Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Dobijaj mnie jeszcze...

 

Był ze dwa dni temu na FB w świetnym stanie za 2k do wzięcia o ile dobrze pamiętam. To może nie jakaś super okazja, ale cena dobra, jak za ten model bez oznak używania. Ten sam jest chyba na OLX, tyle że tam 2100 za niego wołają.

 

3 minuty temu, tommly napisał(-a):

Maciek ja to wiem, Ty to wiesz i rozmawialiśmy też o tym. MRG podoba mi się bardzo, zwłaszcza jedna z wersji G1000. Jest to jedna z zachcianek, ale jeśli mam wydać kupę kasy i za jakiś czas bujać się ze sprzedażą ... to wolę pod tym względem np. Omegę 😍

 

 

Masz zdecydowanie rację z Omegą i w zasadzie czymkolwiek innym w automacie w podobnej do MRG cenie. Niestety kupując dość drogi zegarek na baterie trzeba się liczyć ze sporą stratą finansową. Nie ukrywam, że miałem spore opory kupując Casio za dość znaczną kwotę. Ale od czego są sobotnie wieczory z Single Maltem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na taki filmik: https://www.facebook.com/621552500/videos/10161075169627501/ i tak sobie myślę, że ciekawą propozycją byłby G-Shock z obracaną folią polaryzacyjną między szkiełkiem a wyświetlaczem. Coś na zasadzie obrotowego wewnętrznego pierścienia, jak w zegarkach z np. kompasem, tylko że z zamocowanym polaryzatorem. Można by sobie samemu wybrać, czy się chce pozytyw, czy negatyw i obracać za pomocą np. dedykowanej koronki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, clusca napisał(-a):

 

Był ze dwa dni temu na FB w świetnym stanie za 2k do wzięcia o ile dobrze pamiętam. To może nie jakaś super okazja, ale cena dobra, jak za ten model bez oznak używania. Ten sam jest chyba na OLX, tyle że tam 2100 za niego wołają.

...

Kilka dni temu był na FB za 1,3k. i dość szybko poszedł, tylko tyle że był noszony zgodnie z przeznaczeniem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
26 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Kilka dni temu był na FB za 1,3k. i dość szybko poszedł, tylko tyle że był noszony zgodnie z przeznaczeniem 😉

Jest jeszcze jeden w podobnym stanie za 1k

Dla mnie nie do przejścia taki stan, oczy by mi krwawiły jakbym na takie coś patrzył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
59 minut temu, Waldzior napisał(-a):

Gdzie jest za 1000? Kupię go do tyrania 🤔

Jak znajdę to podeślę na Messenger. 

 

Ale on wyglądał jak wyciągnięty z betoniarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2021 o 07:02, Waldzior napisał(-a):

G-Kot 🙀 😎

 

Masz go jeszcze? 

No gdzieś jest🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Który zgrywus wystawił na FB GWG mahariaczjego za 5,5k. ? :lol: 

Ja wiem, ja wiem, ostatnio dwóch takich się chwali non-stop na forum, tylko Marcin nie ma ori pudełka, więc sam wydedukuj :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał(-a):

Ja wiem, ja wiem, ostatnio dwóch takich się chwali non-stop na forum, tylko Marcin nie ma ori pudełka, więc sam wydedukuj :D

Bez ori pudełka to pewnie zaledwie z 5k. można wołać :lol: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Bez ori pudełka to pewnie zaledwie z 5k. można wołać :lol: 

Sprzedam z pu darmo 3k 😛

S7zisne.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Bez ori pudełka to pewnie zaledwie z 5k. można wołać :lol: 

pudełka tylko miejsce zawalaj !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
10 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Który zgrywus wystawił na FB GWG mahariaczjego za 5,5k. ? :lol: 

B)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, murcins napisał(-a):

Dziś wjechały nowe G :D

 

GWR-B podobał mi się dopóki go na żywo nie zobaczyłem... W necie nie wygląda źle, oczywiście nie licząc fotek gdzie go ktoś założy do garnituru... ale na żywo ewidentnie nie trafił w moje gusta - mówiąc baaaardzo delikatnie. :D

Z tym że Ty i tak go do "sanktuarium" włożysz więc "sztuka jest sztuka" jak mawiał klasyk... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, murcins napisał(-a):

Dziś wjechały nowe G :D

... wyglądają po pudełkach jakbyś spod topniejącego śniegu wygrzebał ... czego to ludzie już nie wyrzucają :)  takie.... ładne sztuki :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Daito napisał(-a):

GWR-B podobał mi się dopóki go na żywo nie zobaczyłem... W necie nie wygląda źle, oczywiście nie licząc fotek gdzie go ktoś założy do garnituru... ale na żywo ewidentnie nie trafił w moje gusta - mówiąc baaaardzo delikatnie. :D

Z tym że Ty i tak go do "sanktuarium" włożysz więc "sztuka jest sztuka" jak mawiał klasyk... :)

 

Piotr, ja ma zupełnie odwrotne odczucia. W necie na zdjęciach był po prostu brzydki, od strony dekla, jak sam jakiś czas temu zauważyłeś - tym bardziej, a na żywo naprawdę mi się ten zegarek spodobał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
15 minut temu, Daito napisał(-a):

GWR-B podobał mi się dopóki go na żywo nie zobaczyłem... W necie nie wygląda źle, oczywiście nie licząc fotek gdzie go ktoś założy do garnituru... ale na żywo ewidentnie nie trafił w moje gusta - mówiąc baaaardzo delikatnie. :D

Z tym że Ty i tak go do "sanktuarium" włożysz więc "sztuka jest sztuka" jak mawiał klasyk... :)

 

Bardzo nie przypasował Ci Gravity Master. To już wiemy. A Ty jeszcze na siłę chcesz tym zainteresować innych 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.