Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nosi mnie z zakupem kolejnego g-shocka, jednak z obecnych poza kostkami, są same spore rozmiary.

Znacie może coś zbliżonego do tego modelu i żeby był dostępny ?

CASIO_G-SHGW-2500BD1.jpg

Gw2500 sam bym kupił :D Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie na tym zdjęciu super wygląda ;)

Obejrzałem na YT recenzje tego gw 2500, to taki mały to on nie jest.

A co do giezów, to miałem i jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musi być nowy poszukaj GIEZa GS-1100, GS-1150, GS-1400. Ostatno były na bazarku.

Akurat do tego najbardziej zbliżony jest gs 1050 - plus taki , że zakrętka , minus ,że nie ma multiband.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz wlazłem do tej funkcji, teraz sam nie wiem jak i zmieniłem z 60 na 77 bo tak podobno pracuje nadajnik w niemczech, zegarek aktualizuje się w nocy dopiero za 3 podejściem czyli o 5 rano, nie wiem czy jakbym zmienił do ustawien na 60 to czy lapal by kalibrację za pierwszym razem

Sprawdź tak, prawy dolny - prawy górny - lewy dolny w tej kolejności w gw7900 wchodzi wtedy w jakąś taką funkcję może o to ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy słabej propoagacji fal radiowych bywają czasy, kiedy zegarki po dwa tygodnie się nie aktualizują... Zegarek ma być ustawiony na BER i to wszystko (jeśli chodzi o ustawienia zegarka).

IMG 20200415 233541

IMG 20200415 233501

IMG 20200415 233451

Shuriken i clusca dzięki za podpowiedzi.

A jednak można grzebać w ustawieniach lub w przeglądzie częstotliwości odbioru sygnału :) nie zmienia to faktu że jest to zbędna opcja.

TomG80 bardzo fajnie ogląda się Twoje filmy o zegarkach na yt.

Co do łapania sygnału za pierwszym razem już łapie, była to kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca dla tego zegarka.

IMG 20200416 005117

King jest tak duży że na noc robi za zegar ścienny i tam się idealnie aktualizuje. :D
Edytowane przez plejadianin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja

Zazdroszczę jednej kostki i oczywiście Żaby

Dzięki :) której kostki ? Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne stadko, Ja również zazdraszczam jednej :)

 

Dzięki :) której kostki ?

 

Odpowiem za siebie: DW-5030C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Bardzo fajne stadko, Ja również zazdraszczam jednej :)

 

 

Odpowiem za siebie: DW-5030C.

A to są 4 różne kostki? Czy różnią się tylko nadrukami na szkiełku i bezelu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne stadko, Ja również zazdraszczam jednej :)

 

 

Odpowiem za siebie: DW-5030C.

 

Dzięki :) 5030C mój pierwszy screwback 

wjHdTJM.jpg

A to są 4 różne kostki? Czy różnią się tylko nadrukami na szkiełku i bezelu???

3 rocznicówki na 30 i 35 lecie G, funkcje te same tylko kolorystyka inna oraz gw5000 też screwback który dodatkowo posiada radio i solar oraz jest rylko na rynek japoński :)

YFwFFSy.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dzięki :) 5030C mój pierwszy screwback 

 

3 rocznicówki na 30 i 35 lecie G, funkcje te same tylko kolorystyka inna oraz gw5000 też screwback który dodatkowo posiada radio i solar oraz jest rylko na rynek japoński :)

 

Spoko, wiem  :)  Tak sobię trolluję z nudów przy niedzieli  :P

A na poważnie, to zastanawiam się nad jednym zegarkiem z Twojego zdjęcia zbiorowego - mianowicie cyfrowym MTG. Znam tylko ze zdjęć. Mógłbyś podzielić się wrażeniami, odczuciami jak toto się sprawuje jako sikor do tyrania? Jak z wygodą, itp. Jakaś fotka naręczna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem  :)  Tak sobię trolluję z nudów przy niedzieli  :P

A na poważnie, to zastanawiam się nad jednym zegarkiem z Twojego zdjęcia zbiorowego - mianowicie cyfrowym MTG. Znam tylko ze zdjęć. Mógłbyś podzielić się wrażeniami, odczuciami jak toto się sprawuje jako sikor do tyrania? Jak z wygodą, itp. Jakaś fotka naręczna. 

