Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, murcins napisał(-a):

do oddania praktycznie nówka,

 

dopłacasz 1000 i biorę :D przyda się jako przycisk do papieru albo spinka na zasłonach w salonie... B)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, murcins napisał(-a):

2900pln

2900/2=1450    - no to okazja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, murcins napisał(-a):

Ktoś ostatnio pytał o froga czy na sprzedaż :D tak, na sprzedaż, za 2900pln do oddania praktycznie nówka, import JP. 9430ej jak na fotce wyżej też na sprzedaż. Zostały mi jeszcze 2 sztuki 5600GZ,.oraz 9300CM😛

KMnsiu0.jpg

Hał macz CM? 

 

Gdyby co, pozdro dla kumatych. 

69316460_20210420_123630_HDR3.thumb.jpg.aa1d6b8ad580b410192570f3c784350f.jpg

 

 

20210410_102908_HDR.thumb.jpg.143baf7353cf54a1bff27631e8fa62d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do użytkowników Rangemana i Mudmana. 9400 i 9300. W wersji pozytywnej wyświetlacza. Czy mi się wydaje czy Mudman ma ciut ciemniejsze cyfry. Jakby miały trochę lepszy kontrast. W Rangemanie są jakby troszkę bledsze. Ktoś kto z Was ma, mógłby spojrzeć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, pazikk napisał(-a):

Mam pytanko do użytkowników Rangemana i Mudmana. 9400 i 9300. W wersji pozytywnej wyświetlacza. Czy mi się wydaje czy Mudman ma ciut ciemniejsze cyfry. Jakby miały trochę lepszy kontrast. W Rangemanie są jakby troszkę bledsze. Ktoś kto z Was ma, mógłby spojrzeć. 

Jest bardzo czytelny. 

 

25561176_20210414_152553_HDR3.thumb.jpg.7fc45347ff09af2e6cd3deb7d397e935.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek fajny ten czerwony ale to nie Twój? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Jacek fajny ten czerwony ale to nie Twój? 

 

 

Marcinie mój. 😃😃😃

 

To ten sam zegar 

 

 

20180227_172502-01.jpeg

20180221_152040-01.jpeg

 

 

 

 

Mam poprostu gacie do niego czerwone rzadko używam. Jak brałem od Piotra zegar to dał mi i ten czerwony kubrak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super w czerwonych. Zazdroszczę. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ale chyba wolę czarnego froga, fajnie ze są, czasem się założy, bo wymiana trwa 32 sekundy, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
12 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

I pomyśleć że na początku miały być same automaty 🤣 

 

20210424_213458_HDR.thumb.jpg.08cfd67043709a1c1b59ee0942be72a5.jpg

 

¯\\\_(ツ)\_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w ten piękny niedzielny poranek. Ten G shock z obrazka gdzieś tam się przewinął przez forum ale było to chyba dawno. Wyświetlacz jest do ogarnięcia, przyciski czarne widziałem chyba na swiatzegarkow od różowej wersji. Środkowy też czarny jest dostępny, a w razie co mogę podmienić z oliwkowego. Czarne wkręty od bezela też są. Od temperatury przycisk czarny też jest, ale skąd wziąć tą czerwoną obwódkę z czarnym kolorem co jest przy tym przycisku. I pytanko, czy ktoś z Was miał zegarek customowany od Silesia G Custom? Oni pewnie mogliby przyciemnić ładnie wszystkie napisy. Tak mi się spodobała ta wersja z obrazka że muszę mieć takiego Range'a. I zastanawiam się czy póki mogę to chyba lepiej zwrócić nowego do sklepu i kupić coś używanego skoro i tak chciałbym zrobić moda. 

 

116616_798_19871898616_676c82e00a_b_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, pazikk napisał(-a):

Witajcie w ten piękny niedzielny poranek. Ten G shock z obrazka gdzieś tam się przewinął przez forum ale było to chyba dawno. Wyświetlacz jest do ogarnięcia, przyciski czarne widziałem chyba na swiatzegarkow od różowej wersji. Środkowy też czarny jest dostępny, a w razie co mogę podmienić z oliwkowego. Czarne wkręty od bezela też są. Od temperatury przycisk czarny też jest, ale skąd wziąć tą czerwoną obwódkę z czarnym kolorem co jest przy tym przycisku. I pytanko, czy ktoś z Was miał zegarek customowany od Silesia G Custom? Oni pewnie mogliby przyciemnić ładnie wszystkie napisy. Tak mi się spodobała ta wersja z obrazka że muszę mieć takiego Range'a. I zastanawiam się czy póki mogę to chyba lepiej zwrócić nowego do sklepu i kupić coś używanego skoro i tak chciałbym zrobić moda. 

 

116616_798_19871898616_676c82e00a_b_thumb.jpg

 

Przycisk główny funkcji (godzina 3) nie jest do samodzielnej wymiany - to część koperty. Tego nie zrobisz sam. O resztę pytaj Patryka @p.r.p. on ma bardzo ładne fotki swojego :)

 

Co do napisów to nie wiem po co się bawić skoro masz tutaj to co chcesz https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/11827-oryginalny-bezel-casio-gw-9400-gw-9430-gw-9400-1b.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

 

Przycisk główny funkcji (godzina 3) nie jest do samodzielnej wymiany - to część koperty. Tego nie zrobisz sam. O resztę pytaj Patryka @p.r.p. on ma bardzo ładne fotki swojego :)

 

Co do napisów to nie wiem po co się bawić skoro masz tutaj to co chcesz https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/11827-oryginalny-bezel-casio-gw-9400-gw-9430-gw-9400-1b.html

dzięki za info, wolałbym mocniej je przyciemnić jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy można zmyć acetonem np.

Obwódkę (kółeczko) też kupisz u Adama w Świat Zegarków.

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.