Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, tomaliusz napisał:

Tylko teraz na pewno na Ciebie za duży :D

No trochę masz racji  😛 kiedyś napewno lepiej wygladal  ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto z Szanownych Panów jest szczęśliwym posiadaczem GBD–H1000? Chodzi mi o obiektywną opinię z użytkowania tego modelu...

Shortie bodajże, TomG80 też, pisz do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, murcins napisał:

Nowy rok, nowy G :D

Ja wiedziałem, że tak będzie :D Gratulacje


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, tommly napisał:

Ja wiedziałem, że tak będzie :D Gratulacje

Hehhe inaczej być nie mogło  :D Dzięki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, murcins napisał:

Nowy rok, nowy G :D

 

Tylko gratulować👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Taki dla córki przyjechał


Bardzo przyjemny model. Dużo fajnej techniki w malutkiej i zgrabnej kopercie. Gościł ostatnio u mnie w trzech innych wersjach kolorystycznych.3d008be454fd4be3ad9bf6c86c4e5d0a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Daito napisał:

Kto z Szanownych Panów jest szczęśliwym posiadaczem GBD–H1000? Chodzi mi o obiektywną opinię z użytkowania tego modelu...

Jakość wykonania na lepszym poziomie, niż konkurencja. Wygoda noszenia oraz długość działania baterii także przerastają wszystkie użytkowane przeze mnie zegarki. Ilość funkcji mniejsza niż typowo treningowych zegarkach, ale dokładność pomiarów jest identyczna. Ogromną przewagę daje poczucie jakości oraz pieczątka z napisem "G-SHOCK".


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Bardzo przyjemny model. Dużo fajnej techniki w malutkiej i zgrabnej kopercie. Gościł ostatnio u mnie w trzech innych wersjach kolorystycznych.3d008be454fd4be3ad9bf6c86c4e5d0a.jpg&key=58f2b9d5233773a3c4503a7c9c289200d8a8673f9a0cc066d57d194d7db2dc8e
Zdjęcie z mojego nadgarstka zapięty na pierwszą dziurkę.
Mi się podoba, brakuje mu tylko solara. Czekam na drugi BA-130 i wtedy córka będzie wybierała. Obawiam się tylko, że nie wybierze steptrackera, aby nie było dowodów na "upośledzenie ruchowe nastolatków"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, meXy napisał:

Jakość wykonania na lepszym poziomie, niż konkurencja. Wygoda noszenia oraz długość działania baterii także przerastają wszystkie użytkowane przeze mnie zegarki. Ilość funkcji mniejsza niż typowo treningowych zegarkach, ale dokładność pomiarów jest identyczna. Ogromną przewagę daje poczucie jakości oraz pieczątka z napisem "G-SHOCK".

Potwierdzam wygode i czas pracy na baterii. A ja odp jeszcze tak, ze jak chcesz go uzywac jako smartwatcha i odczytywac powiadomienia na nim to sobie odpusc bo sie bedziesz wkurzac ale jak chcesz tylko dostawac powiadomienia, ze ktos dzwoni czy pisze i odczytywac na telefonie to bedziesz zadowolony. Jezeli znudzily ci sie zwykle wystwietlacze w Casio jak mi to tez bedziesz zadowolony bo to jedyny negatyw jaki dla mnie jest czytelny.

 

Tak wiec zegar jest godny polecenia ale nie za oficjalna cene 2249zł. Jak go kupisz za te 1400-1500 jak chodza za granica to jest warty kupna bo jest duzo plusow. Z minusami trzeba sie pogodzic jak np daremnie dzialajace przyciski, ktore skrzypia przy wciskaniu. Po mega napaleniu przyszedł kubeł zimnej wody jak go dostałem ale  po kilku miesiacach przyzwyczailem sie do niego i jest to nr2 za Rangemanem jak dla mnie :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cyklu " osiołkowi w żłoby dano...." muszę zrobić ankietę wśród kobietek w domu
Przymierzam się też do trzeciego G i będzie to prawdopodobne GST B200 stąd moje pytanie, może ktoś ma GST B200 i GAW 100 i może podrzucić fotkę, chodzi o wymiary.57ddc3582df134ae91fc0867170992d4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Miszkolc napisał:

