Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

@Eddie, niee, tarczą w stronę zachodnią - nadajnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadacie ... wschód, d*pą na zachód i tak dalej a jak dobry zegar to wszystko wyłapie, chyba że mieszkasz na jakimś zadupiu w krytycznej odległości od nadajnika - patrz instrukcja.

U mnie w mieście meneli (jak nie wiesz to Boguś L. Ci powie gdzie to jest 🤪 ) wszystkie łapią prawie zawsze ale jak miałem GW-M850 to nie było opcji aby nie złapał.

Wynosiłem chama do piwnicy, zamykałem w puszcze i do szafy chowałem.

W samochodzie leżał w schowku i za każdym jeba... razem się synchronizował ... nie miałem już sił do tego skur.....🤦

Nawet wymuszałem w ciągu dnia synchro i od razu leciał na L3,nawet go w tym czasie przenosiłem ale jak złapał to już nie puszczał.

Tak mnie wqrwił że chciałem mu baterię wyciągnąć i zobaczyć czy pomoże ale szybciej sprzedałem bo mnie zmęczył 😁 

Historia prawdziwa 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

A tam gadacie ... wschód, d*pą na zachód i tak dalej a jak dobry zegar to wszystko wyłapie, chyba że mieszkasz na jakimś zadupiu w krytycznej odległości od nadajnika - patrz instrukcja.

U mnie w mieście meneli (jak nie wiesz to Boguś L. Ci powie gdzie to jest 🤪 ) wszystkie łapią prawie zawsze ale jak miałem GW-M850 to nie było opcji aby nie złapał.

Wynosiłem chama do piwnicy, zamykałem w puszcze i do szafy chowałem.

W samochodzie leżał w schowku i za każdym jeba... razem się synchronizował ... nie miałem już sił do tego skur.....🤦

Nawet wymuszałem w ciągu dnia synchro i od razu leciał na L3,nawet go w tym czasie przenosiłem ale jak złapał to już nie puszczał.

Tak mnie wqrwił że chciałem mu baterię wyciągnąć i zobaczyć czy pomoże ale szybciej sprzedałem bo mnie zmęczył 😁 

Historia prawdziwa 😊

nie  wszyscy maja tyle szczęścia - niektórzy musza latać z zegarkiem aby znaleźć sygnał a nie zgubić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, unadarek napisał(-a):

nie  wszyscy maja tyle szczęścia - niektórzy musza latać z zegarkiem aby znaleźć sygnał a nie zgubić :) 

A ja znowu mam tak czasami, że w pudełku nie łapią a na łapie zawsze 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie łapią wszędzie. Ale ja Niemców widzę z okna 😳

Mam ok. 7km do granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie łapią wszędzie. Ale ja Niemców widzę z okna 

Kurła.. Jak to zabrzmiało... Na barykady! 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):

U mnie łapią wszędzie. Ale ja Niemców widzę z okna 😳

Mam ok. 7km do granicy.

Widzisz z okna jak Niemcy łapią wszędzie i siedzisz spokojnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżiszoki zasięg łapią… 🤣

A Niemce, to u nas łapią benzynę i fajki  😈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z GW-5000 tak, że łapie mi od razu po północy bez problemów, a potem o 3 w nocy jak to jest ustawiony to ni wuja i potem denerwuje mnie, że nie ma RCVD na wyświetlaczu przez cały dzień. Mimo, że czas ma ideolo

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem ze tez konstrukcja zegarka ma znaczenie. Wszelkie zegarki łapały synchro dość losowo, jedne gorzej inne lepiej, natomiast mtg s1000 łapie synchronizację dosłownie każdej doby. Podejrzewam ze budowa puszki ma znacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłem ze tez konstrukcja zegarka ma znaczenie. Wszelkie zegarki łapały synchro dość losowo, jedne gorzej inne lepiej, natomiast mtg s1000 łapie synchronizację dosłownie każdej doby. Podejrzewam ze budowa puszki ma znacznie

Myślę, że może coś w tym być, co piszesz. Np. dziś, żaden G mi nie złapał, choć pogoda ładna, za to ocek s100 łapie zawsze, ale to zawsze odkąd go mam. I dziś oczywiście, jako jedyny, xno się zsynchronizował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Vonziej napisał(-a):

Ja mam z GW-5000 tak, że łapie mi od razu po północy bez problemów, a potem o 3 w nocy jak to jest ustawiony to ni wuja i potem denerwuje mnie, że nie ma RCVD na wyświetlaczu przez cały dzień. Mimo, że czas ma ideolo emoji1787.png

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

A to nie jest tak że jak złapie o północy to potem już nie próbuje bo złapał? Hmmm 🤔

 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



jak złapie o północy to potem już nie próbuje


Tak jest, próbuje do pierwszej udanej kalibracji.
W sumie jest do 6 prób na dobę.