Myślałem, że amator to wytłumaczyłem :P

 

Co do MTG-910D..

Był to pierwszy G który mi się spodobał zaraz na początku przygody z G w 2012r, niestety już wtedy był nieosiągalny, ewentualnie w stanie trup. Do 2015r miałem kilka sztuk w słabym stanie, w 15r zdecydowałem się na renowacje :D tzn nowa koperta, bransoleta, adaptery, no wszystko prócz dekla, w serwisie przerzucili mi środek dzięki czemu wygląda jak na foto. Dopiero w 2017 trafiłem na NOSa który po jakimś czasie poleciał do Elixira  :D- Jakub jak coś to odkupię :P 

Co do wygody to według mnie na nadgarstku 19,5 nosi sie bardzo dobrze, nie jest duży ale małych rozmiarów też nie jest ze względu na jajowatość, taki długi.

 

JIiLtYV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to są 4 różne kostki? Czy różnią się tylko nadrukami na szkiełku i bezelu???

Tak naprawdę jest tam pięć kostek, tylko że jedna okrągła ;) A różnice zależą od tego, kto patrzy. Moja lepsza połowa widząc SRP777 zapytała, po co mi jeszcze jeden taki sam zegarek, mając na myśli, że mam już dwa takie same, tj. Citizen NY0040 i Orient Triton ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Myślałem, że amator to wytłumaczyłem :P

 

Co do MTG-910D..

Był to pierwszy G który mi się spodobał zaraz na początku przygody z G w 2012r, niestety już wtedy był nieosiągalny, ewentualnie w stanie trup. Do 2015r miałem kilka sztuk w słabym stanie, w 15r zdecydowałem się na renowacje :D tzn nowa koperta, bransoleta, adaptery, no wszystko prócz dekla, w serwisie przerzucili mi środek dzięki czemu wygląda jak na foto. Dopiero w 2017 trafiłem na NOSa który po jakimś czasie poleciał do Elixira  :D- Jakub jak coś to odkupię :P

Co do wygody to według mnie na nadgarstku 19,5 nosi sie bardzo dobrze, nie jest duży ale małych rozmiarów też nie jest ze względu na jajowatość, taki długi.

 

Dziękuję uprzejmie. 

Znalazłem takiego 

https://www.shoppinginjapan.net/mtg-m900bd-1

 

Cena wydaje się spoko jak za nowy.

Tak naprawdę jest tam pięć kostek, tylko że jedna okrągła ;) A różnice zależą od tego, kto patrzy. Moja lepsza połowa widząc SRP777 zapytała, po co mi jeszcze jeden taki sam zegarek, mając na myśli, że mam już dwa takie same, tj. Citizen NY0040 i Orient Triton ;)

Clusca, żarcik taki to był na rozruszanie towarzystwa w niedzielę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem  smile.png  Tak sobię trolluję z nudów przy niedzieli  tongue.png

A na poważnie, to zastanawiam się nad jednym zegarkiem z Twojego zdjęcia zbiorowego - mianowicie cyfrowym MTG. Znam tylko ze zdjęć. Mógłbyś podzielić się wrażeniami, odczuciami jak toto się sprawuje jako sikor do tyrania? Jak z wygodą, itp. Jakaś fotka naręczna. 

 

post-112376-0-03980400-1587303625_thumb.jpg

Ja mam MTG M900 DA taki brat bliźniak , no może po innej matce.biggrin.png   Kopiłem go nowego w 2016 pracuje ze mną bardzo intensywnie, co widać , na razie bez zarzutu.  Mam Casio na ręku od 30 lat a ten jest trzeci i mam nadzieję że też wytrzyma naście lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clusca, żarcik taki to był na rozruszanie towarzystwa w niedzielę  :P

Ależ domyśliłem się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.