Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

Czemu w nocy łapią sygnał wszystkie a w dzień ręcznie w tym samym miejscu ni chu....? 

U mnie w nocy coś ostatnio bardzo rzadko łapią. Kiedyś mi się wydaje że częściej łapały. Ostatnio ręcznie rano robiłem synchro. Co śmieszne, 3 zegarki obok siebie leżały i 1 nie załapał. Jego synchro zrobiłem na podwórku na ławce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, murcins napisał(-a):

oY4iOXL.jpg

Szara rzeczywistość ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Szara rzeczywistość ;)

Co zrobić  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, murcins napisał(-a):

Co zrobić  :)

zmienić na modny w tym roku kolor ....... żółty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocy coś ostatnio bardzo rzadko łapią. Kiedyś mi się wydaje że częściej łapały. Ostatnio ręcznie rano robiłem synchro. Co śmieszne, 3 zegarki obok siebie leżały i 1 nie załapał. Jego synchro zrobiłem na podwórku na ławce. 
Mieszkam w bloku, w mieszkaniu narożnym gdzie ścianę boczną mam na zachód i przy tej scianie mam zegarki. Ocieplenie było z wełny i cała ściana pokryta blachą trapezową. Zegarki praktycznie co noc łapały synchro. Na jesień zrobili ocieplenie z 10 cm styropianu i od tamtej pory zero synchronizacji. Szukałem nowe miejsce po całym mieszkamiu i jest ciężko. Na balkonie około 1 metr obok bez problemów. A myślałem, że będzie tylko lepiej po zdjęciu tej blachy ze ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Mr. Red 🤣 

W negatywie też mu dobrze 🙂

post-109016-0-06429500-1557062769_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, GTB napisał(-a):

W negatywie też mu dobrze 🙂

post-109016-0-06429500-1557062769_thumb.jpg

Ake trzeba akceptować negatywy 🤣 a ja z nimi jestem na bakier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam gd350 w wersji szarej w jak najlepszym stanie  :) ktoś coś?  Tak max do 350pln za super stan zbliżony do nowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, murcins napisał(-a):

Panowie szukam gd350 w wersji szarej w jak najlepszym stanie  :) ktoś coś?  Tak max do 350pln za super stan zbliżony do nowego :)

Na amazonie jest fajna cena, ale tym z USA niestety: 77.99 + $28.97 ship


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, murcins napisał(-a):

Panowie szukam gd350 w wersji szarej w jak najlepszym stanie  :) ktoś coś?  Tak max do 350pln za super stan zbliżony do nowego :)

400 nie chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

400 nie chcesz :)

Nie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Shuriken napisał(-a):
13 godzin temu, pazikk napisał(-a):
U mnie w nocy coś ostatnio bardzo rzadko łapią. Kiedyś mi się wydaje że częściej łapały. Ostatnio ręcznie rano robiłem synchro. Co śmieszne, 3 zegarki obok siebie leżały i 1 nie załapał. Jego synchro zrobiłem na podwórku na ławce. 

Pokaż więcej  

Mieszkam w bloku, w mieszkaniu narożnym gdzie ścianę boczną mam na zachód i przy tej scianie mam zegarki. Ocieplenie było z wełny i cała ściana pokryta blachą trapezową. Zegarki praktycznie co noc łapały synchro. Na jesień zrobili ocieplenie z 10 cm styropianu i od tamtej pory zero synchronizacji. Szukałem nowe miejsce po całym mieszkamiu i jest ciężko. Na balkonie około 1 metr obok bez problemów. A myślałem, że będzie tylko lepiej po zdjęciu tej blachy ze ściany.

Trzeba będzie zabierać je na spacer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Niemców zasięg jest OK 💩

 

 

CD830780-708A-4D92-A2A2-CA4FEE20B1E2.jpeg

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pazikk napisał(-a):

Trzeba będzie zabierać je na spacer.

jeśli nie łapie to wyłączyć funkcje i raz na tydzień lub dwa włączyć ręcznie - dokładność będzie zachowana :) a oszczędzi baterie wiele razy w nocy próbując się łączyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie łapie to wyłączyć funkcje i raz na tydzień lub dwa włączyć ręcznie - dokładność będzie zachowana  a oszczędzi baterie wiele razy w nocy próbując się łączyć  
W sumie racja, chyba tak zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zdrówko 

 

DD862433-35C1-4753-91F5-F62A5161404E.thumb.jpeg.4134f1fe5ab4fd29e7b16c9e0ecfd034.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, murcins napisał(-a):

Nie  :)

Daj mu spokój, przecież na wakacjach był i za 50 zł. to miał za dobę i drinki gratis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.