwa za około 1200 PLN, dodatkowo do negocjacji, więc może w okolicy tysiaka uda Ci się kupić - to taka rozsądna cena MZ, zarówno dla sprzedającego jak i kupującego.

 

Pewnie mówimy o tym samym. Jest aktualnie u mnie, robiłem jego unboxing, można go zobaczyć na moim kanale. Moim zdaniem z paskiem wcale nie jest tak źle, aczkolwiek faktycznie widać na nim lekkie ślady użytkowania, ale absolutnie nie powiedziałbym, że mu lakier bezbarwny złazi.

Być może Tomku, chociaż pamiętam, że ten który widziałem na zdjęciach był dość mocno "zużyty". Może to tylko kwestia zdjęć i dużych powiększeń, które w przypadku zegarków wszelkie niedoskonałości uwypuklają, ale byłem wręcz zaskoczony, że pasek CF może tak nieciekawie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Na obecną chwilę zostałem bez zegarka i trzeba coś w końcu wybrać. Ze względu na dziecięcy nadgarstek 16,5 cm wybór mam skromny jeśli chodzi o g-shocki. Budżet tak do 900 zl

Zastanawiam się nad

Gr-b100

Gst b200

Oraz pro trekiem Prg 600-650

Myślicie że ze względu na nadgarstek któryś z nich od razu skreślić z listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clusca a jakbyś już miał go sprzedać to za ile?;>

Pewnie jakieś 1100-1200 PLN. Jakbym bardzo potrzebował gotówki, to może za tysiaka bym oddał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Hej. Na obecną chwilę zostałem bez zegarka i trzeba coś w końcu wybrać. Ze względu na dziecięcy nadgarstek 16,5 cm wybór mam skromny jeśli chodzi o g-shocki. Budżet tak do 900 zl

Zastanawiam się nad

Gr-b100

Gst b200

Oraz pro trekiem Prg 600-650

Myślicie że ze względu na nadgarstek któryś z nich od razu skreślić z listy

 

Na taki nadgarstek można jeszcze polecić jakiegoś starszego GIEZ'a oraz G100 z jego nowa odsłona.

Ewentualnie kostki..wersja premium GW5000 /w tym budżecie to tylko druga ręka/ lub jakies tańsze odsłony typu

DW5600,GWm5610,G5600 lub DW/GW/G 5500 / troche inny,ale dość płaski/

 

Propozycje napisane przez Ciebie są dość dużymi wypustami i mogą nie przypasować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślicie że ze względu na nadgarstek któryś z nich od razu skreślić z listy

PRG 600 i 650 mają 45mm średnicy + uszy!

Miałem taki i sprzedałem właśnie ze wzgl na rozmiar. Mam taki sam nadgarstek.

Zmienilem na PRW-60 i jest elegancko (42mm średnicy)

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-109016-0-37117200-1576689818_thumb.jpg Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was zajmuje się przywracaniem dawnego piękna metalowym zegarkom?;p chciałem kupić ciuszki do mtg s1000 i dowiedziałem się ze może być z tym problem bo niby nie są dostępne i pozostaje mi chyba tylko polerka. Fajnie jakby ktoś to potrafił zrobić z głowa i nie za miliony monet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was zajmuje się przywracaniem dawnego piękna metalowym zegarkom?;p chciałem kupić ciuszki do mtg s1000 i dowiedziałem się ze może być z tym problem bo niby nie są dostępne i pozostaje mi chyba tylko polerka. Fajnie jakby ktoś to potrafił zrobić z głowa i nie za miliony monet ;)

User: Spatz


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do kolegi Spatza.

Widziałem kilka razy co potrafi. Co prawda na zdjęciach, ale efekty świetne.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież od jakiegoś czasu go znowu nie ma :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20191221-165017p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.