Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, murcins napisał(-a):

Zapytaj na FB, może się komuś wala. 

Paaaanie, tam wojna o te paski jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, murcins napisał(-a):

Wpadł nowy G 😅

7RIqGQX.jpg

 

Marcin coś się zgraliśmy. U mnie będzie jutro paczka z GWG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

Marcin coś się zgraliśmy. U mnie będzie jutro paczka z GWG :D

Ja czekam bardziej niż Ty 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Ja czekam bardziej niż Ty 😁

Przed chwilą bałeś się Romana, a teraz MM? No nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

Przed chwilą bałeś się Romana, a teraz MM? No nie mogę :D

Strach ma wielkie oczy. A za duży zegar siedzi w głowie i opini innych którzy w większości się nie znajo 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest. Czasem jesteś święcie przekonany, że zegar jest OK, a dopiero jak widzisz podobne zestawienie na czyimś nadgarstku, to się zastanawiasz, czy nie przesadziłeś z rozmiarem ;)

 

Miałem tak z GWN-Q1000 - dodatkowo w kolorze białym, co potęguje jeszcze wrażenie wielkości. Nosiłem od czasu do czasu i byłem zadowolony, bo i zegarek świetny. Jednak pewnego pięknego dnia na grillu u znajomych zobaczyłem, że jeden z gości ma identyczny zegarek. I nie miało tu znaczenie, czy miał go na nadgarstku o zbliżonym obwodzie do mojego, czy mniejszym. Po prostu ten zegarek jest kolosalny, a sprawia wrażenie jeszcze większego, zwłaszcza wersja w białym kolorze. Może trochę sytuację ratowałby nadgarstek o obwodzie powyżej 20cm, ale to nie ten "kejs". Nazajutrz zegar był spakowany, a anons o sprzedaży na OLX zamieszczony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ciężko? Nawet nie wiedziałem...


Sporo zyskasz na odsprzedaży, bo już jest wart więcej przez żółty pasek

Ostatni jaki jest do kupienia jest a alledrogo, razem z bezelem za 650,-
Brać, bo więcej żółtych pasków nie bedzie

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, clusca napisał(-a):

Nie do końca tak jest. Czasem jesteś święcie przekonany, że zegar jest OK, a dopiero jak widzisz podobne zestawienie na czyimś nadgarstku, to się zastanawiasz, czy nie przesadziłeś z rozmiarem ;)

 

Miałem tak z GWN-Q1000 - dodatkowo w kolorze białym, co potęguje jeszcze wrażenie wielkości. Nosiłem od czasu do czasu i byłem zadowolony, bo i zegarek świetny. Jednak pewnego pięknego dnia na grillu u znajomych zobaczyłem, że jeden z gości ma identyczny zegarek. I nie miało tu znaczenie, czy miał go na nadgarstku o zbliżonym obwodzie do mojego, czy mniejszym. Po prostu ten zegarek jest kolosalny, a sprawia wrażenie jeszcze większego, zwłaszcza wersja w białym kolorze. Może trochę sytuację ratowałby nadgarstek o obwodzie powyżej 20cm, ale to nie ten "kejs". Nazajutrz zegar był spakowany, a anons o sprzedaży na OLX zamieszczony ;)

wymiarowania nie zmienisz - jak coś jest duże na małym to takie jest - a czy pasuje wizualnie - każdy ma inne zdanie i jednemu pasuje i jest idealnie a drugiemu nie to nazywa się kwestia gustu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, drVanSteiner napisał(-a):

Ostatni jaki jest do kupienia jest a alledrogo, razem z bezelem za 650,-
Brać, bo więcej żółtych pasków nie bedzie emoji39.png

 

 

Jakiś czas temu nowy żółty pasek kupiłem za około stówkę na Rakutenie. Razem z wysyłką z Japonii, gdzie koszt transportu to prawie połowa ceny paska. To były czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

Świetny niedoceniony G oddam w dobre ręce za grosze, szczegóły na PW :D 

 

 

IMG_20210413_142159.jpg

 

Tomek ten Gravity wychodził w jakiś bardziej stonowanych kolorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vonziej napisał(-a):

 

Tomek ten Gravity wychodził w jakiś bardziej stonowanych kolorach?

