Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie gdyby ktoś w okolicy 400zł widział gdzieś GA-2110ET-8AER to pamiętajcie o mnie i dajcie cynka :)

..jak na Casio to jakiś taki biedny w funkcje i tylko jeden wyświetlacz i jedna tarczka  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

..jak na Casio to jakiś taki biedny w funkcje i tylko jeden wyświetlacz i jedna tarczka  :) 

Wiem, kiedyś Ci zrobie dobrze :) powoli powoli przeglądam jedyne słuszne chrona obywatela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Wiem, kiedyś Ci zrobie dobrze :) powoli powoli przeglądam jedyne słuszne chrona obywatela :)

hehhehe 👍 dobry zegareczek musi być bogaty w funkcje :) a nuż znajdziesz się ba bezludnej wyspie i wtedy niektóre funkcje jak znalazł .... życie jest pełen zasadzek - wiec trzeba być przygotowanym a pierwszym krokiem może być posiadanie zegareczka niezawodnego  z funkcjami :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Brak w magazynie :( i kurier 36zł. Używany też może być gdyby gdzie był. 

ale dostawa masz 12 dni , jak Ci się nie spieszy ... :) koszt dostawy rzeczywiście trochę psuję zakup.

Edytowane przez Breitling 13048

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Napisałem do niego na CW a mamy kontakt to jak będę wiedział to dam znać. 

Wszedł wczoraj w dyskusje z DawidPi i z tego wszystkiego postanowił usunąć konto. Wielu użytkownikom nie podobają zmiany na bazarku. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Wszedł wczoraj w dyskusje z DawidPi i z tego wszystkiego postanowił usunąć konto. Wielu użytkownikom nie podobają zmiany na bazarku. 

Mi się nie podobają, niema tanich zegarków i pasków jak chodzę na bazarek to jakbym wchodził na sprzedawców profesjonalnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Wszedł wczoraj w dyskusje z DawidPi i z tego wszystkiego postanowił usunąć konto. Wielu użytkownikom nie podobają zmiany na bazarku. 

.... znaczy był element Reakcyjny - nowy  bazarek Mu się nie podobał ....  kto to widział aby bazarek mógł się nie podobać ...  to nie do pomyślenia !!! 

6 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Mi się nie podobają, niema tanich zegarków i pasków jak chodzę na bazarek to jakbym wchodził na sprzedawców profesjonalnych. 

nie można tego tak  mówić - mówi się że bazarek jest najwspanialszy z wspaniałych , drugiego takie nie ma w Europie a kto wie moze i na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki jeszcze jest.

Wiem, że opłaty nie duże, ale zrobienie płatnego bazarku to gwóźdź do trumny aktywności na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież są "Okazje zegarkowe...", można tam chyba wrzucać linki do fajnych okazji na np olx. Zwłaszcza, jeśli sprzedawca sprawdzony 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


fSmcIKZ.jpg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, clusca napisał(-a):

 

 

Drażnisz.... :D;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, clusca napisał(-a):

 

 

Panie ...a gdzie to takie ładne czasomierze rozdają ....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210301_192915.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2021 o 13:34, kornel91 napisał(-a):

Wszedł wczoraj w dyskusje z DawidPi i z tego wszystkiego postanowił usunąć konto. Wielu użytkownikom nie podobają zmiany na bazarku. 

I wcale mu się nie dziwię, sam mały włos tego nie zrobiłem (cfaniak). Swoją aktywność na forum ograniczam teraz jedynie do czytania i czasem wrzucenia jakiejś fotki, zresztą widzę, ze jak większość tutaj obecnych. Zrobił się nam taki drugi Instagram.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, tommly napisał(-a):

Swoją aktywność na forum ograniczam teraz jedynie do czytania i czasem wrzucenia jakiejś fotki, zresztą widzę, ze jak większość tutaj obecnych. 

Z tymi fotkami to też trza ostrożnie bo za niektóre , w niektórych tematach (szczególnie tym co go ostatnio lubią zamykać 😉) dostaje się punkty bonusowe z limitem górnym (ja już jestem na półmetku 😜).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, GTB napisał(-a):

Z tymi fotkami to też trza ostrożnie bo za niektóre , w niektórych tematach (szczególnie tym co go ostatnio lubią zamykać 😉) dostaje się punkty bonusowe z limitem górnym (ja już jestem na półmetku 😜).

bonusuki ...jakie bonusiki .... ja lubię bonusiki .... :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, unadarek napisał(-a):

bonusuki ...jakie bonusiki .... ja lubię bonusiki .... :) ?

To walnij jakiś żarcik polityczny w temacie z żartami (jak i o ile go otworzą) to dostaniesz bonusika - 10 takich bonusików i forum będziesz mógł tylko wspominać z łezką w oku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Miłego dnia ewrybady! 
 

 

F6EF6CB6-0ED6-4407-BD64-A49BC0619D42.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.