Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

to mogę kupić? nie mogę u niego znaleźć w częściach jakie są dostępne. 

obraz_2021-04-25_121221.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, pazikk napisał(-a):

to mogę kupić? nie mogę u niego znaleźć w częściach jakie są dostępne. 

obraz_2021-04-25_121221.png

 

No ja już udzieliłem Ci na to pytanie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale tu post wyżej napisał kolega że mogę to kupić, chyba że nie o to mu chodziło. Kurde czyli to nie będzie takie łatwe jak myślałem. Najlepiej byłoby kupić jakiegoś szrota w niskiej cenie aby działał, wtedy kupić całą kopertę żółtą i wtedy się bawić.

 

 

 

Edytowane przez pazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



to mogę kupić? nie mogę u niego znaleźć w częściach jakie są dostępne. 


Jeśli chodzi o przycisk na godzinie trzeciej, to sam przycisk możesz kupić, ale nie da się kupić niestety tulei metalowej, w którą on wchodzi, czyli tego elementu z czerwonym paskiem. Wymienić się da samemu bez większego problemu, tylko niestety można go pozyskać jedynie z innej koperty.

Ten zegar, którego zdjęcie przytoczyłeś, to nic innego, jak dobrze ostatnio obfocony GW-9430EJ-9, tylko z bezelem zmienionym na ten od GW-9400-1B oraz paskiem od GW-9400J-1 - reszta wygląda na oryginalne wyposażenie żółtej rocznicówki. Ale najlepiej potwierdzi to Patryk @p.r.p. , który już parę razy ten zegar piastował w swojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą uciekł mi podstawowy 9400 za 410 zł. Za taką cenę mógłbym sobie pozwolić na żółtą kopertę i byłoby cacy. Będę polował. A swoją nówkę zwracam. 

 

Edytowane przez pazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tej wielkości zdjęcia jestem jedynie pewien, że czarny ;)

DW-9052?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, clusca napisał(-a):

Na podstawie tej wielkości zdjęcia jestem jedynie pewien, że czarny ;)

DW-9052?

Też ma na to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny jest DW-003X-1T, ale to raczej nie to.

Może być też DW-9000 na module [1859].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie czarną klamrą 19,20? Nie mam suwmiarki obecnie. Namiar jakiś na klamre lub pasek tani z czarną klamrą co bym przełożył. Bo mnie irytuje w bb 🤣 

 

20210425_230441.thumb.jpg.417e212b9449e6382615d4dc2b99aaa2.jpg

 

506665791_20210425_2312452.thumb.jpg.0d090efd7c9d10bb94893fbefcfba6ca.jpg

 

 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






Tak z ciekawość, jak on się gps-owo synchronizuje?
Automatycznie? Coś pokazuje w czasie synchronizacji?

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, drVanSteiner napisał(-a):


 

 


Tak z ciekawość, jak on się gps-owo synchronizuje?
Automatycznie? Coś pokazuje w czasie synchronizacji?

 

Nie zagłębiałem się, po nocy prawie zawsze jest ze czas pobrano a przez vo to nie wiem ale przypuszczam że WAVE ceptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, pazikk napisał(-a):

to mogę kupić? nie mogę u niego znaleźć w częściach jakie są dostępne. 

obraz_2021-04-25_121221.png

Nie, tej obwódki nie kupisz, to jest komplet z kopertą i tylko jako całość zamawialne. Myślałem, że chodzi o obwódkę kółeczka stopera, sekundnika.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pazzik, kup od Adama gw9430, ale z ciuchami od 9400BJ, czyli pantery, a nie z żółtymi i będziesz miał to co chcesz i święty spokój.. Ja też zaczynałem od tego zdjęcia z netu co wrzuciłeś, a potem się okazało, że na żywo dużo lepiej spodobała mi się kombinacja z bezelem od wersji DCJ i czarnym paskiem. I na tym zakończyłem. I nie wrócę do całkowicie czarnego bezela. Zdjęcia to jedno, a na żywo to inna sprawa. Dlatego zakończyłem na poniższym zestawie (stare zdjęcia - obecnie pasek jest czarny carbon od 9400J), przełożyłem sobie tylko od żółtych ciuchów sprzączkę i szlufkę. Polecam takie połączenie całości..
2746eb4cb4fd29e5770047896db9625a.jpg&key=c7ce2c564a5eba491901f5fbc45f7dd275ea64308ebf7ce90ba47b3deee4dc92
892b8f1dacd891e3536c8841ba0b2f81.jpg
764ff1074535881da35eea8b281c1d08.jpg
6f454b33283340a3b900e1a2fbb6110b.jpg
0b678b2381795d0a85ac2fb5cde07c72.jpg
64ff670e28cf4f0472278c27244e8b0d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już dotarł bezel od DCJ-a. Pasek wykorzystam ze zwykłej wersji, aktualnie przebranej w czerwone ciuchy. Jest jakaś kolosalna różnica między zwykłym paskiem a carbonem? Warto dopłacać, czy to tylko kwestia świadomości, że jest "droższy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też już dotarł bezel od DCJ-a. Pasek wykorzystam ze zwykłej wersji, aktualnie przebranej w czerwone ciuchy. Jest jakaś kolosalna różnica między zwykłym paskiem a carbonem? Warto dopłacać, czy to tylko kwestia świadomości, że jest "droższy"

Trochę jest chyba jednak bardziej miękki. Zwykły jest ciut, ciut też bardziej matowy i lepiej się komponuje z bezelem. Sam napis, że carbon, nie robi na mnie wrażenia.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie ale temat już ogarnięty. Zostaje przy pierwszej wersji, ale dzięki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, jakby wersja GW-9400PRP miała jeszcze złote przyciski i złota szlufkę, to w ogóle byłaby petarda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.