Jest kilka modeli ale imo ten kolorystycznie najfajniejszy :) 

W czarnych portkach ten model jest:

IMG_20210325_123030.thumb.jpg.f3e1ad12a654d1a95fdb2773b07878ca.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

za grosze

a to już brzmi poważnie skąd niby ma  się wsiąść z  20 worków groszówek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile taki żółty pasek kosztuje ? Ile trzeba dać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




taki żółty pasek


Jesli pytasz o mudmastera, to problem w tym, że Casio się wycofało z ich produkcji, więc nie są już dostępne.
Wziąłem chyba ostatni z alle i po zbilansowaniu kosztu zakupu z zyskiem ze sprzedaży statego wyniósł mnie 200,- zl

e//
dlatego pisałem, zestaw za 650,- to wbrew pozorom nie jest zła okazja, dla posiadacza zegara z żółtym, ale uzywanym paskiem.

No i ktoś zapisałby się w historii jako ostatni, ktory kupił nowy żółty pasek

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę @Vonziej

 

mój nadgarstek ma jakieś 22,5-23cm 😁 czas na redukcje , trzeba złom w piwnicy odkurzyć 🤣

 

GW

PHOTO-20210413-143648.jpg

PHOTO-20210413-143708.jpg

 

GPR - przydałaby się mikro regulacja , jest za ciasno albo za luźno , na zdjęciu za ciasno

PHOTO-20210413-143859.jpg

PHOTO-20210413-143918.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

GPR - przydałaby się mikro regulacja , jest za ciasno albo za luźno , na zdjęciu za ciasno

luźniej lepiej nie ściskaj ręki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Breitling 13048 napisał(-a):

proszę @Vonziej

 

mój nadgarstek ma jakieś 22,5-23cm 😁 czas na redukcje , trzeba złom w piwnicy odkurzyć 🤣

 

GW

 

 

 

GPR - przydałaby się mikro regulacja , jest za ciasno albo za luźno , na zdjęciu za ciasno

 

 

 

 

Kawał zegarka z tego GPR :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

proszę @Vonziej

 

mój nadgarstek ma jakieś 22,5-23cm 😁 czas na redukcje , trzeba złom w piwnicy odkurzyć 🤣

 

GW

PHOTO-20210413-143648.jpg

PHOTO-20210413-143708.jpg

 

GPR - przydałaby się mikro regulacja , jest za ciasno albo za luźno , na zdjęciu za ciasno

PHOTO-20210413-143859.jpg

PHOTO-20210413-143918.jpg

 

 

1 minutę temu, Amon napisał(-a):

 

Kawał zegarka z tego GPR :P

 

 

Kawał ŁAPY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

 

 

Kawał ŁAPY :D

co zrobisz , nic nie zrobisz , jak się jest przez kilkanaście miesięcy na masie bez ćwiczeń 😂 trzeba teraz te kilkadziesiąt  ton tygodniowo żelastwa na siłce przewalić + jakiś rower i jakoś to będzie spadać , gpr na rower idealnie się wpasował 🚲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

co zrobisz , nic nie zrobisz , jak się jest przez kilkanaście miesięcy na masie bez ćwiczeń 😂 trzeba teraz te kilkadziesiąt  ton tygodniowo żelastwa na siłce przewalić + jakiś rower i jakoś to będzie spadać , gpr na rower idealnie się wpasował 🚲

Nic nie zrobisz, u mnie na łapie też latał, bo dziurka wyżej to już ucisk ręki i mrowienie. 

Graty że tak tanio (bo było tanio) udało się Tobie dorwać GPR'a. Teraz po 2700 na olx jest najtańszy a reszta po 3000 zł i w górę. W zeszłym roku stały po 2500 -2900zł - i dość sporo ich było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, siweq napisał(-a):

Nic nie zrobisz, u mnie na łapie też latał, bo dziurka wyżej to już ucisk ręki i mrowienie. 

Graty że tak tanio (bo było tanio) udało się Tobie dorwać GPR'a. Teraz po 2700 na olx jest najtańszy a reszta po 3000 zł i w górę. W zeszłym roku stały po 2500 -2900zł - i dość sporo ich było. 

rzeczywiście , najtańszy 2,7k na olx  , no ten był bardzo tani i do tego stan jak nowy + gwarancja , a dlaczego nowych w sklepach już nie ma ? jakiś inny model go zastąpił ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio ma ostatnio tendencję do produkowania przez dość krótki czas danego modelu i szybko go wycofują, wprowadzając na rynek nowy. Nie wiem, czy kiedyś też tak było, ale niektóre zegary były "tłuczone" latami, vide Romek, Mudmaster, o kostkach już nie wspominając. Być może taka jest teraz ich polityka sprzedażowa, bo w ten sposób sprawiają wrażenie, że nawet "zwykłe" modele wydają się w pewien sposób limitowane. Zobaczcie sobie, co dzieje się z GST. Był GST-W100, po długim czasie wprowadzili GST-B100 - całkiem niedawno w sumie -  a teraz już jesteśmy przy GST-B400 ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.