Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Sam zegarek (GM-110) nie zachwyca (przynajmniej mnie) ale filmik świetny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem, że to pytanie już padało wiele razy na pewno, ale nie mogę znaleźć. Czym dostepnym na allegro mogę podkleić blaszkę sensor od GW-9200? Czas wymienić bezel na nowy, a z tym wiąże się nowa blaszka SENSOR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vonziej napisał:

. Czym dostepnym na allegro mogę podkleić blaszkę sensor od GW-9200? Czas wymienić bezel na nowy, a z tym wiąże się nowa blaszka SENSOR.

 

Koniecznie musi być allegro? https://atakto.pl/klej-zelowy-2g-sossuper-pattex?gclid=EAIaIQobChMI8JmS74C56wIVwgJ7Ch2PeQ6WEAQYAyABEgJT3PD_BwE


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Daito napisał:

 

Założyłem allegro, ponieważ tam mogę dorobić zakupy do 40 pln i mieć wysyłkę za darmo ;) Ogólnie to taki klej zwykły mam, myślałem, że coś specjalnego musi być?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej taśma dwustronna?

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, tommly napisał:

A może lepiej taśma dwustronna?

 

Ta blaszka jest mała, ciężko jest tak precyzyjnie dociąć taśmę - poza tym woda działa średnio na taśmę, może się okazać że trzeba będzie blaszkę dokupić ;) wiem bo dokupowałem... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daito napisał:

Ta blaszka jest mała, ciężko jest tak precyzyjnie dociąć taśmę - poza tym woda działa średnio na taśmę, może się okazać że trzeba będzie blaszkę dokupić ;) wiem bo dokupowałem... :)

 

Czyli ten klej żelowy będzie dobry w tym celu? :)

 

Muszę się zastanowić czy kupować, bo jednak Piotrze Roman za bardzo kusi.... Ciągle o nim myśle. A Rysiu jest na prawdę super zegarkiem, ale Romanem nie jest :) Żeby się nie okazało, że przyjdzie bezel a Rysiek będzie już cieszył inny nadgarstek

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to olej tą blaszkę - niech kleju szuka wesoły właściciel nadgarstka ;) Choć w Ryśku właśnie to jest najfajniejsze że nie jest Romanem ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Daito napisał:

No to olej tą blaszkę - niech kleju szuka wesoły właściciel nadgarstka ;) Choć w Ryśku właśnie to jest najfajniejsze że nie jest Romanem ;) 

 

Ależ prawda, tylko, że sprzedałem Romana, z którym miałem dużo wspomnień związanych, a przede wszystkim kawalerski - żałuję, że to zrobiłem.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to widziałem ostatnio GDF-100 nówka (700zł). Jest do nabycia w sklepie papierniczym koło Empiku w galerii Olimp. Wygląda jakby jakiś czas leżał nawet nie macany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś był zainteresowany to widziałem ostatnio GDF-100 nówka (700zł). Jest do nabycia w sklepie papierniczym koło Empiku w galerii Olimp. Wygląda jakby jakiś czas leżał nawet nie macany.

Wersja podstawowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, wiem, że to pytanie już padało wiele razy na pewno, ale nie mogę znaleźć. Czym dostepnym na allegro mogę podkleić blaszkę sensor od GW-9200? Czas wymienić bezel na nowy, a z tym wiąże się nowa blaszka SENSOR.
Ja ostatnio kropelką przykleiłem i trzyma sie narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu kleje nie lubią wody, więc raczej prędzej, niż później przestanie trzymać.


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada i ma doświadczenie z G-shockiem w bieli ? Interesuje mnie jak białe wersje znoszą starzenie się (o brudzie nie myślę, raczej o przebarwieniach i odbarwieniach).

Zdjęcie poglądowe:

 

f400207440e72f9dmed.jpg

fot. internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matowa biel jest biała przez chwilę. 

Lakierowane ciuchy trzymają się dużo lepiej. 

Ogólnie biel tylko pod krótki rękaw, bo zaraz będą przebarwienia od ubrania. 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w dodatku radziłbym przyjrzeć się indeksom - nie wyglądają najlepiej, mówię o jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Istvan napisał:

Ja w dodatku radziłbym przyjrzeć się indeksom - nie wyglądają najlepiej, mówię o jakości.

 

Zdecydowanie masz rację. Plastikowe indeksy wyglądają paskudnie i tandetnie.

Psują odbiór całkiem przyzwoitego zegarka ..


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi. Czyli raczej sobie odpuszczę zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.