Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi






Gratulacja kolejnej cyferki i zegarka... przede wszystkim zegarka
Z ciekawości, jak się nosi, bo od kiedy mam swojego, to oba edifice efs poszły w odstawkę.
Fajny chociaż to fanaberia. Chciałem mieć wkazówkowego G do kompletu z kostką. Robiłem przymiarkę do AWG i GAW ale doszedłem do wniosku, jak szaleć to szaleć i wziąłem B200 gdyż 100 i 300 są za duże dla mnie i wyglądałem jak z budzikiem. W mojej opinii ma tylko jedną wadę - brak lumy na indeksach i wskazówka sekundnika mogła by być dłuższa. Natomiast jesten pod wrażeniem apki na androida. Obsługuje oba zegarki i nie ma potrzeby przełączania pomiędzy nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, kepa416 napisał:

Panowie pomocy bo mnie dziś zamurowało.

Gg1000 padła bateria. Poszedłem do salonu który ma lub miał dystrybucję Casio w moim mieście i zegarmistrz powiedział że nie wymieni baterii bo nie ma kluczyka. Z tego co wiem jest ampula do paska i krzyżak do pokrywki?

Podejrzewam że problem pojawił się przez uszczelki pod deklem?

Mniejsza o to, wątpię by w Jeleniej Górze lub okolicy byk ktoś z forum zostaje mi tylko wysyłka? Jak wygląda to w przypadku gwarancji?

Jprdl. 🤦 

Nigdy więcej tam nie idź!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma gdzie :) chyba będzie szuflada i przy najbliższej okazji we Wrocławiu odwiedzę zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @clusca, miałem już się kłaść spać, pewnie się położę, ale długo nie zasnę. Zazdroszczę ale i gratuluję. Piękny. I ta kotwica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna nie miałem okazji obcować z tym modelem. Zawsze był traktowany trochę po macoszemu w linii Gulfów. A tu niespodzianka, to naprawdę świetny zegarek jest. Z wad, nie ma WC, ale nad czym bardziej boleję, solara. Pomimo to prezentuje się naprawdę zacnie i nie odstaje wcale tak daleko od swojego nieco "bogatszego" brata GWN-1000. No i najważniejsze, jest chyba najwygodniejszy z całej trójki G(W)N-ów; super miękki pasek, nieprzerośnięty rozmiar i mega lekka waga sprawiają, że nosi się go naprawdę z wielką przyjemnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clusca Poka razem całe trio :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
9 godzin temu, clusca napisał:

To ja jeszcze takiego dorzucę do kompletu :)

Kurcze ale fajne zdjęcie! :wub: 

Aż zapragnąłem tego zegarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja bym go jednak chociaż w skarpetę wrzucił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, piotreek napisał:

Do mycia poszedł brudas

...a pralka ma certyfikat Casio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał:

...a pralka ma certyfikat Casio ?

Obawiam się, że może nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...ja bym nie ryzykowal w tak awaryjnej pralce, że nawet naklejki z numerami telefonów do serwisu nie zdjąłeś


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, drkadrys napisał:

Na razie testuje, jeszcze czysty - nie piorę 😉

prać jak prać ...obyś nie wyżymał :) 

4 godziny temu, piotreek napisał:

Obawiam się, że może nie mieć.

wysłać pralke do siedziby Casio niech certyfukują ... i to jak najszybciej bo jak  widzę prania dużo !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał:

prać jak prać ...obyś nie wyżymał :) 

wysłać pralke do siedziby Casio niech certyfukują ... i to jak najszybciej bo jak  widzę prania dużo !!!

Bez certyfikatu też dobrze wyprała zegarek. Jest czysty i pachnący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, drkadrys napisał:

Na razie testuje, jeszcze czysty - nie piorę 😉

215390CD-4707-4B97-8D36-06B550CFDCC2.jpeg

 

To nie ma co testować. Nr 1 wśród kostek. Kiedyś miałem, sprzedałem ale tęsknota pozostała, na razie leczy ją GW-B5600-2ER. Ale pozytywowy jest bardziej czytelny.

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miszkolc napisał:

To nie ma co testować. Nr 1 wśród kostek. Kiedyś miałem, sprzedałem ale tęsknota pozostała, na razie leczy ją GW-B5600-2ER. Ale pozytywowy jest bardziej czytelny.

Chciałem spróbować kostki i zacząłem od tej. Ma chyba wszystko jak na kostkę i nie jest droga. Podobno znawcy mówią, że król jest tylko jeden i jest nim GW-5000-1JF, ale ja się nie znam 🤔 jestem tu nowy 

Edytowane przez drkadrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem spróbować kostki i zacząłem od tej. Ma chyba wszystko jak na kostkę i nie jest droga. Podobno znawcy mówią, że król jest tylko jeden i jest nim GW-5000-1JF, ale ja się nie znam 🤔 jestem tu nowy 

Masz go na zdjęciu powyżej. Sam oceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, p.r.p. napisał:

Masz go na zdjęciu powyżej. Sam oceń

Tak wiem. Kolorystycznie, rozmieszczeniem napisów na tarczy, dekielkiem - jest po prostu lepszy 

 

Dziś w nocy miałem pierwsze łączenie

 

66814FB4-55C7-4E22-BF89-B6C9DD520FBD.jpeg

D2C44FA3-23CB-4776-8861-87D2D140448E.jpeg

Edytowane przez drkadrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.