Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Model Casio Limited Edition tylko dla FanClubu:

 

hell.jpg.3386ad004c79746cca80d0a7b7d408e8.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

Do niedawna nie miałem żadnego G, a tylko dzisiaj mam już trzeciego na łapie😄 Chyba jestem uzależniony😉

A5B1E233-7C4C-4F3E-8230-B82ADFD546F2.jpeg

66360A6F-66F1-4847-9F7D-AC2A9C019361.jpeg

07CD58D2-F31F-49E6-BC1C-4255B417CD60.jpeg

To teraz pora na imperatora 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno niczego żółtego nie było 😝

 

IMG_3291p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie we wtorek powinien przyjechać mój Range(szkoda że nie Range Rover ) był na wymianie wyświetlacza u Pana Tomasza. Nie wiem pod jakim Pan jest nickiem ale dzięki bardzo! Czekam z niecierpliwościąb33cd35e7dc51b0a542efb0fe8f6e8ff.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pazikk napisał(-a):

Do mnie we wtorek powinien przyjechać mój Range(szkoda że nie Range Rover emoji16.png) był na wymianie wyświetlacza u Pana Tomasza. Nie wiem pod jakim Pan jest nickiem ale dzięki bardzo! Czekam z niecierpliwościąb33cd35e7dc51b0a542efb0fe8f6e8ff.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Tomek @TomG80 chyba Ciebie szukają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, unadarek napisał(-a):

Nowy Model Casio Limited Edition tylko dla FanClubu:

 

hell.jpg.3386ad004c79746cca80d0a7b7d408e8.jpg

Darek masz talent do memów, to po tym? 😁 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tutaj sobie gadu gadu, a przez moment przeszło mi dzisiaj przez myśl żeby wymienić mojego G na większego brutala, bez podziału na kategorie wagowe🧐 muszę to przemyśleć😉

C5FB2884-44E6-4857-984C-2E60111C905D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Darek masz talent do memów, to po tym? 😁 

hehheh ale fajne 👍 niech będzie troche kolorowo na forum a nie sztampowo ale oczywiście bez przesady :) wiem... wiem ....

 

5 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

na większego brutala, bez podziału na kategorie wagowe🧐 muszę to przemyśleć

...a jakiego to pomyślimy wspólnie rozważymy plusy minusy abyś potem nie żałował swojej decyzji :)  po to to forum stworzono aby ratować ludzi przed nieprzemyślanymi decyzjami oraz prezentować z dumą swoje zegareczki :) znaczy jakiego na jakiego 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, unadarek napisał(-a):

hehheh ale fajne 👍 niech będzie troche kolorowo na forum a nie sztampowo ale oczywiście bez przesady :) wiem... wiem ....

 

...a jakiego to pomyślimy wspólnie rozważymy plusy minusy abyś potem nie żałował swojej decyzji :)  po to to forum stworzono aby ratować ludzi przed nieprzemyślanymi decyzjami oraz prezentować z dumą swoje zegareczki :) znaczy jakiego na jakiego 

 

Gwg 100 na gwg 1000😉 niby jedno 0 różnicy, a jednak😁 muszę to przemyśleć. Mój jest właściwie nowy, ale czy nie zamienić na nowszego😂 ewidentnie za dużo whisky na dzisiaj😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafalmosty napisał(-a):

Gwg 100 na gwg 1000😉 niby jedno 0 różnicy, a jednak😁 muszę to przemyśleć. Mój jest właściwie nowy, ale czy nie zamienić na nowszego😂 ewidentnie za dużo whisky na dzisiaj😉

4 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

@Vonziej i @Breitling 13048 wyżej, jeszcze wyżej 😁

 

Ja już jestem ugadany na Króla Godzille, wysyłka w poniedziałek, także w połowie tygodnia pojawią się fotki :)

1 minutę temu, rafalmosty napisał(-a):

Gwg 100 na gwg 1000😉 niby jedno 0 różnicy, a jednak😁 muszę to przemyśleć. Mój jest właściwie nowy, ale czy nie zamienić na nowszego😂 ewidentnie za dużo whisky na dzisiaj😉

4 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

@Vonziej i @Breitling 13048 wyżej, jeszcze wyżej 😁

 