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1E988FEE-F0EC-48A7-B989-B16CD8BABE0B.thumb.jpeg.e1dad4cfb8962ec95a170b67e800703f.jpegjeden musi odejść, tylko który?
Gbd-h1000 ... W oczekiwaniu na GSW

A tak poza tym to który lepszy wg Ciebie?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g-shock jest rasowy i ma świetna baterię. przy normalnym użytkowaniu zapominasz o ładowaniu. ja swojego chyba tylko raz do pełna ładowałem. tylko że po zegarku sportowym za tą kasę spodziewałem się czegoś lepszego. 

żonka, zrobiła mi prezent i kupiła mi w zeszłym tygodniu garmina i jeśli chodzi o funkcje i dopasowanie do mojego stylu/aktywności , gbd h1000 zostaje daleko w tyle niestety. dlatego mam dylemat czy nie pogonić Casio, zostawić  poczciwego Romka a do aktywności używać garmina  🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
g-shock jest rasowy i ma świetna baterię. przy normalnym użytkowaniu zapominasz o ładowaniu. ja swojego chyba tylko raz do pełna ładowałem. tylko że po zegarku sportowym za tą kasę spodziewałem się czegoś lepszego. 
żonka, zrobiła mi prezent i kupiła mi w zeszłym tygodniu garmina i jeśli chodzi o funkcje i dopasowanie do mojego stylu/aktywności , gbd h1000 zostaje daleko w tyle niestety. dlatego mam dylemat czy nie pogonić Casio, zostawić  poczciwego Romka a do aktywności używać garmina  
Miałem te same odczucia po zakupie gbd-h1000 i wymieniłem w zeszłym roku na garmina instincta. I teraz mam duże oczekiwania co do GSW-H1000 bo konkurencja w garminie kusząca.
Swoją drogą fajne zdjęcie garmina (który to model?) i gbd-h1000.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, drVanSteiner napisał(-a):


 

 


Tak jest, próbuje do pierwszej udanej kalibracji.
W sumie jest do 6 prób na dobę.

 

Nie do końca tak jest o północy to dopiero próbuje kolejnego dnia po poprzednim nieudanym.

A potem dalej próbuje o 3 czasu letniego bo to jest nowa doba a to 12 była poprzednia i w sumie to trochę bez sensu.

10 godzin temu, Vonziej napisał(-a):

Ja mam z GW-5000 tak, że łapie mi od razu po północy bez problemów, a potem o 3 w nocy jak to jest ustawiony to ni wuja i potem denerwuje mnie, że nie ma RCVD na wyświetlaczu przez cały dzień. Mimo, że czas ma ideolo emoji1787.png

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Jednym słowem jak złapie Ci o 3 to już następnej północy o 12 nie będzie próbował bo pierwsza próba to godz. 3

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, chriss2 napisał(-a):

Miałem te same odczucia po zakupie gbd-h1000 i wymieniłem w zeszłym roku na garmina instincta. I teraz mam duże oczekiwania co do GSW-H1000 bo konkurencja w garminie kusząca.
Swoją drogą fajne zdjęcie garmina (który to model?) i gbd-h1000.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

Garmin to 6 pro a Casio to czarny model, tylko dolny bezel na czerwony zmieniłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fast and 69 🤣 

 

20210510_110703.thumb.jpg.185a818c1ae32bef3f28614649a5f61e.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

Jednym słowem jak złapie Ci o 3 to już następnej północy o 12 nie będzie próbował bo pierwsza próba to godz. 3

 

To wszystko zależy, u mnie przynajmniej, jedynie od zachmurzenia. Dzisiaj w nocy o 3 złapał bez problemu. Ale dzień wcześniej nie, bo były chmurki. Dodam też, że nie trzymam go przy oknie tylko gdzieś na biurku po drugiej stronie pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Fast and 69 🤣 

 


Very fast and G-lide. 😎

 

 

ADE23E07-E63D-46C7-9D09-C34387A7203A.jpeg

4D1863DB-C2E4-4912-A60F-925BBF37C1EF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


Very fast and G-lide. 😎

 

 

ADE23E07-E63D-46C7-9D09-C34387A7203A.jpeg

4D1863DB-C2E4-4912-A60F-925BBF37C1EF.jpeg

A nie "STOP and G-lide?" 🤔 

 

Przecie 🚦czerwone masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, eddi87 napisał(-a):

A nie "STOP and G-lide?" 🤔 

 

Przecie 🚦czerwone masz :)


Ale mam możliwości być very fast 😈

 

 

A628828D-51F1-4A3A-8B29-D9E44E3F69E4.jpeg

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.