Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Przypomina logo jednej z firm turystycznych ;)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży :D

Sprawdziłem jeszcze raz: uśmiech jest właściwej wielkości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapraszamy:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/page-46?do=findComment&comment=2724595

 

Zapisywać się, nie marudzić.

Będzie dobra zabawa i do tego szczytny cel.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, różowo nie jest, ale lubię czasem coś skręcić, to się przemagam i płacę...

 

Tomku, a czy zamawiając np. w serwisie w TT nie masz cen hurtowych? Taki serwis chyba na częściach nie zarabia..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, a czy zamawiając np. w serwisie w TT nie masz cen hurtowych? Taki serwis chyba na częściach nie zarabia..?

Kiedyś tak było, ale teraz podnieśli mocno ceny dla odbiorców indywidualnych, bo widocznie zbyt dużym problemem była ich obsługa. Łatwiej obsługiwać 10-15 firm, które handlują częściami, jak Pan Adam, Kraina Czasu itp., niż pewnie co najmniej ze stu indywidualnych, gdzie trzeba zapisywać, co kto zamówił, formę płatności, adresy wysyłki, odpowiadać na pytania, obsługiwać reklamacje i zwroty itp. Więc pewnie zdecydowano na jakimś zarządzie, że firmę to zbytnio obciąża i w ten sposób pozbyto się tematu indywidualnych.

 

To oczywiście jedynie moje przypuszczenie, ale całkiem prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Serwis zarabia na częściach i nic w tym dziwnego. Co do zamówień indywidualnych, to oczywiście je realizują z płatnością przy odbiorze, ale terminy dość odległe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki Janusze nie zaczęli składać na potęgę to były ceny na przyzwoitym poziomie ale jak na rynek, serwisy aukcyjne trafiła fala zegarków, np. limitek Froga za 1/4 ceny fabrycznej to się wkurzyli ;)

Na aledrogo były/są MTG i inne składaki w konkurencyjnej cenie bez papierów i pudełek.

Poszli za innymi markami gdzie z reguły sama koperta zegarka w serwisie kosztuję 70% ceny nowego zegarka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak było, ale teraz podnieśli mocno ceny dla odbiorców indywidualnych, bo widocznie zbyt dużym problemem była ich obsługa. Łatwiej obsługiwać 10-15 firm, które handlują częściami, jak Pan Adam, Kraina Czasu itp., niż pewnie co najmniej ze stu indywidualnych, gdzie trzeba zapisywać, co kto zamówił, formę płatności, adresy wysyłki, odpowiadać na pytania, obsługiwać reklamacje i zwroty itp. Więc pewnie zdecydowano na jakimś zarządzie, że firmę to zbytnio obciąża i w ten sposób pozbyto się tematu indywidualnych.

 

To oczywiście jedynie moje przypuszczenie, ale całkiem prawdopodobne.

 

Znam trochę inną wersję, może jak się spotkamy na spocie to zdradzę. ;)

 

Póki Janusze nie zaczęli składać na potęgę to były ceny na przyzwoitym poziomie ale jak na rynek, serwisy aukcyjne trafiła fala zegarków, np. limitek Froga za 1/4 ceny fabrycznej to się wkurzyli ;)

Na aledrogo były/są MTG i inne składaki w konkurencyjnej cenie bez papierów i pudełek.

Poszli za innymi markami gdzie z reguły sama koperta zegarka w serwisie kosztuję 70% ceny nowego zegarka :rolleyes:

Dokładnie.. choć z drugiej strony nie ma się co dziwić, skoro jest / było wielu chętnych na takie egzemplarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znam trochę inną wersję, może jak się spotkamy na spocie to zdradzę. ;)

Ja myślę, że to właśnie sklepy wymusiły taką sytuację na zibi. W końcu, dzięki podwyżkom cen dla indywidualnych, oni zyskują - utrzymując w miarę stare ceny. Wcześniej każdy (w tym ja sam) wolał zamówić w zibi.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znam trochę inną wersję, może jak się spotkamy na spocie to zdradzę. ;)

O, to ciekawe, co mówisz. Zdecydowanie fajnie będzie się znów spotkać i pogadać. A właśnie: kiedy szykuje się jakiś spot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki Janusze nie zaczęli składać na potęgę to były ceny na przyzwoitym poziomie ale jak na rynek, serwisy aukcyjne trafiła fala zegarków, np. limitek Froga za 1/4 ceny fabrycznej to się wkurzyli ;)

Na aledrogo były/są MTG i inne składaki w konkurencyjnej cenie bez papierów i pudełek.

Poszli za innymi markami gdzie z reguły sama koperta zegarka w serwisie kosztuję 70% ceny nowego zegarka :rolleyes:

Polak zawsze musi Januszować na potęge, a potem się dziwi, że go traktują niepoważnie.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Panowie..a tak szacunkowo - to ile w Polsce musiałoby być tych Januszy,by przyczynili sie do podwyżki ?

Nie wydaje wam sie ze co drugi i trzeci klient musiałby potajemnie składać zegarki żeby sprzedawca odczuł presje konkurencji na swoim interesie ??

 

No chyba ze mówimy o tych kilku osobach z forum i ich 'mafie zegarkową', która narodziła sie tu na forum i tak dała w kość Zibi, ze ten musiał podnieść ceny

Nie sądze by zwykły niezorientowany w cenach zjadacz chleba, kupił części do froga, złożył i wystawił za polowe ceny na olx, mając w tym także swój zarobek.

To byli forumowicze lub nawet sami sprzedawcy Zibi. Takie moje zdanie i szybko go nie zmienię.

 

Chce powiedzieć że to nie tylko Janusze przyczynili sie do podwyżki, bynajmniej nie wydaje mi sie tak.

Ktoś musiałby mnie przekonać, że poza forum, jest aż taka wielka świadomość zegarkowa wśród Polaków.

 

Szybciej powiedziałbym,że przestała im sie podobać obsługa indywidualnego klienta z coraz to wymyślniejszymi zamówieniami.

Obstawiałbym też chęć szybszego zysku -  bo ZIBI nigdy tanie nie było, a tu nagle jest pewna gałąź z częściami gdzie jest popyt , no i gdzie można podnieść ceny

No i sam fakt wyplenienia forumowych składaczy..

Co akurat to mi sie podoba.

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie :P

I brak słonka dał się we znaki Romkowi, jakoś tak zbladł biedaczek :D

20200307-212824p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Panowie, mała prośba. Szukam czegoś, co będzie mi służyć w czasie wycieczek rowerowych. Na razie używam kostki, jak na zdjęciu powyżej, ale potrzebuję czegoś większego. I tak zakładam to na kurtkę/bluzę, więc pomijam tu mój wątłty nadgarstek. Nie chcę wydać więcej niż 1000-1200 pln i pomyślałem o GG-B100. Dobry pomysł? Może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O czymś takim też myślałem, ale póki co wujek Google i jego mapy całkiem dobrze sobie radzą, choć wczoraj nieco mi sfiksował ;-) Koleś (ja), który zegarki nosi (takie czy inne) przez całą dobę, nie może nie mieć zegarka jeżdżąc na rowerze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na rower, to pomyslalbym raczej o czyms cyfrowym. Moze GD-350? Jezeli maja byc tez wskazowki, to GR-B100 jest ciekawym wyborem. Dodatkowo mozna go w super cenie (wersja zielona) dostac na watches2u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.