Ja już jestem ugadany na Króla Godzille, wysyłka w poniedziałek, także w połowie tygodnia pojawią się fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, eddi87 napisał(-a):

@Vonziej i @Breitling 13048 wyżej, jeszcze wyżej 😁

ja zamiast odkładać na gwg trafiłem na jakiegoś nowszego Romana po taniości ( gpr-1000 ) nie wiem co to z tego wyjdzie , zobaczę jak dojedzie 😁

 

ZEGAREK-CASIO-G-SHOCK-GW-9400-1-RANGEMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafalmosty napisał(-a):

Gwg 100 na gwg 1000😉 niby jedno 0 różnicy, a jednak😁 muszę to przemyśleć. Mój jest właściwie nowy, ale czy nie zamienić na nowszego😂 ewidentnie za dużo whisky na dzisiaj😉

4 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

@Vonziej i @Breitling 13048 wyżej, jeszcze wyżej 😁

 

Ja już jestem ugadany na Króla Godzille, wysyłka w poniedziałek, także w połowie tygodnia pojawią się fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Gwg 100 na gwg 1000😉 niby jedno 0 różnicy, a jednak😁 muszę to przemyśleć. Mój jest właściwie nowy, ale czy nie zamienić na nowszego😂 ewidentnie za dużo whisky na dzisiaj😉

według mnie: ten 1000 o wiele ciekawiej wygląda i ma czujniki kompas termometr oraz ustawianie samoczynne wskazówek (chodż ponoc to tak sobie działa)  a to wszytko na  module  5463 - za to dopłacasz połowę ceny i jeśli Ci to się przyda to jak najbardziej  i tu przechodzimy do sedna Moduł  - TomG80  - w testach modułu serii 54... zawiesił wskazówki i podał informację że moduły tej serii są niedopracowane - testował protreka prg280 i zawiesiły mu się wskazówki ( ja mam takiego i narazie nic  takiego nie wystąpiło ) wiec radziłbym z nim pogadać jak to widzi z tym modułem - tańszy i też fajny ale pozbawiony powyższych czujników Moduł 5561 - jeśli Ci one nie potrzebne to bym został przy nim - ale... jeśli jest się kolekcjonerem i po prostu nudzą się zegarki to się zamienia jednego na drugiego - wiec musisz to przemyśleć i pogadać z TomG80 

Wniosek - podoba mi sie bardziej ten 1000 ale jak będzie z gwarancja to strachu nie ma nawet jak będzie problem z wskazówkami - ale ogólnie ten 100 też fajny chodź te okrągłe tarczki z wyświetlaczami lcd  to występują od najtańszych do droższych modeli wiec troche się już przejadły. To takie moje przemyślenia :)  

PS

Przy Łyski nie wykonuj żadnych zegarkowych ruchów sprzedażowo- zakupowych  oraz nie składaj obietnic zakupowych małżonce - bo potem to nawet nie będzie Cię stać na AW590 :) 

 

35 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

ja zamiast odkładać na gwg trafiłem na jakiegoś nowszego Romana po taniości ( gpr-1000 ) nie wiem co to z tego wyjdzie , zobaczę jak dojedzie 😁

wygląda dobrze ale coś mnie niepokoi te słowa po taniości :) 

1779944395_Zrzutekranu2021-04-08193424.jpg.8a1860f61dce9037740431c394638676.jpg

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unadarek napisał(-a):

według mnie: ten 1000 o wiele ciekawiej wygląda i ma czujniki kompas termometr oraz ustawianie samoczynne wskazówek (chodż ponoc to tak sobie działa)  a to wszytko na  module  5463 - za to dopłacasz połowę ceny i jeśli Ci to się przyda to jak najbardziej  i tu przechodzimy do sedna Moduł  - TomG80  - w testach modułu serii 54... zawiesił wskazówki i podał informację że moduły tej serii są niedopracowane - testował protreka prg280 i zawiesiły mu się wskazówki ( ja mam takiego i narazie nic  takiego nie wystąpiło ) wiec radziłbym z nim pogadać jak to widzi z tym modułem - tańszy i też fajny ale pozbawiony powyższych czujników Moduł 5561 - jeśli Ci one nie potrzebne to bym został przy nim - ale... jeśli jest się kolekcjonerem i po prostu nudzą się zegarki to się zamienia jednego na drugiego - wiec musisz to przemyśleć i pogadać z TomG80 

