Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, doradźcie: gdzie kupię kajdan do MTG B1000XBD-1A? Najlepiej w Polsce.

Od ręki raczej nigdzie - nikt nie trzyma na stanie takich bransolet. Jeśli masz ochotę, napisz na priv - postaram się pomóc zdobyć taki kajdan w możliwie dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Od ręki raczej nigdzie - nikt nie trzyma na stanie takich bransolet. Jeśli masz ochotę, napisz na priv - postaram się pomóc zdobyć taki kajdan w możliwie dobrej cenie.

Dzieki. 

 

Kajdan będzie do tego MT-G (fotka z netu)

 

49716139887_5157869d94_o.jpg

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moduł od niego chętnie bym przygarnął - albo sam wyświetlacz... w sumie cały zegar też by mógł być... ostatecznie ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł od niego chętnie bym przygarnął - albo sam wyświetlacz... w sumie cały zegar też by mógł być... ostatecznie ;)

Ten „dziurkowany” wyświetlacz świetnie wygląda, miałem kiedyś w kostce składaku

zDvv1jI.jpg

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To blaszka perforowana/opalizująca robią całą robotę. Można ją łatwo zdemontować i mamy zwykły żółty wyświetlacz. Bardzo fajnie też wygląda po przełożeniu do wyświetlacza w dw-5030C. Na WUSie bodajże widziałem właśnie taki mod. Świetnie to wyglądało.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sprawa. Zegarek g-shock GAW 100, od zmiany czasu na letni (tj. 29 marca b.r.) co noc gdy następuje synchronizacja zegarek cofa o godzinę, nie rozumiem o co chodzi, strefę czasową mam ustawioną na Berlin. Zawsze przy zmianie czasu, czy to zimowy czy letni mam z tym problem. Tak ma być czy coś da się ustawić?

W ostateczności ustawię wieczorem godzinę do przodu aby zegarek mógł się cofnąć o tą godzinę i pewnie będzie git.

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fota z dzisiaj? Łapka w górę :D

 

Co to za model?

Tak, napadało wczoraj :P Dw5735d Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł od niego chętnie bym przygarnął - albo sam wyświetlacz... w sumie cały zegar też by mógł być... ostatecznie ;)

Moduł pasuje do kostki?

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł pasuje do kostki?

Tak , pasuje . DW-5735 to (poza bezelem) technicznie 100% DW-5035 - bezel od kostki też pasuje. Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , pasuje . DW-5735 to (poza bezelem) technicznie 100% DW-5035 - bezel od kostki też pasuje.

Dzięki :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy więc nie wiem czy to dobre miejsce na moje pytanie ale...

Mam zegarek MTG-M900DA i w tym roku przestał się synchronizować , do grudnia było wszystko ok a teraz wywala błąd przy każdej próbie. Macie jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sprawa. Zegarek g-shock GAW 100, od zmiany czasu na letni (tj. 29 marca b.r.) co noc gdy następuje synchronizacja zegarek cofa o godzinę, nie rozumiem o co chodzi, strefę czasową mam ustawioną na Berlin. Zawsze przy zmianie czasu, czy to zimowy czy letni mam z tym problem. Tak ma być czy coś da się ustawić?

W ostateczności ustawię wieczorem godzinę do przodu aby zegarek mógł się cofnąć o tą godzinę i pewnie będzie git.

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Coś masz z czasem letnim i zimowym namieszane. Albo ręcznie zmień na letni, albo na AUTO (nie wiem, czy jest tam taka opcja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy więc nie wiem czy to dobre miejsce na moje pytanie ale...

Mam zegarek MTG-M900DA i w tym roku przestał się synchronizować , do grudnia było wszystko ok a teraz wywala błąd przy każdej próbie. Macie jakieś sugestie?

Jak masz ustawioną dobra strefe czasowa to musi smigać, spr dokładnie, jak mieszkasz w PL to strefa BER lub PAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ustawioną dobra strefe czasowa to musi smigać, spr dokładnie, jak mieszkasz w PL to strefa BER lub PAR.

mam berlin do grudnia śmigało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam berlin do grudnia śmigało

A jak masz ustawione DST? Powinno być na AUTO. Jeśli strefa jest na BER, DST jest na AUTO, a mimo to po prawidłowej synchronizacji (gdy wyświetlone jest RCVD) przestawia Ci czas, to należy zweryfikować korektę położenia początkowego wskazówek. Poniżej masz instrukcję, jak to zrobić:

 

https://youtu.be/47W1rhUFwuI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz ustawione DST? Powinno być na AUTO. Jeśli strefa jest na BER, DST jest na AUTO, a mimo to po prawidłowej synchronizacji (gdy wyświetlone jest RCVD) przestawia Ci czas, to należy zweryfikować korektę położenia początkowego wskazówek. Poniżej masz instrukcję, jak to zrobić:

 

to chyba nie do mnie , mi nie synchronizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wcisniesz prawy dolny to pokazuje kiedy sie łączył ? Do kolegi od mtg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie do mnie , mi nie synchronizuje

O pardon - ten post skierowany był do kolegi @sebo7w7sebo7w7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DST miałem OFF to chyba było przyczyną źle pokazywanej godziny, zmieniłem na AUTO.

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Tak swoją drogą to te filmy opisujące funkcje robią niesamowitą robotę!

Edytowane przez sebo7w7sebo7w7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ostatni raz pobrał 16 grudnia

To jak wszystko jest ustwione, bateria jest na M czy H to nie wiem, sprobowalbym jeszcze raz wymusić synchro w różnych miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wszystko jest ustwione, bateria jest na M czy H to nie wiem, sprobowalbym jeszcze raz wymusić synchro w różnych miejscach

Bateria jest naładowana na 100% (tej zimy nie było zimy więc rzadko chodził pod rękawem) zawsze robiłem AC w ogrodzie około 6 rano i trwało to max 2 min teraz sygnał lata od L1 do L3 czasami niknie i po 10 min wywala err. W obecnej sytuacji znalezienie innych miejsc jest dosyć trudne ale spróbuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.