Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi




Taki piękny king i nikt nie chce, co za czasy 
 
Musisz zrobić hype to sie nie opędzisz ;-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka




"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Taki piękny king i nikt nie chce, co za czasy 


Żeby on za te pieniądze jeszcze radia słuchał, to pewnie by się chętni znaleźli, a tak to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
12 minut temu, clusca napisał:

@maritimeeng

W Świecie Zegarków lub na Allegro są bezele i paski do GWX-5600C. Koszt to około 40 PLN za bezel i 80 PLN za pasek. Pamiętaj jednak, że ciuchy do GWX-ów są lakierowane i świecą się jak nie wiem co. Poza tym bardziej widać na nich zużycie - w sensie, że bardziej szpetnie wyglądają wszelkiego rodzaju przetarcia na lakierowanych elementach niż na zwykłych matowych.

Miałem GWX-5600C i niestety, jak to w negatywach u Casio, z czytelnością było kiepsko, więc chyba lepiej jak po prostu dokupisz ciuchy do swojej wersji. Dodatkowo czerwony ma te fioletowe paski wokół wyświetlacza, co sprawia, że nie każdy kolor bezela do niego pasuje. Poniżej moje zabawy w dopasowanie do niego odpowiednich ciuchów, które MZ najbardziej pasowały:

 

Ale jeszcze raz napiszę - z czytelnością jest słaaabo ;)

 


Dzięki Maciek za porady. Będę musiał przemyśleć temat - chciałbym coś oczojebnego sobie kupić na lato. No nic - znajdę może jakiegoś fajnego kolorowego pozytywna albo dokupię ciuszki do czarnego, zwłaszcza, że nie są drogie. 

12 minut temu, clusca napisał:

@maritimeeng

W Świecie Zegarków lub na Allegro są bezele i paski do GWX-5600C. Koszt to około 40 PLN za bezel i 80 PLN za pasek. Pamiętaj jednak, że ciuchy do GWX-ów są lakierowane i świecą się jak nie wiem co. Poza tym bardziej widać na nich zużycie - w sensie, że bardziej szpetnie wyglądają wszelkiego rodzaju przetarcia na lakierowanych elementach niż na zwykłych matowych.

Miałem GWX-5600C i niestety, jak to w negatywach u Casio, z czytelnością było kiepsko, więc chyba lepiej jak po prostu dokupisz ciuchy do swojej wersji. Dodatkowo czerwony ma te fioletowe paski wokół wyświetlacza, co sprawia, że nie każdy kolor bezela do niego pasuje. Poniżej moje zabawy w dopasowanie do niego odpowiednich ciuchów, które MZ najbardziej pasowały:

 

Ale jeszcze raz napiszę - z czytelnością jest słaaabo ;)

 


Dzięki Maciek za porady. Będę musiał przemyśleć temat - chciałbym coś oczojebnego sobie kupić na lato. No nic - znajdę może jakiegoś fajnego kolorowego pozytywna albo dokupię ciuszki do czarnego, zwłaszcza, że nie są drogie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, TomG80 napisał:



 

 


Żeby on za te pieniądze jeszcze radia słuchał, to pewnie by się chętni znaleźli, a tak to... emoji6.png

 

700 uważam, że to dobra cena jak za prawie nowy zegar   :) ostatnio to w ogóle ciężko cokolwiek sprzedać...chyba ze za pół darmo  😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
700 uważam, że to dobra cena jak za prawie nowy zegar    ostatnio to w ogóle ciężko cokolwiek sprzedać...chyba ze za pół darmo 
Nie mówię, że cena tego jest zła, tylko że raczej jak ktoś chce już nietypowego Kinga, to raczej celuje w GXW, a nie GX. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ale na pewno wcześniej czy później pójdzie. Ludzie w niektórych branżach może podostają jakieś premie na Święta, będą chcieli na coś ładnego dla siebie wydać, to jeszcze może nawet w grudniu go opędzisz - w końcu to dość wyjątkowa jak na dzisiejsze czasy kolorystyka (w sensie dużo już czasu minęło od premiery tego modelu, a długo chyba produkowany w tej wersji nie był), więc rynek nie jest kompletnie nasycony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego znalazłem w internetach...
20201128_001250.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
30 minut temu, jackm napisał:

Takiego znalazłem w internetach...


