Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, seeby napisał:

Żeby wystawiać więcej niż jedno ogłoszenie na bazarku trzeba wykupić jakąś premkę? Teraz wszystkie oferty trzeba zamieszczać w jednym ogłoszeniu? 

Jak nie jesteś sprzedawcą profesjonalnym (nie bulisz) to masz ograniczenia na bazarku.

Przeczytaj regulamin to wszystko stanie się jasne 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tomaliusz napisał:

Jak nie jesteś sprzedawcą profesjonalnym (nie bulisz) to masz ograniczenia na bazarku.

Przeczytaj regulamin to wszystko stanie się jasne 😉

 w skrócie: jak nie wiadomo o co chodzi ... to chodzi o pieniądze :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, seeby napisał:

Żeby wystawiać więcej niż jedno ogłoszenie na bazarku trzeba wykupić jakąś premkę? Teraz wszystkie oferty trzeba zamieszczać w jednym ogłoszeniu? 

 

Można wystawić w ciągu 30 dni dwa tematy sprzedażowe z dwoma zegarkami w każdym. Ale musisz pilnować, żeby mieć później odstęp czasowy przy kolejnym temacie, bo ogłoszenia idą do kosza i punkty lecą karne :)

 

 

24 minuty temu, tomaliusz napisał:

Przeczytaj regulamin to wszystko stanie się jasne 😉

 

Albo i jeszcze bardziej niejasne ;)

 

 

13 minut temu, unadarek napisał:

 w skrócie: jak nie wiadomo o co chodzi ... to chodzi o pieniądze :)  

 

Gdyby chodziło o pieniądze, to by już dawno abonament na ogłoszenia funkcjonował. Temat najwyraźniej został o...siusiany, bo ani w jedną, ani w drugą stronę nic się nie zmieniło. Dalej jest ten sam niejasny regulamin z błędami merytorycznymi, pomimo że wiele osób już na to zwracało uwagę.

 

ja już dawno przestałem się "kopać z koniem". Jakiś czas temu w drodze wymiany zegarkowej trafiło do mnie pięć całkiem ciekawych zegarków, G-Shocków, żeby było na temat :) Wszystkie znalazły nowych właścicieli poprzez grupy fejsbukowe, bo nie byłem pewien, kiedy mogę wystawić kolejne ogłoszenie (kolega DawPi udzielił mi takiej informacji, za co dziękuję, ale zanim się o to zapytałem na PW, to już większość zegarków była u nowych właścicieli). Przypuszczam, że podobnie jest w przypadku zdecydowanej większości użytkowników. Zresztą widać to dobitnie, kiedy się wchodzi na bazarek. Stale, do znudzenia te same ogłoszenia. Żadnego powiewu świeżości ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, clusca napisał:

Gdyby chodziło o pieniądze, to by już dawno abonament na ogłoszenia funkcjonował.

ale wyżej w profesjonalnych funkcjonuje czy nie - bo nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, unadarek napisał:

ale wyżej w profesjonalnych funkcjonuje czy nie - bo nie wiem ?

 

Profesjonalni sprzedawcy funkcjonują od dawna. Kiedyś nie było ograniczenia w ilości ogłoszeń dla sprzedawców nieprofesjonalnych, tj. zwykłych użytkowników nie zajmujących się zawodowo sprzedażą zegarków. Wprowadzając ww. restrykcje mówiono o tym, że ma powstać coś w rodzaju płatnych pakietów ogłoszeń dla osób chcących móc zamieścić więcej niż dwa posty sprzedażowe w ciągu 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, w punkt 🍻 

To prawda, wiele zegarków sprzedałem przez FB lub OLX bo tutaj nowe prawo na to nie pozwala.

Dziwne to bo handlarzem nie jestem i nigdy nie byłem a tylko przez ADHD zegarkowe jest rotacja i to często ze znaczną stratą finansową 🤦 

Wiele okazji zegarkowych ucieka Kolegom którzy udzielają się na forum zegarkowym tylko z powodu niezrozumiałego (ograniczenia tematów sprzedaży) regulaminu.

Platforma z początku regulaminu miała być koleżeńską wymianą poglądów "zegarkowych" i właśnie ich wymianą (zegarków) na łamach forum.

Skończy się to tak jak z innymi grupami, forum które przeniosą się na FB bo tam jest więcej swobody niż w zamkniętej grupie 😉

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak się regulamin zmienił, bo kilka miesięcy temu wystawiałem i po 3 ogłoszenia na bazarku i nikt się nie czepiał. Teraz wstawiłem dwa i od razu jakieś punkty karne dostałem ☹️


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






Jeszcze mu tylko przycisk podświetlenia na czarny wymienić i byłaby bajka.

Graty, Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś nie mogło być inaczej - czwarty spośród pięciuset.b27f354db9103015d61e233e98111915.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TomG80 napisał:

U mnie dziś nie mogło być inaczej - czwarty spośród pięciuset.b27f354db9103015d61e233e98111915.jpg

Dobrze, że nie rose gold 😁

 

Tak tu o tym rose... piszemy, a widział ktoś może z Was na żywo tego protreka (wiem, że to nie ten dział, ale tutaj można liczyć na pomoc kolegów):

image.png.1cf1ec2372c1d7f68f02a539f7737267.png

Edytowane przez slawek230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
3 godziny temu, TomG80 napisał:


 

 


Jeszcze mu tylko przycisk podświetlenia na czarny wymienić i byłaby bajka. emoji108.png

Graty, Marcin. emoji4.png

 

Dziękuję :) w sumie to ciekawy pomysł z tym czarnym guziczkiem 🤔

 

33 minuty temu, GTB napisał:

@Kwiatek świetny Rysiek 👌 

 

Dzieki! 👊

to wszystko przez Ciebie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kwiatek napisał:

Dziękuję :) w sumie to ciekawy pomysł z tym czarnym guziczkiem 🤔

lakierem go  .... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny to fabryczny a przebieraniec to przebieraniec 🤪 

Kwiatek, zostaw tak jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomaliusz napisał:

Fabryczny to fabryczny a przebieraniec to przebieraniec 🤪 

Kwiatek, zostaw tak jak jest :)

 

czasem jest wskazane poprawić fabrykę .... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał:

 

czasem jest wskazane poprawić fabrykę .... :) 

Szczególnie jak jest turbo 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał:

 

czasem jest wskazane poprawić fabrykę .... :) 

Każdy robi co uważa i każdy ma swoje zboczenia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, unadarek napisał:

lakierem go  .... :) 

Tfu , profanacja 🤬

 

21 minut temu, unadarek napisał:

 

czasem jest wskazane poprawić fabrykę .... :) 

... ale klasycznego (oryginalnego) lepiej nie ruszać i pozwolić mu się godnie zestarzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GTB napisał:

Tfu , profanacja 🤬

 

... ale klasycznego (oryginalnego) lepiej nie ruszać i pozwolić mu się godnie zestarzeć.

 ale pomyśl - byłby to jedyny w swoim rodzaju zegarek a nie wytwór milionowej serii noszony przez miliony - to jak tuning auta - jedyny w swoim rodzaju :)   -  Powinno powstać PodForum - w którym będziemy prezentować tuning  CASIO - własne malowania - modyfikacje bezeli, obudów - tworzenie hybryd złożonych z paru Casio - własne projekty tworzone na drukarkach 3D z dostępnymi werkami, modułami używanymi w Casio  itd... dowolność wyrażania swojego  talentu, i wizji  .... :)  - moze kiedyś tego doczekam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.