Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

"G" szaleństwa ciąg dalszy. Właśnie zamówiłem Zegarek Casio G-SHOCK GMW-B5000D -1ER .

Posiadam jeszcze:

1. LCW-M170D-1AER

2. MTG-B1000-1AER

3. GW-B5600BC-1ER

:-)

 

 

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym metalowym, bezel na pewno Ci się nie rozejdzie ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy w Mudmanie G-9000 da się odkręcić tą osłonę dekla która ma wypustki, by nosić na deklu przylegającym do ręki i aby nie stracił przez to wodoszczelności?

A może jakiś patent na te wypustki, średnio wygodne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się to ściągnąć bez odkręcania dekla - wtedy wystają dystansowe łebki śrubek, ale pasek przed nimi osłania, trzeba by tylko sprawdzić jak to działa na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten czas do premiery GBD-H1000 się ciagnie niby to tylko 26 kwiecień a wydaje sie jak by wiecznosc.

Nie wiem co gorsze miec kase na zegarek a go nie ma jeszcze w sklepach czy odwrotna sytuacja :P


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet trafiłeś w kolor, który wybrałem :) Ciekawe czy wysyłka dopiero po premierze czy już je wysyłają.

edit. jednak niedostepne. Pisze, ze kontakt dopiero jak produkt bedzie dostepny.

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wysyłka po premierze, ale cena niezła w porównaniu do cen wyjściowych w polskich sklepach 1750 vs 2300 PLN. Swoją droga naprawdę nie rozumiem jak to jest, że Anglikom, Niemcom, Hiszpanom, Belgom, Duńczykom, czy komukolwiek innemu opłaca się sprzedawać zegarki o 10-20% taniej od np. Zibi :(

 

Ja myślałem o kupnie wersji z białym paskiem i do tego dodatkowo czarny pasek. Już prawie klikałem, ale stwierdziłem, że poczekam jeszcze, aż pojawią się jakieś opinie i recenzje na necie.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na reszte cen w Polskich sklepach. Może Pani Joanna z Demus zrobi jakas fajna cene dla  uzytkownikow grupy z FB B)

Ale masz racje inne sklepy z oficjalnej dystrybucji potrafia zrobic duzo lepsze ceny od Zibi.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie spory udział w polskich cenach mają obciążenia fiskalno zusowskie nakładane na firmy.


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TimeTrend takie ceny nie są dziwne bo trzeba oplacic czynsze w drogich galeriach i wyplaty panią w bialych bluzeczkach a fajne ceny sa glownie w sklepach internetowych, ktore moze maja jeden stacjonarny sklep w danym kraju.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzecie ujęcie... :)

 

IMG-20200405-145138.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ładowaliśmy baterie

20200405-180532p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dzisiaj ładowaliśmy baterie

 

Napisz Tomek jak wrażenia. Ja niestety mojego widziałem tylko na zdjęciach i jeszcze to trochę potrwa zanim go pomacam. Jak wygoda, funkcjonalność, czytelność itp...

Wrzuć jakieś fotki na łapie.

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów. Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem kosteczki dw-5600. Coraz bardziej mi się podoba.

Ale mam również dwie 350 ze zdjęcia poniżej i parę pytań w związku z nimi, może mi pomożecie. Czy wiecie gdzie można kupić bezel do g-350 L i pasek gumowy w kolorze granatowym do tego niebieskiego? Czy wiecie gdzie można kupić bransoletę kompozytową do dw 5600 w rozsądnej cenie?

A tu moje skarby

post-12120-0-01999300-1586109980_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz Tomek jak wrażenia. Ja niestety mojego widziałem tylko na zdjęciach i jeszcze to trochę potrwa zanim go pomacam. Jak wygoda, funkcjonalność, czytelność itp...

Wrzuć jakieś fotki na łapie.

Szczerze, to za dużo go nie nosiłem :) Przymierzyłem i powędrował na okno. Czeka na możliwość "prawdziwego" wyjścia na świeże powietrze. Mam nadzieję, że już niedługo.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy wiecie gdzie można kupić bezel do g-350 L i pasek gumowy w kolorze granatowym do tego niebieskiego? Czy wiecie gdzie można kupić bransoletę kompozytową do dw 5600 w rozsądnej cenie?

 

O części do g-350 będzie trudno - w zasadzie dostępne obecnie masz:  https://www.swiatzegarkow24.pl/5145-g-350-

 

Bransoletę kompozytową do DW-5600 masz tutaj https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/4667-bransoleta-do-casio-gw-m5610-dw-6900-awg-100-gw-m5600bc-1.html


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.