Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, maritimeeng napisał(-a):

 

Bardzo nie przypasował Ci Gravity Master. To już wiemy. A Ty jeszcze na siłę chcesz tym zainteresować innych 😛

 

 

No i mijasz się z prawdą - Gravity Master to linia zegarków a nie jeden model, bardzo podobają mi się GW-A1000 i GW-A1100 a to też Gravity Master'y psze Szanownego Pana 😛

 

30 minut temu, clusca napisał(-a):

Piotr, ja ma zupełnie odwrotne odczucia.

No bo ładne nie to co ładne tylko to co się komu podoba... ;) :D i to jest fajne.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
7 minut temu, Daito napisał(-a):

 

No i mijasz się z prawdą - Gravity Master to linia zegarków a nie jeden model, bardzo podobają mi się GW-A1000 i GW-A1100 a to też Gravity Master'y psze Szanownego Pana 😛

 

No bo ładne nie to co ładne tylko to co się komu podoba... ;) :D i to jest fajne.


Pisałem o TYM GM.

To jest takie trochę niefajne - tak pisać jakie to wstrętne i jak Tobie się nie podoba. Wystarczy przemilczeć. Jakby każdy wrzucał wpisy tego typu pod zdjęciami zegarków, które im się nie podobają to zrobiłoby się tutaj piekiełko.

 

Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, maritimeeng napisał(-a):


Pisałem o TYM GM.

To jest takie trochę niefajne - tak pisać jakie to wstrętne i jak Tobie się nie podoba. Wystarczy przemilczeć. Jakby każdy wrzucał wpisy tego typu pod zdjęciami zegarków, które im się nie podobają to zrobiłoby się tutaj piekiełko. 

 

Każdy może swoje zdanie wyrazić. Nie tylko to przychylne. 

Kiedyś napisałem pod jednym zdjeciem, co naprawdę myślę UWAGA  o zegarku, nie o zdjęciu czy też o właścicielu zegarka to do tej pory się do mnie nie odzywa a jest stałym użytkownikiem forum. A nawet chyba dwóch takich mam Kolegów :)

 

Przez te kilka lat forum przybrało trochę postać Facebooka / Instagrama. 

Lepiej tylko chwalić, bo inaczej można się narazić i nie dostać lajka 😂

 

Wiele tematów się wyczerpało, i forum nie jest już tak merytoryczne jak kiedyś, ale jest jakie jest. 

Także Koledzy, zdjęcia super, zegarki super, użytkownicy super i jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Waldzior napisał(-a):

 

Każdy może swoje zdanie wyrazić. Nie tylko to przychylne. 

Kiedyś napisałem pod jednym zdjeciem, co naprawdę myślę UWAGA  o zegarku, nie o zdjęciu czy też o właścicielu zegarka to do tej pory się do mnie nie odzywa a jest stałym użytkownikiem forum. A nawet chyba dwóch takich mam Kolegów :)

 

Przez te kilka lat forum przybrało trochę postać Facebooka / Instagrama. 

Lepiej tylko chwalić, bo inaczej można się narazić i nie dostać lajka 😂

 

Wiele tematów się wyczerpało, i forum nie jest już tak merytoryczne jak kiedyś, ale jest jakie jest. 

Także Koledzy, zdjęcia super, zegarki super, użytkownicy super i jest git :)

Waldek powiem nawet więcej, można zostać cwaniakiem na forum, przez założenie lokalnego bazarku. Nie mam więcej słów i chyba czas się stąd zabierać. Jak to ktoś dobrze ujął są równi i równiejsi.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tomek nie ma się co fochać, czułem że tak się to skończy. 
Trzeba zamknąć pozostałe podforumowe bazarki i wtedy będzie jasno i klarownie, nie powinno być lepszych i gorszych, nawet jak te bazarki istnieją od zawsze. To niesprawiedliwe i nie powinno tak być! Jesteśmy równie liczną grupą jak dział radzieckich, jak nie większa!! W kupie siła! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Tomek nie ma się co fochać, czułem że tak się to skończy. 
Trzeba zamknąć pozostałe podforumowe bazarki i wtedy będzie jasno i klarownie, nie powinno być lepszych i gorszych, nawet jak te bazarki istnieją od zawsze. To niesprawiedliwe i nie powinno tak być! Jesteśmy równie liczną grupą jak dział radzieckich, jak nie większa!! W kupie siła! 

