Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

hihi chyba nabrałeś chęci na malutkiego smartwatcha hihihi dobra nic nie pisze :) buzia na suwak 😁🤐

 

Dla żony :)

 

55 minut temu, drVanSteiner napisał(-a):

 

wszystko wyprzedane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Dla żony :)

Seksmisja:....Albert: Ja tylko niosę pomoc....Maks: Dobra, dobra, nie poznaję kolegi... He he... Cicha woda...

18 minut temu, Vonziej napisał(-a):

wszystko wyprzedane :(

jak dla lepszej połówki to trzeba i na rzęsach stanąć aby zdobyć 

 

nie wiem co to za sklep ale zdaje się jest - w Polsce to nawet za 800 wykupili 

 

https://www.reeds.com/casio-g-shock-g-lide-white-resin-surf-watch-gbx100-7-plu20092821.html

 

 

https://www.amazon.com/G-Shock-GBX100-7-Black-White-Size/dp/B08CRBMX6Y

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żonie się spodobał jednak GBD-100... więc gorszy być nie mogę..., ale niech ktoś odwiedzie mnie od zakupu GBD-H1000

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

Panowie, żonie się spodobał jednak GBD-100... więc gorszy być nie mogę..., ale niech ktoś odwiedzie mnie od zakupu GBD-H1000

....nie kupuj GBD-H1000 tylko kup GPR-B1000-1JR Bądź twardy  :)  To kto tu jest Kolekcjonerem Ty czy Żonka :) Nie bądź gorszy - wstąp w XXI wiek z rozpędem w postaci  GPR-B1000-1JR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

....nie kupuj GBD-H1000 tylko kup GPR-B1000-1JR Bądź twardy  :)  To kto tu jest Kolekcjonerem Ty czy Żonka :) Nie bądź gorszy - wstąp w XXI wiek z rozpędem w postaci  GPR-B1000-1JR

 

Darek nie w tą stronę to miało iść 🤣 GPRa dużo ciężej dostać z tego co Matej mówi na jutubach. Idzie lato to przyszła faza na powiększenie rodzinki G. A skoro żona, która raczej w zegarkach nie siedzi i "wszystkie wyglądają podobnie" mówi nagle chce G-shocka to jest to ŚWIĘTO :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

 

Darek nie w tą stronę to miało iść 🤣 GPRa dużo ciężej dostać z tego co Matej mówi na jutubach. Idzie lato to przyszła faza na powiększenie rodzinki G. A skoro żona, która raczej w zegarkach nie siedzi i "wszystkie wyglądają podobnie" mówi nagle chce G-shocka to jest to ŚWIĘTO :D

 

 

napisze tak, też nie przepadam za smartwatchami ale te są dość nowe zegarki - moze warto jednak je spróbować zawsze można sprzedać  i moze trochę ma racji Żonka co do tamtych że wyglądają podobnie, nie wiem  wszytko Zależy od Waszych gustów i gotówki ale można je rozważyć - tak myślę - no chyba że tradycyjnie to jest szeroki wybór G-Shocków zresztą sam wiesz lepiej ode mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Panowie, żonie się spodobał jednak GBD-100... więc gorszy być nie mogę..., ale niech ktoś odwiedzie mnie od zakupu GBD-H1000

 

Ja bym nie kupował GBD-H1000. Poczekałbym na GSW-H1000 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, clusca napisał(-a):

 

Ja bym nie kupował GBD-H1000. Poczekałbym na GSW-H1000 ;)

 

No dobra, tylko wtedy używka za pu ceny dla mnie ;) Bo widziałem, że wyjsciowa to będzie pewnie 3-4 tys 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, clusca napisał(-a):

 

Ja bym nie kupował GBD-H1000. Poczekałbym na GSW-H1000 ;)

no nie wiem - pierwsze recenzje - jednak szybszy procesor jet potrzebny 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/casio-g-shock-gsw-h1000-to-pierwszy-smartwatch-marki-z-wear-os-zapowiada-sie-katastrofa

 

lepiej może poczekać na wdrożenie  jeśli Casio nie będzie skąpic 

 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/qualcomm-prezentuje-snapdragony-wear-4100-i-4100-plus-dla-urzadzen-z-wear-os

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a tak z innej beczki. Gdzie mogę znaleźć rozpiskę oznaczeń Casio (G-shock i Edifice)?
Chodzi mi o to, co oznacza np. GWG, GBD-H, EFS, EQB itd.


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, drVanSteiner napisał(-a):

Koledzy, a tak z innej beczki. Gdzie mogę znaleźć rozpiskę oznaczeń Casio (G-shock i Edifice)?
Chodzi mi o to, co oznacza np. GWG, GBD-H, EFS, EQB itd.

