Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, kacprzak1991 napisał(-a):


A co to za przytyki xd No ale ja mam tendencje do wracania do posiadanych już wcześniej modeli 😜 teraz bym jeszcze zaopatrzył się już chyba tez poraz 4 w gw9300gy 😜

Żadne przytyki  😛 Tak jakoś mi się skojarzyło  😛 9300gy fajny  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Chce ktoś żółte ciuchy do imperatora? Nowe. 

Za pu ceny mogę przygarnąć 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GTB napisał(-a):

Za pu ceny mogę przygarnąć 😁

Wszystko w granicy rozsądku :) pytam bo zostają RED 🤣 

 

20210507_112723.thumb.jpg.9592c3a5ca8065063f717c5fe9e3e774.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany bb z zebrą czy ber z zebrą?

 

bb moje które robił mi Tomek @TomG80

364801719_20210430_090623_HDR3.thumb.jpg.79baf5e367e43bccdc5c76777d90d252.jpg.46ef37b8f08e978d6e57a49d3ac119ae.jpg

 

ber robił Tomek komuś na forumie  @TomG80

 

1086069686_imageproxy(2).jpeg.0bf2a2f84eecf7a289c83bb95d6651cf.jpeg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spam c.d..

tgNKFOG.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do piątkowego browarowania 😀

IMG_20210507_232620.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do właścicieli gmw 5000 w negatywie. Send nudes 😂. Znaczy foty pokazać bo mi nie daje spokoju. 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest jak ktoś na forum kupi mocno obcykany zegar i potem przez parę dni zamęcza wszystkich fotkami odkrywając to co wszyscy już dawno wiedzą :D
 

IMG_20210508_111716.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Prośba do właścicieli gmw 5000 w negatywie. Send nudes 😂. Znaczy foty pokazać bo mi nie daje spokoju. 

 

20201221_144610-1000px.jpg.10a7029ac93f26a4ced46abaf654ae9a.jpg

 

 

20201221_105117-1000px.jpg.d0072ede88735f50265220437833f33a.jpg

 

 

20201221_105046-1000px.jpg.6abd46ce07c8c53ac2a7caa418e0e331.jpg

 

 

20200118_162718-800px.thumb.jpg.6604373343a9d3eee1f58659e9b79eae.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, murcins napisał(-a):

3igjtMR.jpg

fajowy zestaw - mam pytanko - one codziennie ustawiają czas radiowo u Ciebie ? - pytam bo każdy ma inaczej sekundy co by znaczyło ze codziennie nie kalibrują czasu pewnie przez położenie wnętrz budynku - bo chyba nie możliwe aby rozstrzał sekundy miały dziennie na trzecim zdaje się 59 sekund . Pytam bo ciekawi mnie czy nadajnik z Niemiec im bliżej niemieckiej granicy moze dobrze działać wewnątrz pomieszczeń. 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, unadarek napisał(-a):

fajowy zestaw - mam pytanko - one codziennie ustawiają czas radiowo u Ciebie ? - pytam bo każdy ma inaczej sekundy co by znaczyło ze codziennie nie kalibrują czasu pewnie przez położenie wnętrz budynku - bo chyba nie możliwe aby rozstrzał sekundy miały dziennie na trzecim zdaje się 59 sekund . Pytam bo ciekawi mnie czy nadajnik z Niemiec im bliżej niemieckiej granicy moze dobrze działać wewnątrz pomieszczeń. 

Jak są dobrze ustawione w pudełku to łapią prawie codziennie jak oobróce pudełko bokiem w stronę okna to czasmi raz na kilka tygodni i złapią 

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, murcins napisał(-a):

Jak są dobrze ustawione w pudełku to łapią prawie codziennie jak oobróce pudełko bokiem w stronę okna to czasmi raz na kilka tygodni i złapią 

a-ha czyli jedna trzeba ustawiać w oknie lub blisko myliłem ze im bliżej nadajnika tym da rade wewnątrz budynku bez względu czy antenę ustawisz w kierunku okna - ciekawe jak działają zegary ścienne przecież  sa z synchronizacją ale to już inny temat dzięki

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

a-ha czyli jedna trzeba ustawiać w oknie lub blisko myliłem ze im bliżej nadajnika tym da rade wewnątrz budynku bez względu czy antenę ustawisz w kierunku okna - ciekawe jak działają zegary ścienne przecież że sa z synchronizacją ale to już inny temat dzięki

Czasami nie ma reguły, nie wiem czy chodzi o okno czy o kierunek. Kiedyś wsadziłem wszystkie do szafy w przedpokoju i czas pobrały  😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, murcins napisał(-a):

Czasami nie ma reguły, nie wiem czy chodzi o okno czy o kierunek. Kiedyś wsadziłem wszystkie do szafy w przedpokoju i czas pobrały  😛

podobno i pogoda ma znaczenie i urządzenia w pobliżu bo tak myślałem nad zakupem ściennego zegara z synchronizacją  ale to widzę bez sensu - a przydałby mi się taki na ścianę  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.