Wniosek - podoba mi sie bardziej ten 1000 ale jak będzie z gwarancja to strachu nie ma nawet jak będzie problem z wskazówkami - ale ogólnie ten 100 też fajny chodź te okrągłe tarczki z wyświetlaczami lcd  to występują od najtańszych do droższych modeli wiec troche się już przejadły. To takie moje przemyślenia :)  

PS

Przy Łyski nie wykonuj żadnych zegarkowych ruchów sprzedażowo- zakupowych  oraz nie składaj obietnic zakupowych małżonce - bo potem to nawet nie będzie Cię stać na AW590 :) 

 

wygląda dobrze ale coś mnie niepokoi te słowa po taniości :) 

1779944395_Zrzutekranu2021-04-08193424.jpg.8a1860f61dce9037740431c394638676.jpg

 

Dzięki, muszę się z tym przespać😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@unadarek Źle zinterpretowałeś moje słowa. Ja nie stwierdziłem, że moduły zaczynające się od cyfr "54.." są wadliwe, tylko że wadliwe bywają moduły od modeli GG-1000, GN-1000, GA-1000, GA-1100 czy PRG-280. GWG-1000 ma zupełnie inny konstrukcyjnie moduł i wg mojej wiedzy nie cierpi na przypadłości modelu GG-1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, unadarek napisał(-a):

 

wygląda dobrze ale coś mnie niepokoi te słowa po taniości :) 

1779944395_Zrzutekranu2021-04-08193424.jpg.8a1860f61dce9037740431c394638676.jpg

 

no ja też , ale to lombard , najwyżej w plecy będę za wysyłkę zwrotną :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Ja już jestem ugadany na Króla Godzille, wysyłka w poniedziałek, także w połowie tygodnia pojawią się fotki :)

masz na myśli GX-56BB 

 

8 minut temu, TomG80 napisał(-a):

@unadarek Źle zinterpretowałeś moje słowa. Ja nie stwierdziłem, że moduły zaczynające się od cyfr "54.." są wadliwe, tylko że wadliwe bywają moduły od modeli GG-1000, GN-1000, GA-1000, GA-1100 czy PRG-280. GWG-1000 ma zupełnie inny konstrukcyjnie moduł i wg mojej wiedzy nie cierpi na przypadłości modelu GG-1000.

 

a dzięki za wyjaśnienie i o to chodziło -ale w prg jest moduł 5415 a tu moduł 5463 - wiec prawdopodobnie rozszerzony o obsługę solaru, kalibracji wskazówek automatycznej i radyjka i pewnie jeszcze coś dodali wiec wydawało mi się że to jedna linia po prostu rozszerzona o pare funkcji. A spoko w takim razie.

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TomG80 napisał(-a):

@unadarek Źle zinterpretowałeś moje słowa. Ja nie stwierdziłem, że moduły zaczynające się od cyfr "54.." są wadliwe, tylko że wadliwe bywają moduły od modeli GG-1000, GN-1000, GA-1000, GA-1100 czy PRG-280. GWG-1000 ma zupełnie inny konstrukcyjnie moduł i wg mojej wiedzy nie cierpi na przypadłości modelu GG-1000.

Tomek a gwg100 ma tą przypadłość? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Breitling 13048 napisał(-a):

no ja też , ale to lombard , najwyżej w plecy będę za wysyłkę zwrotną :) 

 

 

 

14 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Tomek a gwg100 ma tą przypadłość? 

tam masz 5561 wiec raczej go nie dotyczy !

 

 

 

24 minuty temu, Breitling 13048 napisał(-a):

no ja też , ale to lombard , najwyżej w plecy będę za wysyłkę zwrotną :) 

329852447_Zrzutekranu2021-04-10233148.jpg.b8c3d7e1bdd0bf81edd9c78dedf9a2a7.jpg

 

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek a gwg100 ma tą przypadłość? 
Według mojego stanu wiedzy nie ma, to dość pewny moduł.
Tomek a gwg100 ma tą przypadłość? 
Według mojego stanu wiedzy nie ma, to dość pewny moduł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.