Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dalej jest G numer 1 :)

Nie trzymam go w pudełku, bo lubię go mieć pod ręką i lubię gdy zawsze jest zsynchronizowany.

Szybkie wyjście, nie ma czasu na ustawianie mechanika? GPW

Czeka mnie ciężki dzień, czasem wiem, że wrócę dopiero w nocy - GPW

Coś czytelnego, dokładnego i niezawodnego - GPW

A poza tym go lubię :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak subiektywnie oceniasz czytelność LCD w tym egzemplarzu? Ja kiedyś nabyłem dwie sztuki GW-M5610-1ER na Amazonie, to czytelność była dramatycznie słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, nie jest źle ale ...

Przerobiłem kilka sztuk z tego modelu i bywało też lepiej 😉 

Pod pewnym kątem jest żyleta ale w pozostałych już nie jest fajnie i taka kaszka manna.

Oczywiście to w każdym LCD się dzieję ale np. w Risemanie wygląda to o wiele lepiej 😊

No ale przynajmniej jest prosty bo miałem już z WS z krzywo osadzonym modułem ☺️ 

Zdjęcie dla uwagi 

IMG_20201028_175435.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, no to fajnie, że Ci się w miarę udany egzemplarz trafił. Moje nie były takie szczęśliwe i siłą rzeczy musiały zmienić właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodkich snów 😝

 

DSC00449p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mial ktoś  albo ma ga900? Chodzi mi o model z czarna koperta i zoltym paskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, mial ktoś  albo ma ga900? Chodzi mi o model z czarna koperta i zoltym paskiem?
Mieć nie mam, ale miałem go w ręku i się nim trochę bawiłem. Jeśli będę w stanie pomóc, to odpowiem na nurtujące Cię pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegał ktoś z zegarkiem gbdh100? Mam zagwostke i nie wiem czym jest to spowodowane. Wrzucam sobie tryb „run” i srednio po 5 min zegarek pika pokazuje mi czas na białym tle i włącza stoper od nowa. Później w statystykach czas jest zsumowany i za cholerę nie wiem czemu zaczyna mi w trakcje biegu odliczać na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie biegam tylko szybko chodze ale nie miałem problemow z trybem RUN a robiłem pomiary po godzine i dluzej tylko bez GPSa. Mozna nawet robic pauzy przyciskiem run a potem normalnie zapisac.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biegam tylko szybko chodze ale nie miałem problemow z trybem RUN a robiłem pomiary po godzine i dluzej tylko bez GPSa. Mozna nawet robic pauzy przyciskiem run a potem normalnie zapisac.

Miałem w aplikacji ustawione auto lap na 1km i chyba to jest to. Dałem na off i zobaczę przy kolejnym bieganiu czy się powtórzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, kacprzak1991 napisał:


Miałem w aplikacji ustawione auto lap na 1km i chyba to jest to. Dałem na off i zobaczę przy kolejnym bieganiu czy się powtórzy

Właśnie miałem pisać, że pewnie coś z okrążeniami, jak w Garminie się ustawia.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin to jest ten GR co był na OLX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, GTB napisał:

Marcin to jest ten GR co był na OLX ?

Napewno nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.