Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio
 

fidelio, to pokaż go na ręce :)

 

Proszę bardzo  :)

 

post-34987-0-64744700-1587494234_thumb.jpg
post-34987-0-91835300-1587494241_thumb.jpg
post-34987-0-22331300-1587494249_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ręce dużo lepiej wygląda.

Aż Ci dałem lajka :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na ręce dużo lepiej wygląda.

Aż Ci dałem lajka :P

Też byłem tym zaskoczony ;-) To raczej z mojej perspektywy nie jest zegarek do noszenia na co dzień, a raczej na rower. Jest mega wygodny (krótkie i schodzące w dół uszy), a do tego zdecydowanie mniejszy niż Mudmaster GG-B100, którego przez chwilę miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mam zegarek do którego mam dostęp przez telefon, podczas gdy w samym telefonie mam zdecydowanie więcej możliwości niż w zegarku - to po co mi zegarek?

A moim zdaniem ma to sens. Raz - telefon ułatwia obsługę, ustawienie niektórych funkcji, np. interwałów w GBA800 jest trochę upierdliwe, trzeba się trochę naklikać po zegarku, na ekranie jest szybciej i łatwiej. Dwa - w telefonie podejrzysz np. podsumowanie nadeptanych kroków np. z tygodnia w czytelnej graficznie formie, na zegarku nie bardzo, a bogatsze modele pewnie więcej statystyk oferują, które na smartfonie masz czytelnie podane. Trzy - bluetooth mniej prądu bierze niż GPS, możesz korzystać z GPS w telefonie do nawigacji, sprawdzając tylko kierunek rzutem oka na zegarek. Że już o synchronizacji czasu praktycznie na zawołanie, bez kombinowania w którym kącie mieszkania złapiesz sygnał radiowy nie wspomnę. Na upartego zegar atomowy też jest urządzeniem zewnętrznym z którym parujesz zegarek z WC, i też nic w nim z poziomu zegarka nie przestawisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pomarańcz nie wychodzi z mody ?

IMG_20200429_105054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Czy ktoś miał coś takiego jak na załączonym zdjęciu, jakim cudem ten paproch się tam znalazł wrrr

IMG_20200429_105333.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt w nim nie grzebał to pewnie tam był od nowości i teraz wylazł na wierzch.

Może kawałek jakiejś farby czy coś.

Otworzyć i wyjąć dziada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie grzebał. Coraz bardziej mnie to irytuję :) 

Pewnie się skończy na oddaniu do serwisu w ramach gwarancji pewnie to wyciągną :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie otwierał, może trochę paprok irytować ale imo szkoda rozszczelniać z tego powodu zegarek.

Popukaj w zegarek, można spadnie , wróci na swoje miejsce gdzie nie przeszkadzał i nie widziałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupiony? Jak jest możliwość to zwrot w ramach rękojmi (odpowiedzialność sprzedawcy) i wziąć nowy.


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, drVanSteiner napisał:

Kiedy kupiony? Jak jest możliwość to zwrot w ramach rękojmi (odpowiedzialność sprzedawcy) i wziąć nowy.

Kupiony w czerwcu 2019, do tego przedłużyłem sobie gwarancję. 

 

14 minut temu, tomaliusz napisał:

Ja bym nie otwierał, może trochę paprok irytować ale imo szkoda rozszczelniać z tego powodu zegarek.

Popukaj w zegarek, można spadnie , wróci na swoje miejsce gdzie nie przeszkadzał i nie widziałeś :D

Też sobie myślę, że trochę szkoda go otwierać. Może poczekam do wymiany baterii i wtedy przy okazji się pozbyć paprocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ale coś się połapać nie mogę... wczesniej forum było czytelniejsze

 spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Teraz, murcins napisał:

 wczesniej forum było czytelniejsze

 

 

Po prostu się przyzwyczaiłeś.

Teraz jak się przyzwyczaisz, to będzie jeszcze bardziej czytelnie niż było tamto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, _Kwiatek_ napisał:

Po prostu się przyzwyczaiłeś.

Teraz jak się przyzwyczaisz, to będzie jeszcze bardziej czytelnie niż było tamto ;)

Możliwe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, adalis napisał:

Kupiony w czerwcu 2019, do tego przedłużyłem sobie gwarancję.

 

Gwarancja, to odpowiedzialność producenta, a rękojmia sprzedawcy. To dwie różne rzeczy.

W przypadku rękojmi przyjmuje się, że wada, która ujawnia się do roku od zakupu, była od początku i możesz żądać nowego zegarka (lub naprawy lub obniżenia ceny).

 

Co Ci szkodzi złożyć reklamację z tytułu niezgodności z umową u sprzedawcy? Najwyżej ją odrzuci i będziesz w tym samym miejscu, co teraz. A jak przyjmie, to będziesz bez paprocha i z satysfakcją. ?


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

MTG - czerwień z czernią nigdy nie wychodzą z mody ?

 

49830222697_7fe2839d0f_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Godzinę temu, tomaliusz napisał:

Jak się tak człowiek obkupi to nie wiadomo co zakładać i zmieniasz kilka razy dziennie ? 

Mówisz i masz ?

 

49834312707_f3b96a6506_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.