 

do G-Shock mam takie cos:

 

https://shockbase.org/

 

gdzieś  znalazłem takie opisy Edifice ale czy własciwe ? :

Edifice:

1. ERA... termometr kompas, ana-digi

2. EQS... wieczny kalendarz, stoper, czas światowy, alarm, bardzo dokładny mechanizm , kolejna roczna odchyłka mojego egzemplarza to +4 s! Solar. 

3. EQWA... wieczny kalendarz, stoper, czas światowy, alarm, kompas

4. EQB... łączność bletooth

5. EQW... wieczny kalendarz, stoper, czas światowy, alarm,  mechanizm sterowany radiowo Multi Band 6, Solar, z tego co wiem model dostępny chyba tylko w Japoni.

Inne oznaczenia serii:

EFS - modele z solarem

EFS-S - z solarem i szafirem

EFR - seria Racing, mająca bardziej podkreślać motoryzacyjne inspiracje, zdarzały się w niej modele z solarem

EFR-S - j.w. + szafir

EFB - linia premium z szafirowym szkłem, lepszymi bransoletami, trudno dostępna, chyba skierowana na rynki azjatyckie

EFM - chyba zarzucona linia Marine (WR 200 m, zakręcane koronki), mająca zastąpić serię Duro.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Kto miał lub ma tego froga? 

gwf-a1000-alternative-frogman-2.jpg

Też mi chodzi po głowie, oglądam zdjęcia i filmy, przymierzyłbym, ale nie ma gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Kto miał lub ma tego froga? 

 

Kolega @murcins zdaje się takiego posiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

Kto miał lub ma tego froga? 

 

Mam w czerwonej wersji  :)

LEjq9Wz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, satanic napisał(-a):

Też mi chodzi po głowie, oglądam zdjęcia i filmy, przymierzyłbym, ale nie ma gdzie.

Dokładnie nie ma gdzie. W zasadzie chce go kupić mój kolega ale przez to że zaczął temat też mi się zaczyna podobać 

 

6 minut temu, murcins napisał(-a):

Mam w czerwonej wersji  :)

LEjq9Wz.jpg

 

 

Dokładnie chodzi o tą wersję kolorystyczna, jeżeli chodzi o mojego kolegę 😳😳😳😳😳

Jak zegar? A może Ci się znudził Chcesz się pozbyć w sumie taki brzydki 😜🤪😜🤪

Masz porownanie z jakimś innym G? Ciężko w sumie powiedzieć wygodny nie wygodny każdy z nas ma inny nadgarstek, a wielkości owo z innym Jakimś znanym G, masz z czym porównać? Zrobić fotę, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Dokładnie nie ma gdzie. W zasadzie chce go kupić mój kolega ale przez to że zaczął temat też mi się zaczyna podobać 

 

 

 

Dokładnie chodzi o tą wersję kolorystyczna, jeżeli chodzi o mojego kolegę 😳😳😳😳😳

Jak zegar? A może Ci się znudził Chcesz się pozbyć w sumie taki brzydki 😜🤪😜🤪

Masz porownanie z jakimś innym G? Ciężko w sumie powiedzieć wygodny nie wygodny każdy z nas ma inny nadgarstek, a wielkości owo z innym Jakimś znanym G, masz z czym porównać? Zrobić fotę, 

Sprzedawać raczej narazie nie będę  :) co do wielkości to taki jakby mniejszy od gwg1000, od gwfd1000 również. Ogólnie raczej z tych większych G. 

Pasek twardy. Nawet wygodny. 

0Sli7U3.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, murcins napisał(-a):

Sprzedawać raczej narazie nie będę  :) co do wielkości to taki jakby mniejszy od gwg1000, od gwfd1000 również. Ogólnie raczej z tych większych G. 

Pasek twardy. Nawet wygodny. 

0Sli7U3.jpg

 

Marcin, a jaką Ty masz łapkę w nadgarstku - jeżeli można? 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Marcin, a jaką Ty masz łapkę w nadgarstku - jeżeli można? 

Obecnie 18.5cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie ma głębokościomierza zdaje się ?

I druga rzecz. Córka ma BLX-102. Muszę wymienić pasek ale zaczyna mi dziecko mówić, że może by kupić coś mniej krzykliwego. W końcu 21 lat. Da się gdzieś dokupić ubranko w jakimś innym kolorze ? Jakiś czarny albo grafit z literkami filolet widziałem w necie ale gdzie to kupić nie mam pojęcia. Pomożecie ?20210406_205720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.