GAW 100

właśnie przyjechał do mnie GAW 100B używka dokładnie godzine temu :) jakie chcesz wymiary ? bo to sa z stronki: Dimensions (H x W x D)  55,1mm x 52,5mm x 16,7mm  Weight  approx. 72 g  (https://www.casio-europe.com/euro/products/watches/g-shock/gaw-100b-1a2er/)  dość duży spodziewałem się mniejszego - ale ogólnie niech będzie duży :) bo mam jednego AW  590 to nie widzę tych małych napisów na tarczkach :) 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyjechał do mnie GAW 100B używka dokładnie godzine temu  jakie chcesz wymiary ? bo to sa z stronki: Dimensions (H x W x D)  55,1mm x 52,5mm x 16,7mm  Weight  approx. 72 g  (https://www.casio-europe.com/euro/products/watches/g-shock/gaw-100b-1a2er/)  dość duży spodziewałem się mniejszego - ale ogólnie niech będzie duży  bo mam jednego AW  590 to nie widzę tych małych napisów na tarczkach  
 
Chodziło mi czy ktoś ma może GAW i GST B200. Bo jak steel jest wielkości GAWa to może być zaduży. Natomiast na zdjęciu zestawiłem dwa egzemplarze Chciałem się upewnić czy AWG czy GAW i jednak AGW. GAW jest jednak zaduży i wróci do sprzedawcy.
Mam obawy, bo jak zamówię B200 to go nie zwrócę. Jednocześnie mniejszego steela już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Miszkolc napisał:

Chodziło mi czy ktoś ma może GAW i GST B200. Bo jak steel jest wielkości GAWa to może być zaduży. Natomiast na zdjęciu zestawiłem dwa egzemplarze Chciałem się upewnić czy AWG czy GAW i jednak AGW. GAW jest jednak zaduży emoji853.png i wróci do sprzedawcy.
Mam obawy, bo jak zamówię B200 to go nie zwrócę. Jednocześnie mniejszego steela już nie ma.

a  rozumiem - ja też miałem kupić AWG  (nawet  był dogadany)  ale zobaczyłem GWA i powiem tak: kupiłem GWA bo jest większy i jak przyszedł to naprawdę jest duży ale teraz mnie cieszy - myślałem że będzie mniejszy ale warto mieć i większego G Shocka taki rasowy  :)  .... mam AW 590 i tam już słabo  widzę na tych wyświetlaczach oznaczenia  (wzrok zaczyna mi siadać )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko czekolada z biedry 🙂,28,01 będzie jak mam go już rok ,w tej wersji jedyne MTG  na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, GPOWER napisał:

to tylko czekolada z biedry 🙂,28,01 będzie jak mam go już rok ,w tej wersji jedyne MTG  na forum

Właśnie nie o czekoladę mi chodziło, he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, GPOWER napisał:

to tylko czekolada z biedry 🙂,28,01 będzie jak mam go już rok ,w tej wersji jedyne MTG  na forum

znaczy dorzucają go do czekolady w Biedronce - jutro wezmę z dwie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał:

znaczy dorzucają go do czekolady w Biedronce - jutro wezmę z dwie :) 

Może lokalna promocja 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekolada niby  Swiss,ale  -made in Belgia ,a MTG  Japan ,coś tu nie gra 🙂

47696c320fc837c2gen.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, GPOWER napisał:

czekolada niby  Swiss,ale  -made in Belgia ,a MTG  Japan ,coś tu nie gra 🙂

 

widocznie mleko do  czekolady było nie z alpejskich krów tylko z krów z Góry Fuji które też dały ten dodatek do czekolady :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.