Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

O części do g-350 będzie trudno - w zasadzie dostępne obecnie masz:  https://www.swiatzegarkow24.pl/5145-g-350-

 

Bransoletę kompozytową do DW-5600 masz tutaj https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/4667-bransoleta-do-casio-gw-m5610-dw-6900-awg-100-gw-m5600bc-1.html

 

 

Dzięki Panowie za info. Tak jak myślałem będzie ciężko z tymi 350-tkami. Swoją drogą to jakaś masakra za 5600 zapłaciłem 180 zł a bransoleta kosztuje 260 :). Może ktoś lekko używaną chce sprzedać?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jakaś masakra za 5600 zapłaciłem 180 zł a bransoleta kosztuje 260 :).

 

No fakt... za tanio kupiłeś 5600 - jakbyś kupił drożej do dysproporcja nie byłaby tak odczuwalna ;):D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Ładowanie...

 

49743319012_f36f89ea64_o.jpg

 

49743320517_a2cd07579b_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ładowanie...

Ja ostatni trochę przesadziłem ze słońcem. Zegarki były tak gorące, ze jajecznice bym usmażył. Aż zacząłem się zastanawiać, czy z powodu epidemii, powietrze się nie za czyste zrobiło i słońce mocniej grzeje?


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

No widzisz, że moje są w półcieniu...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzione eksperymentalnie, że na ostrym słońcu w G cyfrowych się kontrast poprawia. Niestety nie wiem, co poprawia się na słońcu w analogach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z naszych kolegów forumowych usmażył bodajże GWN-1000 swego czasu :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Magmy Marcin.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz Tomek jak wrażenia. Ja niestety mojego widziałem tylko na zdjęciach i jeszcze to trochę potrwa zanim go pomacam. Jak wygoda, funkcjonalność, czytelność itp...

Wrzuć jakieś fotki na łapie.

Co prawda nie jestem Tomek, ale wyrwę się do odpowiedzi. :P

Mimo, że na tarczy trochę się dzieje, to do czytelności nie można mieć zarzutów. Z podświetlenia często korzystam jak z latarki.

Ustawianie wszystkiego przez aplikację jest wygodne. Bez aplikacji też tragedii nie ma, chociaż konieczność odkręcania koronki, aby zmienić ustawienia timera lub alarmu, mnie osobiście trochę irytuje.

Przy nadgarstku ~18.5 cm nosi się go wygodnie. Pasek jest świetny, jeden z nielicznych, gdzie nie mam problemu z tym, że na jednej dziurce za ciasno, a na sąsiedniej już za luźno. Klamra wygląda solidnie, chociaż brakuje jej jakiegoś smaczku, np. logotypu G.

 

325.jpg

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Co prawda nie jestem Tomek, ale wyrwę się do odpowiedzi. :P

Mimo, że na tarczy trochę się dzieje, to do czytelności nie można mieć zarzutów. Z podświetlenia często korzystam jak z latarki.

Ustawianie wszystkiego przez aplikację jest wygodne. Bez aplikacji też tragedii nie ma, chociaż konieczność odkręcania koronki, aby zmienić ustawienia timera lub alarmu, mnie osobiście trochę irytuje.

Przy nadgarstku ~18.5 cm nosi się go wygodnie. Pasek jest świetny, jeden z nielicznych, gdzie nie mam problemu z tym, że na jednej dziurce za ciasno, a na sąsiedniej już za luźno. Klamra wygląda solidnie, chociaż brakuje jej jakiegoś smaczku, np. logotypu G.

 

Dzięki za opis. Też mam łapkę 18.5 więc powinno być spoko z dopasowaniem.

 

49743320247_5f474c57ba_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nadgarstku ~18.5 cm nosi się go wygodnie.

 

Ale Ty do góry nogami nosisz ten zegarek i w ogóle on jakiś zepsuty jest bo się wskazówki nie przesuwają  ;)  :lol:  :lol:  :lol: 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty do góry nogami nosisz ten zegarek i w ogóle on jakiś zepsuty jest bo się wskazówki nie przesuwają  ;)  :lol:  :lol:  :lol:

To prawa ręka. :D

A wskazówki nie przesuwają się, żeby cały czas było po południu. B)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Froga

Kiedyś marzyłem o tej wersji kolorystycznej.

Czy możesz powiedzieć, kolor czerwony jest bardzo jasny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucę też swoje przemyślenia Jogi :)

Zegarek bardzo fajny. Nawet pasek gumowy bardzo mi się podoba, mimo, że ja jestem wybitnie bransoletowy. Akurat w tej wersji kolorystycznej, uważam, że z bransą byloby mdło MSZ. Co do wygody noszenia i dziurek w pasku, to ja niestety nie utrafiłem. Mam ok. 18cm w nadgarstku i albo jest za luźno, albo za ciasno. Ponadto końcówka paska ma ząbek blokujący przed wysuwaniem się go że szlufki, ale jest on zbyt delikatny i nie trzyma się tak, jak np. w Romanie, tam jest wyższy i robi lepszą robotę. Ustawieniami się nie bawiłem, bo nie lubię BT :D W sumie sam nie wiem, jaką ocenę mógłbym mu wystawić gdybym musiał, może takie 7,5/10. Koperta MTG-B jest na pewno wygodniejsza niż w MTG-S i MTG-G, ale w nich z kolei bransoleta jest super i jak dla mnie, to lepsza opcja, lubię czuć ciężar tych "kowadeł" ;)

 

Aaa no i fotka na łapie, do lasu nie wolno, ale na działkę na chwilkę już tak

93ff206d09a94d4c08d1a1b611e593bf.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikuję sobie moc radości i pozytywnej energii w te niewesołe dni ^_^

yuK6mlk.jpg?1


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Froga

Kiedyś marzyłem o tej wersji kolorystycznej.

Czy możesz powiedzieć, kolor czerwony jest bardzo jasny?

Taka normalna czerwień, nie za jasny nie za ciemny :) żywa czerwień to to nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Aplikuję sobie moc radości i pozytywnej energii w te niewesołe dni ^_^

 

Super sikor na poprawę nastroju  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie dotarł gwx 56 1BJF i to jest to, czytelny wyświetlacz i radio bo lubię mieć dokładne wskazania czasu.

IMG 20200408 181925

IMG 20200408 182319

Czy dobrze odczytałem że zegarek "urodził się" 11 października 2019 r ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.