Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem z pół sekundy względem 5610 z multi band w 2 tygodnie. 

20210107_175542.thumb.jpg.2e9885e3c59d67843d1989953152ddad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, eddi87 napisał:

Jestem pod wrażeniem z pół sekundy względem 5610 z multi band w 2 tygodnie. 

super sprawa 👍  no i ... w indeksy trafia :) (i nie mówcie ze to niemożliwe - bo np ósemka mogłaby się przechylać w prawo lub lewo a tak centralnie się wyświetla ) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, duży dylemat.

G9000 czy G9100 niestety tylko jeden. 

 

Jest 5610, glx5600 i 9300. 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, eddi87 napisał:

Mam dylemat, duży dylemat.

G9000 czy G9100 niestety tylko jeden. 

9100  moze masz yacht to się przyda - ogólnie to samo - kwestia gustu co się bardziej podoba a w tym to ciężko doradzać  - bo nie powiesz i że korzystać będziesz z dwóch stoperów czy wypatrywać pływów 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś znalazł nowego g9000 w cenie mniej niż 349zł wysyłka najdalej z Europy niech da znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umarł król, niech żyje król.
Zamienił stryjek siekierkę na kijek
6a6b171b3abfabbb5cf11e7d62a4c9b0.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia? Jakby coś, to jak wiesz najprawdopodobniej będę miał czarnego MTG-S1000 na sprzedaż - możesz naprawić błąd, jeśli uznasz, że stary lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, clusca napisał:

I jak wrażenia? Jakby coś, to jak wiesz najprawdopodobniej będę miał czarnego MTG-S1000 na sprzedaż - możesz naprawić błąd, jeśli uznasz, że stary lepszy ;)

Nie no, ta wersja kolorystycznie bardziej mi się podoba, więcej czerwieni i pasek w wersji B też akurat lepiej pasuje niż bransoleta (MSZ oczywiście), więc raczej do S-ki nie wrócę, no przynajmniej na razie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasek się również podoba w tym modelu, ale na bransolecie MZ wygodniej. Jakoś mi na pasku ta wersja jeździła tam i z powrotem wokół nadgarstka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, clusca napisał:

Mnie pasek się również podoba w tym modelu, ale na bransolecie MZ wygodniej. Jakoś mi na pasku ta wersja jeździła tam i z powrotem wokół nadgarstka ;)

Przy pierwszym MTG-B tak miałem, potem albo się przyzwyczaiłem, albo nadgarstek mi się zmienił ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na świeżości przy kiepskim świetle  - dopiero rozpakowany i z grubsza pogrzebane przyciskami - mój pierwszy G-shock kupiony w sklepie... aż jestem w szoku. :)

 

DSC02539.jpg

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Daito napisał:

aż jestem w szoku.

... w Dzi Szoku Dzi.....   oby się zdrowo nosił i ręka mu Twoja lekką była ;) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Daito napisał:

 Na świeżości przy kiepskim świetle  - dopiero rozpakowany i z grubsza pogrzebane przyciskami - mój pierwszy G-shock kupiony w sklepie... aż jestem w szoku. :)

 

Pasek z gumowca, czy metalowa bransoleta?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sol napisał:

 

Pasek z gumowca, czy metalowa bransoleta?

 

Gumowiec - nie jestem zwolennikiem metalowych kajdanów w "G" choć planuję dokupić jak się przyjmie zegar.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito no Piotr, w końcu się skusiłeś na stalowe gmw! Graty! Będziesz Pan zadowolony. Guma bardzo wygodna, ale i kajdan pasuje jak ulał. A co najważniejsze, nie łapie prawie rysek w porównaniu z wersją srebrną! Mam porównanie po ponad roku użytkowania obydwu równocześnie, z czego srebrny więcej leżał lub pod mankietem koszuli się chował. A i tak ryski łapał. A czarnucha nic nie brało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, p.r.p. napisał:

@Daito no Piotr, w końcu się skusiłeś na stalowe gmw! Graty! Będziesz Pan zadowolony. emoji16.png Guma bardzo wygodna, ale i kajdan pasuje jak ulał.[...]

 

Plan był nieco inny - trochę się motałem zanim kliknąłem, miałem wrócić do GW-5000, ale gdzieś tam z tyłu głowy była kwestia wyświetlacza - co prawda miałem dwa razy ten zegarek i za każdym miałem szczęście mieć świetny kontrast wyświetlacza, tyle że wywalić tysiąc i liczyć na szczęście...? Słabo. No więc zacząłem szukać czegoś ze wskazówkami, tyle że modele które mnie interesowały są trudno dostępne i raczej używane, więc odpuściłem, a w tych które można kupić nowe w cenie do 2-tys zawsze coś mi nie pasowało - no to poszedłem w klasykę i muszę przyznać że wyświetlacz w GMW jest rewelacyjny, a cała reszta w zasadzie nie różni się od GW-5000, nieco tylko mi nie leży brak wskaźnika naładowania baterii ale jakoś to przeżyję i nie mam zamiaru parować zegarka ze smartfonem - wersji w kolorze "armatury łazienkowej" w ogóle nie brałem pod uwagę z przyczyn oczywistych - czyli zbyt dużej różnicy względem DW-5600 innymi słowy za drogo wygląda jak na g-shock'a  emoji16.pngemoji16.png

Niemniej muszę przyznać że miałeś duży choć nieświadomy chyba wpływ na podjęcie decyzji - czyli jakby co to będzie na Ciebie emoji16.pngemoji16.png


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie udało jednak do stalowej kostki przekonać. Ilekroć zakładałem ten zegarek, wydawał mi się jakiś taki ciężki w porównaniu z innymi kostkami, więc stwierdziłem, że jak kostka, to albo tytanowa, albo plasticzana i GMW stalowe sprzedałem, a kupiłem tytanowe, ale w nieco innym kształcie i ze wskazówkami ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, clusca napisał:

A ja się nie dałem przekonać jednak do stalowej kostki. Ilekroć zakładałem ten zegarek, wydawał mi się jakiś taki ciężki w porównaniu z innymi kostkami,[...];)

 

No widzisz... to ja poszedłem inną drogą - sprzedałem wszystkie inne kostki żeby nie mieć porównania  emoji16.png


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Niemniej muszę przyznać że miałeś duży choć nieświadomy chyba wpływ na podjęcie decyzji - czyli jakby co to będzie na Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Daito napisał:

 

No widzisz... to ja poszedłem inną drogą - sprzedałem wszystkie inne kostki żeby nie mieć porównania  emoji16.png

 

Tego bym nie zrobił swojej DW-5030C-1. Jak to mówią, ma u mnie dożywocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał:

Tego bym nie zrobił swojej DW-5030C-1. Jak to mówią, ma u mnie dożywocie ;)

nawet jakby Ci oferowali mapę do ukrytego złotego pociągu .... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.