Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy jest szansa że po serwisie wymiana baterii w zegareku Casio GG 1000 lewy górny przycisk ten od daty jest wciśnięty? Jakby nie odbijał nie ma skoku w porównaniu do pozostałych. Działać działa w sensie mocno trzeba go wcisnąć aby zmienić na date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy jest szansa że po serwisie wymiana baterii w zegareku Casio GG 1000 lewy górny przycisk ten od daty jest wciśnięty? Jakby nie odbijał nie ma skoku w porównaniu do pozostałych. Działać działa w sensie mocno trzeba go wcisnąć aby zmienić na date.
Bossszzz, kto to robił? Tylko nie mów, że autoryzowany serwis?

Wg mnie nie ma to wiele wspólnego z wymianą baterii, tylko prawdopodobnie między przycisk, a jego tuleję dostały się jakieś zanieczyszczenia i to powoduje brak odbicia przycisku. Trzeba rozebrać zegar, zdjąć pierścień Segera z trzpienia tego przycisku, oczyścić, przesmarować uszczelki, złożyć z powrotem i będzie śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ok w tym filmie gość mówi o tym 12:40.

Tak Zibi w końcu zdecydowało się odpłatnie wymienić baterię i właśnie odebrałem zegarek z tak kuriera pierwsze co sprawdzam czy działa no i trafiony zatopiony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Ok w tym filmie gość mówi o tym 12:40.

Tak Zibi w końcu zdecydowało się odpłatnie wymienić baterię i właśnie odebrałem zegarek z tak kuriera pierwsze co sprawdzam czy działa no i trafiony zatopiony..


No to jeśli okaże się, że to nie zabrudzenie tulei, tylko źle włożony moduł do koperty (bez sprawdzenia, czy wszystkie przyciski działają), to nie mam słów na określenie profesjonalizmu tego serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie żeby go rozkręcić i to poprawić bo zapowiada się kolejny tydzień bez zegarka...

Ale napisałem do ich email. Zobaczmy co powiedzą. Nawet widać że przycisk jest sporo kilka mm niżej niż pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, TomG80 napisał:

No to jeśli okaże się, że to nie zabrudzenie tulei, tylko źle włożony moduł do koperty (bez sprawdzenia, czy wszystkie przyciski działają), to nie mam słów na określenie profesjonalizmu tego serwisu...

profesjonalizm serwisów w Polsce ... temat rzeka i nie tylko chodzi o zegarki bo tu bym najmniej go się spodziewał 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj taki sam przypadek bo wymieniałem koledze bateryjke w GA-100 i moduł sie lekko poruszył i nie siedział dobrze na miejscu wiec jeden przycisk tez sie przyblokował i nie dzialal. Troszke gimnastyki i wszystko wrociło do normy. Swoja drogą wielki szacunek dla Was co grzebią w zegarkach jak np. Tomek bo ja już widze, ze bym nie miał takiej cierpliwosci.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, murcins napisał:

O7xwDNi.jpg

 

....ale fajna .... myszka !!! :) 😁

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, unadarek napisał:

 

....ale fajna .... myszka !!! :) 😁

 

 

Hej :D żeby ten mudmaster wytrzymał tyle co ta mysz... 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisu zibi to mam bardzo zle wspomnienia... kiedyś wysłałem gdf100bb to w ogolnym rozrachunku czekałem 3 miesiące na zegar, bo jak w między czasie do mnie wrócił to z włoskiem pod szkłem i sensor padł po tygodniu i odsyłałem z powrotem. Ogólnie to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, murcins napisał:

Hej :D żeby ten mudmaster wytrzymał tyle co ta mysz... 😛

wytrzyma  wytrzyma to mocne sprzęty !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjecie na tym forum? 😜

-10stopni...

Vup3RWH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Czym zastąpić oryginalny bezel z DW6800? Przy drobnej metaloplastyce założę z DW5600? Stary się rozpadł a oryginały niedostępne. Zamienniki też. Pisałem i do Brazylii i Filipiny i HongKong. Obecnie nic z drukarki na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, murcins napisał:

Żyjecie na tym forum? 😜

-10stopni...

w stanie hibernacji zimowej  obecnie -  a moze ten pieszczoszek lubi +10 :) a ty go męczysz w śniegu :)  na -10 :) 

1 godzinę temu, piotrekbeti7 napisał:

Pomocy. Czym zastąpić oryginalny bezel z DW6800? Przy drobnej metaloplastyce założę z DW5600? Stary się rozpadł a oryginały niedostępne. Zamienniki też. Pisałem i do Brazylii i Filipiny i HongKong. Obecnie nic z drukarki na stanie.

Moze czas mu przejść na zasłużona emeryturę i zastąpić go jakimś młodzieniaszkiem - może taniej wyjdzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy z edycją na luty - nie wyobrażam sobie jej bez G-shocków! Zapraszamy do podsyłania fotek na konkurs - temat jest mega wdzięczny! Po więcej info zapraszam do wątku konkursowego - wystarczy kliknąć w baner z grafiką :) 

 

G-Shock-Mudmaster-Images-That-You-Can-Not-Miss-3.jpg.2486aa62da1074e1e546f0b45cae2874.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem dziś pomiar tętna w GBD-H100 i opasce Mi Band 5 i wyniki miałem identyczne. To tak w ramach ciekawostki :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem przez dziurkę od ... paska 😁

IMG_20210201_201644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, GTB napisał:

Zajrzałem przez dziurkę od ... paska 😁

... a ładnie to tak podglądać G Shocka przez dziurkę od paska .....  :)  Ciekawość pierwszy stopień do piekła :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, unadarek napisał:

Ciekawość pierwszy stopień do piekła :) 

Tak , wiem , to moja cecha wrodzona stąd miejsce w piekle mam już od dawna zagwarantowane 👹 (jeśli trafi tam więcej takich pomyleńców jak ja to zapowiada się świetna zabawa 🤪).

 

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, GTB napisał:

Tak , wiem , to moja cecha wrodzona stąd miejsce w piekle mam już od dawna zagwarantowane 👹 (jeśli trafi tam więcej takich pomyleńców jak ja to zapowiada się świetna zabawa 🤪).

... spokojnie ja tam już wyrabiam chody w Dziale  Piekielnych Zegareczków  to  Cię wciągnę do Ekipy   - i forum się założy :) Pikelny Czasomierz  z działem Ognisty G Shock ;)  z tematem np:  Pokaż Diabełku co masz na ręku :) ,  Klub miłośników Ognistych Oceanusów  itd... 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.