 

 

55401573-4732-44A0-A31B-E4BFAE40FADD.gif

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się ten bardziej podoba. Ma ciekawsze indeksy :)

 

MR-G - Men - MR-G | G-SHOCK

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, TomG80 napisał:
44 minuty temu, murcins napisał:
700 uważam, że to dobra cena jak za prawie nowy zegar   emoji4.png ostatnio to w ogóle ciężko cokolwiek sprzedać...chyba ze za pół darmo  emoji14.png

Pokaż więcej  

Nie mówię, że cena tego jest zła, tylko że raczej jak ktoś chce już nietypowego Kinga, to raczej celuje w GXW, a nie GX. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ale na pewno wcześniej czy później pójdzie. Ludzie w niektórych branżach może podostają jakieś premie na Święta, będą chcieli na coś ładnego dla siebie wydać, to jeszcze może nawet w grudniu go opędzisz - w końcu to dość wyjątkowa jak na dzisiejsze czasy kolorystyka (w sensie dużo już czasu minęło od premiery tego modelu, a długo chyba produkowany w tej wersji nie był), więc rynek nie jest kompletnie nasycony.

Jeść nie woła a do fotek się jeszcze przyda  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeść nie woła a do fotek się jeszcze przyda 
O, i to jest rozsądne podejście. Po prostu jak będziesz miał ochotę na Kinga, to zamiast go kupować po prostu sięgniesz na półkę z zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
6 minut temu, clusca napisał:

Mnie tam się ten bardziej podoba. Ma ciekawsze indeksy :)

 


Jeśli już, to tylko ten...

 

 

C2C1F170-8263-487F-8CFF-112DDCB2BFBD.jpeg

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei w zupełności ten Maćka by wystarczył. Żeby tylko jeszcze było mnie na taki zegar stać... :) No ale trzeba mieć przecież tego króliczka przed sobą, a nie wszystkie w pudełku, bo ten odległy jakoś bardziej cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

6 minut temu, maritimeeng napisał:

Jeśli już, to tylko ten...

 

Ooo, ten jest fantastyczny. Zwłaszcza, że Mr. Lee jest moim idolem z dzieciństwa. Dzięki niemu jako dziesięciolatek zapisałem się na "sztuki walki" i mam teraz kontuzjowane kolana, które się co jakiś czas odzywają ;)

 

2 minuty temu, TomG80 napisał:

A mi z kolei w zupełności ten Maćka by wystarczył. Żeby tylko jeszcze było mnie na taki zegar stać... :) No ale trzeba mieć przecież tego króliczka przed sobą, a nie wszystkie w pudełku, bo ten odległy jakoś bardziej cieszy.

 

Ja też staram się nie przeznaczać na zegarki jakiegoś wielkiego budżetu. Podszedłem do tego inaczej. Stwierdziłem, że jak sprzedam kilka zegarków, to kupię za to jeden "porządny". Wydaje się, że kupujemy kilka zegarów, które nie kosztują dużo, a jak się to później spienięży, to całkiem przyjemna kwota może się uzbierać ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2020 o 07:54, PatrykM91 napisał:

Taki mały offtop, używacie swoich G jako budzika? Mam DW-5600 oraz GD-400 i oba są w stanie mnie obudzić.


Codziennie bezproblemowo budzi mnie GD-350 Vibrą oczywiście w śpiochu naciągane do maximum co za tym idzie bateria która ma trzymać teoretycznie 5 lat 🤔 chyba , wymieniana jest przynajmniej raz w roku ale warto 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, murcins napisał:

700 uważam, że to dobra cena jak za prawie nowy zegar   :)  😛

 

Ryzykownie prowokować taki temat 😀 ;)

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to juz można nazwać limitka ... (foty na szybko) ...

20201128_130439-01.jpeg

20201128_130542-01.jpeg

20201128_130650-01.jpeg

20201128_130806-01.jpeg

I to juz można nazwać limitka ... (foty na szybko) ...

20201128_130439-01.jpeg

20201128_130542-01.jpeg

20201128_130650-01.jpeg

20201128_130806-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Daito napisał:

 

Ryzykownie prowokować taki temat 😀 ;)

 

Zdaję sobie z tego sprawę  😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze kręcił ten DGK. Super jest :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały apdejt z rana

Screenshot_2020-12-01-08-12-26-102_com.casio.gshockmove.thumb.jpg.f5febfefbdcaa6b36a703b52a1793e60.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.