Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, p.r.p. napisał:

Dla mnie ostatni, prawy dolny róg. emoji106.png

 

Mam do wyboru już tylko bazę GW-9300DC, więc albo zostanie jaki jest (drugi od lewej w górnym rzędzie), albo zafunduję mu wyświetlacz z GW-9300CM (drugi od lewej w dolnym rzędzie). Jak miałem oba, to kombinowałem jakie wyszłyby mi wersje z ich pomieszania ;)

 

Godzinę temu, TomG80 napisał:

Maćku, jeśli to dla Ciebie zegar po prostu do noszenia i fabryczna specyfikacja nie jest dla Ciebie istotna, to tak, myślę, że to dobry pomysł. Ja sam stworzyłem sobie Kinga wg potrzeb, czyli generalnie specyfikacja GXW-56GB-1 (który oryginalnie jest w negatywie), a LCD dałem od GXW-56-1B i jestem z tego pomysłu bardzo zadowolony. Całe zeszłe wakacje właściwie nie schodził z łapy.

 

 

No właśnie to ma być taki GW-9300 Ultimate, który już zostanie u mnie 4ever. Czekam jeszcze na żółtego Romana do kolekcji, którego może przebiorę w bezel od DCJ i czarny karbonowy pasek - coś w stylu wersji kolegi Patryka :) GW-9200 jest sam w sobie idealny, więc nie trzeba grzebać. Tym samym będę miał "trzech wspaniałych" w wersjach, na jakich mi zależy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murcins Mi też się podoba, zwłaszcza, że niebawem będę reckę nagrywał, tylko innych wersji kolorystycznych. Bardzo dobre zestawienie ceny do funkcjonalności i przede wszystkim brak wizualnych udziwnień, jak np. w GA-100, a już zwłaszcza w GA-110.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, murcins napisał:

przyjemny model

 

 

moze odrobine metroseksualny  😆  zartuje

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Zabawny napisał:

 

Choruję na DW-5600HRGRZ-1ER gdybyś się zdecydował to daj znać jaką widoczność ma ten negatyw.

Zamówiony, dam znać jak przyjedzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Czy ktoś z posiadaczy G-shocka GD-400 w wersji MB(negatywowy wyświetlacz, zielone cyfry) mógłby wypowiedzieć się na temat czytelności wyświetlacza?  Widziałem filmiki na YT oraz zdjęcia, ale to nie odzwierciedla rzeczywistości. Dodam, że miałem kiedyś GBD-800 z ciemnym wyświetlaczem i czytelność była bardzo przyzwoita.
Negatywy GD-400 mają słaba widoczność

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Diego04 napisał:


 

Negatywy GD-400 mają słaba widoczność

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Trudno, zamówiony, następny G będzie w pozytywie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, murcins napisał:

Całkiem przyjemny model :D

126859871_4171044056255635_4040449288300

Według mojego gustu mogło by być coś na pasku i bezelu zrobione, np. przetłoczenie/wzorek jakiś albo napis "solar" albo coś. Ale tak to całkiem zgrabny stworek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, murcins napisał:

Całkiem przyjemny model :D

 

Ma fajną funkcjonalność - odliczanie czasu, który pozostał do odezwania się alarmu.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dojedzie osłona dekla i przebieranko :)20201125_110040.thumb.jpg.78715ea5b482b965fd93297be423bf64.jpg  i druga paczka. 20201125_111328.thumb.jpg.2904459d26ce6e16d0b2a60ad37817bd.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, eddi87 napisał:

Jeszcze tylko dojedzie osłona dekla i przebieranko :)

A osłona czujnika? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, siweq napisał:

Według mojego gustu mogło by być coś na pasku i bezelu zrobione, np. przetłoczenie/wzorek jakiś albo napis "solar" albo coś. Ale tak to całkiem zgrabny stworek. 

Zgadzam się :) uważam że napis gshock i protection które są na czarnym ringu powinny znajdować się ma białym bezelu  :)

5CXJXR1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



A my się będziemy żegnać


No jak?!? Już? Ledwo przebrany w łaciate ciuszki i już na bazar? U mnie już czwarty rok ta wersja siedzi w kolekcji i nie zapowiada się, aby ją miała opuścić. Dla mnie Mudmaster to taki "mast hew".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GXW to jednak kawał byczka, czemu leci - za duży, opatrzony już, coś nowego ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

eMTiDżi - nie na sprzedaż 😎

 

 

55FC76BB-BED2-4137-BD38-67C55CDD25FA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.