Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Roman się opatrzyło to czas na nowe ciuchy albo inne modyfikacje 😋 ale rozumiem nieco "ból", bo ja tesknie za gwn-1000, który był dla mnie tym "number one". Jednakże odkąd nabyłem g9300 i zrobiłem sobie switch modułów na moduł z MB6 (dla gw9300) to ciężko mi coś większego założyć na łapę - Mudman jest lekki, zgrabny, nie czuć go na ręce. Tylko teraz na łapie jest GW9400 i ciężko mi go wygonić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie ma to znaczenie, że na forum ma co drugi  ?? Ja swojego pierwszego GW-9400 kupiłem w listopadzie 2014 jak jeszcze w Polsce kosztowały kosmos.  Sprzedałem w 2018 w lutym i kupiłem DCJ tylko wiadomo wyświetlacz trochę słabszy. 
Jeden z fajniejszych G ale na ręku u kogoś widziałem kilka razy a forum jak to forum może mieć i każdy bo jednak w jakimś stopniu jest to zamknięte grono. 
Mudmastera też miałem jak tylko wchodziły w 2016 roku i gdybym nie potrzebował kasy to pewnie dalej bym go miał. I ostatnio przerobiłem trochę zegarków chociaż więcej automatów to jednak Romek zostanie póki będzie działał
A przy okazji stare zdjęcie mojego Mudmastera. 
 
qj66Wxw.jpg&key=cfe684412bdb5867ad21f032074e026ecb4be7cdf56cba816c8ea1430277ecc8

Myśle ze posiadanie więcej niż powiedzmy 2 zegarków to już nieco fanaberia, ale na tym forum większość z nas posiada znacznie więcej zegarków. A po co nam ich tyle? Napewno żeby sprawdzić godzinę, ale jedna z ważniejszych rzeczy jest to ze ma cieszyć oko. Ja posiadając gw9400, prawie wg go nie nosiłem bo właśnie opatrzył mi się przez wszelkie fora/grupy i jego wygląd stał się dla mnie nieco nudnawy ;p więcej go widziałem na czyiś zdjęciach niż u siebie na łapie. Dlatego tez lubię mieć zegarki, które są raczej rzadko spotykane. Z tego tez powodu będę przebierał mudmastera w set od MH bo takiej konfiguracji u nikogo nie widziałem no poza filmami Tomka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki kolor bezela da g9300 żeby nie ruszać czarnych pasków a żeby sensoswnie wyglądał? Zakup z pl alle i inne sklepy. A może caly czerwony? Bezel o paski? Wyświetlacz pozytywny. 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy Mudmanie jesteśmy - nowo przybyły obywatel G-9000MX-8

IMG_20201119_161046.jpg

 

IMG_20201119_161155.jpg

 

IMG_20201119_161332.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden odmienny szczegół nie widoczny na pierwszy rzut oka względem wersji podstawowej - podświetlanie :

IMG_20201119_184515.thumb.jpg.5ab3b54381f9826c283d7ee29f921758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



(...) podświetlanie :



Miodzio.

Kurczę, tak dawno go miałem, że już zapomniałem, jak on ładnie podświetla nie tylko LCD, ale i napisy na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt , ładnie się prezentuje w nim Dual Illuminator , zdecydowanie lepiej niż w Gulfmanie G-9100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2020 o 13:05, kacprzak1991 napisał:

Do mnie właśnie dotarło to cudeńko ;d piękny jest

Masz jeszcze bo widziałem w późniejszych postach ze chcesz się pozbyć? Jeśli tak to jak oceniasz vibre? Dla mnie to priorytet w G.Obecnie mam GD 350 i jestem mega zadowolony ale GBH 100 ma pare funkcji które mnie interesują jednak ta vibra jest najważniejsza czy jest dobrze wyczówalna.Z góry dzięki za info.

Jak ktoś ma jakieś sugestie na temat 100 to śmiało 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oshee Ja mam taki sam zegar. W mojej ocenie vibra jest delikatniejsza od tej z GD-350, przynajmniej przy powiadomieniach. Jednak jak najbardziej jest wyczuwalna, chociaż ja pracuję stacjonarnie, więc u mnie jakieś zewnętrzne wibracje czy hałas nie wchodzą w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już zegarka nie posiadam. Jak kolega wyżej pisze jest normlanie odczuwalna, nie zdażyło mi się żebym ja przeoczył acz porównania za gd350 nie miałem. A Ty jesteś zainteresowany chyba modelem niżem wiec możliwe ze tam jest jeszcze inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol:

 

53 minuty temu, kacprzak1991 napisał:

No już zegarka nie posiadam.

 

To GBD-H1000-8? Dlaczego się pozbyłeś jeśli można zapytać? ADHD czy inna przyczyna? Pytam bo biję się z chęcią zanabycia drogą kupna tego modelu kierowany krystalicznie czystą bezinteresowną męska ciekawością... ;) :lol::lol:

 

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adhd. W zastępstwie wjechał gwg1000. Sprawdzam sobie ostatnio zegarki które od jakiegos czasu mnie interesowały. Może kiedyś wrócę do gbdh ale jak będzie w atrakcyjniejszych cenach. Myśle ze ostatnia promocja, gdzie można było go wyrwać za 1300 jest adekwatna. Bardzo fajny zegar, a jeśli miałbym podać minusy to sposób sprawdzania powiadomień i pasek bardzo wątpliwej jakości moim zdaniem co trochę psuło odbiór całokształtu. Pare razy z nim biegałem i do tego bardzo dobrze się sprawdzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do posiadaczy GBD-H1000:

Czy on ma trzy przyciski w lewym dolnym (umownie) rogu, tam gdzie wskazuje opis na bezelu "REV"?

Świetnie to wygląda!

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden przycisk, myśle ze zaprojektowany w ten sposób żeby podczas biegu czy innej aktywności palec się nie ześlizgiwał gdy chcemy z niego skorzystać. Gdyby były to 3 małe przyciski to jestem ciekaw jakiej wielkości trzeba by mieć palce by wygodnie w nie trafić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie zapytałem :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku za info. Dzięki Kacprzak.Masz rację chodziło mi o gbd 100 , dopiero później zauważyłem ze twój to h 1000 Z opisów obu , zakładam ze vibra będzie ta sama i jeśli jest odczuwalna to chyba się skuszę szczególnie wersja blue wygląda fajnie 😑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czekam na grafitowa zaślepkę sensora i będzie przebieranie ;)
Inspiracja TomG80;)e5391d2fa3b9fb322a232da37fa742b7.jpg
Jedyne co mnie bardzo drażni w tym modelu to ta cygańska złota obwódka przycisku podświetlenia. Z paskiem dc może i pasuje idealnie ale wolałbym żeby zostawili to srebne ale ja poprostu nie jestem zwolennikiem złota na zegarku zwłaszcza G;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło coś nowego  😜

spacer.png

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King KG , gratuluję 👌. Jedna z ładniejszych wersji  , z resztą KG zarówno w kostkach jak i 69 prezentuje się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, GTB napisał:

King KG , gratuluję 👌. Jedna z ładniejszych wersji  , z resztą KG zarówno w kostkach jak i 69 prezentuje się wyśmienicie.

KG zawsze mnie urzekało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają wyświetlacze w deszczu. Ładny negatyw, niestety, przegrywa:unsure:

 

 

IMG_3174.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie g9300 idzie w czerwień. Pytanie, sam bezel czy komplet z paskami? Pytam bo jeszcze nie zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.