Na ogół nie mam focha, ale jak Cię ktoś publicznie nazywa cwaniakiem, no to wiesz, słabo tak trochę i to jeszcze prezes 🤣


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wiem o co chodzi, i domyślam się, że się zirytowałeś i masz do tego prawo. 
Mogło to zostać zamknięte z innym komentarzem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Godzinę temu, Waldzior napisał(-a):

 

Każdy może swoje zdanie wyrazić. Nie tylko to przychylne. 


Spoko. Ja się nie obrażam 😀

Wiesz ile jest na tym forum zegarków, które są dla mnie maszkaronami?

Mógłbym wyrażać wszędzie nieprzychylne opinie - tylko co by mi to dało? I w jakim celu? Jeżeli ktoś kupił i jest szczęśliwy, to dlaczego mam mu odbierać to szczęście? 
Poza tym każdy ma inną optykę i poczucie estetyki.

Jak podoba się właścicielowi - to znaczy ładny jest 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, maritimeeng napisał(-a):


Spoko. Ja się nie obrażam 😀

Wiesz ile jest na tym forum zegarków, które są dla mnie maszkaronami?

Mógłbym wyrażać wszędzie nieprzychylne opinie - tylko co by mi to dało? I w jakim celu? Jeżeli ktoś kupił i jest szczęśliwy, to dlaczego mam mu odbierać to szczęście? 
Poza tym każdy ma inną optykę i poczucie estetyki.

Jak podoba się właścicielowi - to znaczy ładny jest 🙂

 

Jasna sprawa, nie ma co drążyć tematu 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

Tomasz "cwaniak" jest? :D 


Tomaliusz ty świniaku 😆

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maritimeeng napisał(-a):


Tomaliusz ty świniaku 😆

 

Tomasz się nie obrazi bo my jak łyse konie się znaju, najwyżej mnie na MS opierd..li 🤪

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, maritimeeng napisał(-a):


Pisałem o TYM GM.

To jest takie trochę niefajne - tak pisać jakie to wstrętne i jak Tobie się nie podoba. Wystarczy przemilczeć. Jakby każdy wrzucał wpisy tego typu pod zdjęciami zegarków, które im się nie podobają to zrobiłoby się tutaj piekiełko.

 

Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%

 

Nie wiedziałem o KTÓRYM pisałeś :D

No właśnie nie do końca się zgadzam - zaczynając przygodę na tym forum wiele razy sugerowałem się opinią innych forumowiczów  posiadają jakiś zegarek który mi się podobał na zdjęciach, zdarzyło się kilka razy "pochlebstwa i zachwyty" i brak opinii negatywnych to była właśnie ta kropla która przesądzała o zakupie - a okazało się że zegarek jakoś tak średnio wpasował się w gusta - nauczyło mnie to że kierowanie się pochlebstwami i zachwytami, "cmokaniem" i takimi tam to słaby kierunek, szanuję za to krytykę i wyrażanie zdania niezbyt "po linii partii" - bo daje to motywację do refleksji, obejrzenia przed zakupem, kupnem w sklepie do którego można odesłać zamiast na bazarku... Wyrażanie swojego zdania, nie jest niczym złym - nawet jeśli jest ono negatywne ;) ale ja jeszcze młody jestem, mało wiem - więc mogę się mylić.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, tommly napisał(-a):

Na ogół nie mam focha, ale jak Cię ktoś publicznie nazywa cwaniakiem, no to wiesz, słabo tak trochę i to jeszcze prezes 🤣

 

Ja to odbieram jako wyróżnienie! :D

Zareagowałeś jak trzeba, a nie lamentując jak wielu innych ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Na ogół nie mam focha, ale jak Cię ktoś publicznie nazywa cwaniakiem, no to wiesz, słabo tak trochę i to jeszcze prezes 🤣

 ....... nie przejmuje się - hehheheh -  Chłopki Nie Płaczą 

 

https://www.youtube.com/watch?v=tWmIP6U7BX0

 

4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

to jeszcze prezes

 ...ale Cię zaszczyt dotknął ..nie każdy może liczyć na bana od Samego Prezesa ... ja byłbym dumny i ustawił tą stronkę jako tapetę :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Na ogół nie mam focha, ale jak Cię ktoś publicznie nazywa cwaniakiem, no to wiesz, słabo tak trochę i to jeszcze prezes 🤣

Sytuacja wygląda jak żywcem wyciągnięta z życia codziennego ... oglądana w "jedynie słusznej telewizji" 🥴 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam takie zdjęcie i "dwa" słowa o zegarku, który może za urodziwy nie jest, ale nadrabia za to innymi przymiotami. Jest super lekki (naprawdę zaskakująco lekki), posiada szafir, ma świetną lumę (ta konkretna wersja, bo cały czarny już nie świeci tak fajnie) i ma wszystko, co potrzeba i co może mieć zegarek z jedynie wskazówkami. Jak ktoś by zadał pytanie, jakiego kupić G-Shocka z przeznaczeniem na EDC, zegarek wytrzymały, z solarem i synchronizacją czasu, ale koniecznie wskazówkowy, to bez zająknięcia odpowiedziałbym "GieWueR-Be tysionc" :)

 

Tomasz @tommly, co do lokalnego wątku sprzedażowego w japońcach, to od dłuższego czasu chodziło mi po głowie założenie takiego, ale jako że staram się przewidywać konsekwencje zawsze o dwa kroki naprzód, stwierdziłem, że nie ma sensu, bo i tak się to skończy, jak się właśnie skończyło ;) Z drugiej strony nie chciałem jątrzyć, i powoływać się na działające od dłuższego czasu bazarki lokalne, bo efekt może być tylko jeden. Zamkną wszystkie i już. A niech chłopaki w polskich i ruskich mają chociaż trochę frajdy i sobie te "złomki" kupują i sprzedają bez dodatkowych opłat :)

 

 

20210113-20210113_215802-1000px.jpg.018fa29279f011d8852d38a5e3a2272d.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał(-a):

Tomasz @tommly, co do lokalnego wątku sprzedażowego w japońcach, to od dłuższego czasu chodziło mi po głowie założenie takiego, ale jako że staram się przewidywać konsekwencje zawsze o dwa kroki naprzód, stwierdziłem, że nie ma sensu, bo i tak się to skończy, jak się właśnie skończyło ;) Z drugiej strony nie chciałem jątrzyć, i powoływać się na działające od dłuższego czasu bazarki lokalne, bo efekt może być tylko jeden. Zamkną wszystkie i już. A niech chłopaki w polskich i ruskich mają chociaż trochę frajdy i sobie te "złomki" kupują i sprzedają bez dodatkowych opłat :)

 

Też o tym pomyślałem, ale skoro wyraźnie było napisane: ..."Bazarki lokalne działają na dotychczasowych warunkach."

No więc o co tu chodzi? Jak nie wiadomo o co, to o kasę. A tymczasem dorobiłem się epitetu cwaniaka. OK, niech i tak będzie. Nie dorobiłem się na bazarku i nie mam zamiaru już korzystać.

A idąc tym tokiem rozumowania, że niech inni mają i mogą, to i czkawki forumowej też nie usuną, bo przecież można klikać odśwież F5.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tommly napisał(-a):

Też o tym pomyślałem, ale skoro wyraźnie było napisane: ..."Bazarki lokalne działają na dotychczasowych warunkach."

No więc o co tu chodzi? Jak nie wiadomo o co, to o kasę. A tymczasem dorobiłem się epitetu cwaniaka. OK, niech i tak będzie. Nie dorobiłem się na bazarku i nie mam zamiaru już korzystać.

A idąc tym tokiem rozumowania, że niech inni mają i mogą, to i czkawki forumowej też nie usuną, bo przecież można klikać odśwież F5.

Mi brakuje tematu osobnego w japońcach bo tu posty zginą dotyczącego wypożyczania zegarków przez forumowiczów między sobą nawzajem. I pożyczania na potrzeby testów i recenzji. Bo gdy w pl niema lub jest mało dostepny to żeby się po kupnie nie rozczarować i nie odsyłać nie daj boże do Chin lub Japonii można by pożyczyć od kolegi i się przekonać czy to jest faktycznie to co chcę kupić. Bez strachu Casio kalkulator po całej Polsce jeździło i ma się dobrze. Ja np mogę pożyczyć Citka BN0211-50E, kiedyś ktoś pytał mnie o jego referencje to pewnie chce kupić, zdjecia nigdy nie zastąpią obcowania z zegarkiem. Szanuje zegarki to osoba która by chciała zobaczyć go na żywo potem jak kupi swój będzie miała w takim samym stanie jak ten pożyczony ode mnie. Mogę też pożyczyć do testów lub napisania recenzji. Nie da sie niestety nagrać unboxingu bo pudełko pies zeżarł razem z papierami. Wiadomo że sami swoi ale trochę się boję, to mogę wysłać po kaucji. 

 

1022890672_20210225_0124213.thumb.jpg.067201935c00218f638b32ec6e99ff06.jpg

 

*

 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko wyszło, wiosna za pasem, więc czas się zabrać za działkę i dziury po dzikach :(

Na szczęście można bez bielizny forumowej 😜

IMG_2890p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.