Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

 

Daj mu spokój, przecież na wakacjach był i za 50 zł. to miał za dobę i drinki gratis :D


Szydera level hard 😈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eb1b4eb9f308d86107c362e7bbe535b4.jpg.9a20cc34da8723e9c8f5ffdd07b1cf9a.jpg

 

 

 

 

 

Only G 🤣 

 

1537812918_20210522_092426_HDR2.thumb.jpg.7142fb678b8f42de8e6456cae043a65e.jpg 

 

I dwa się produkują 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eb1b4eb9f308d86107c362e7bbe535b4.jpg.9a20cc34da8723e9c8f5ffdd07b1cf9a.jpg
 
 
 
 
 
Only G 🤣 
 
1537812918_20210522_092426_HDR2.thumb.jpg.7142fb678b8f42de8e6456cae043a65e.jpg 
 
I dwa się produkują 🤩

Goryl ewidentnie chce wypaść z pudełka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, p.r.p. napisał(-a):


Goryl ewidentnie chce wypaść z pudełka... emoji6.pngemoji6.png

Goryl to robol, zna swoje miejsce 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Cały czas frogman chodzi mi niebezpiecznie po głowie😉

Co myślicie o tym?

https://m.olx.pl/d/oferta/nowy-casio-g-shock-gwf-d1000-1er-frogmanmtg-gpw-gwg-1000-CID87-IDJWFE6.html

fajnie wygląda -bierz !!! (nie mówię akurat o tym ale ogólnie)  ale jak ten dobry to bierz ale za mniejszą cenę :) nawet nie zastanawiaj się im dłużej będziesz dumał tym bardziej przybędzie wątpliwości im dłużej będziesz słuchał rad tym bardziej będziesz zwlekał- po zakupie będziesz się cieszył albo płakał - ale pamiętaj to towar który możesz zawsze odsprzedać a jak widzę u Kolegów to zegareczki dłużej niż pare tygodnie nie grzeją miejsca :) (z małymi wyjątkami) :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

fajnie wygląda -bierz !!! (nie mówię akurat o tym ale ogólnie)  ale jak ten dobry to bierz ale za mniejszą cenę :) 

No fajnie wygląda, ale ciut mnie blokuję 3 z przodu😉

Na razie walczę z nałogiem, ale mogę ulec😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta trójka z przodu nie jest niestety przyjemna. Kupowałem z dwójką z przodu i cyfrą mniejszą niż pięć na drugim miejscu. I to nówkę. Zegar bardzo fajny, ale jak szybko się na niego napaliłem, tak szybko mi przeszło.

Niemniej, jak sam się nie przekonasz, to będzie Cię ten zegar męczył niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rafalmosty napisał(-a):

No fajnie wygląda, ale ciut mnie blokuję 3 z przodu😉

Na razie walczę z nałogiem, ale mogę ulec😉

póbuj  zaproponować z 2900 - 3000 od czegoś trzeba zacząć i nie czaj się że cena niska - co ci zleży jeśli nie masz takiego parcia na niego   - na Katus był nowy za 2650 wiec można okazje łapnąć - zgodzi to się zgodzi nie nie to nie próbować można a co pisze że nie podlega negocjacji to pisze - napisać można wszytko a życie jest życie :)  (Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas) :) 

 

https://kaktus24.pl/product-pol-297-Zegarek-Casio-G-Shock-GWF-D1000-1-Frogman.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam chyba na egzemplarz bez 3 na początku😉 poobserwuję tą ofertę, a może sprzedający zmięknie😉 dzięki Koledzy za wsparcie w moich dylematach😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie od pewnego czasu męczy GST b200d i pokazała się taka oto oferta:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/casio-g-shock-gst-b200d-CID87-IDIclu9.html#77cd20c88c

 

i wszystko byłoby w porządku gdyby nie wyprzedaż na ZegarkowymGigancie:

 

https://www.zegarkowygigant.pl/casio-protrek-prt-b50t-7er?gclid=Cj0KCQjw16KFBhCgARIsALB0g8IKD7LprtTGBDCZeKX297KqwlxpBoZAIP72-ZHS5W8OXQQNF9KVqlAaAvYXEALw_wcB

 

Wiem że to dwa różne zegarki ale miałem też etap porządania Protreka i stąd ta rozterka. Proszę podzielcie się jakimiś uwagami co do tych ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, slawekhudy napisał(-a):

Mnie od pewnego czasu męczy GST b200d i pokazała się taka oto oferta:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/casio-g-shock-gst-b200d-CID87-IDIclu9.html#77cd20c88c

 

i wszystko byłoby w porządku gdyby nie wyprzedaż na ZegarkowymGigancie:

 

https://www.zegarkowygigant.pl/casio-protrek-prt-b50t-7er?gclid=Cj0KCQjw16KFBhCgARIsALB0g8IKD7LprtTGBDCZeKX297KqwlxpBoZAIP72-ZHS5W8OXQQNF9KVqlAaAvYXEALw_wcB

 

Wiem że to dwa różne zegarki ale miałem też etap porządania Protreka i stąd ta rozterka. Proszę podzielcie się jakimiś uwagami co do tych ofert.

w Protreku brakuje zasilania solarnego co przy ilości funkcji może stanowić delikatny problem z zużyciem energii a potem rozszczelnienie  go i wymiana baterii (zależy ile czasu będziesz go trzymać producent przewiduje na 2 lata baterie ) ale cena dobra nie powiem :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Brałbym GST - soalr, bluetooth, stylowy, metalowy, na okazje formalne i do biura.

Protrek - bez solara, i tyle w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

w Protreku brakuje zasilania solarnego co przy ilości funkcji może stanowić delikatny problem z zużyciem energii a potem rozszczelnienie  go i wymiana baterii (zależy ile czasu będziesz go trzymać producent przewiduje na 2 lata baterie ) ale cena dobra nie powiem :) 

 

Dziękuję za utwierdzenie mnie w decyzji, po cichu tak właśnie chciałem zrobić, trochę szkoda mi będzie tych gadżetów ale jak znam życie po pierwszych kilku tygodniach nawet bym do nich nie wrócił. Jeśli uda się dopiąć temat na pewno się pochwalę.

3 godziny temu, siweq napisał(-a):

 

Brałbym GST - soalr, bluetooth, stylowy, metalowy, na okazje formalne i do biura.

Protrek - bez solara, i tyle w temacie. 

 

Dziękuję za pomoc. To przeważa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam gw9400 to zazwyczaj czasem sprawdzę barometr i raczej nic poza tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, slawekhudy napisał(-a):

 

Dziękuję za utwierdzenie mnie w decyzji, po cichu tak właśnie chciałem zrobić, trochę szkoda mi będzie tych gadżetów ale jak znam życie po pierwszych kilku tygodniach nawet bym do nich nie wrócił. Jeśli uda się dopiąć temat na pewno się pochwalę.

na upartego możesz i jego kupić ale jak podjąłeś decyzje - ja mam jednego  takiego bez Solara pobawiłem się tymi gadżetami i teraz leży i służy jako zegarek wiec i bateria starcza - ogólnie wymiany baterii to też nic wielkiego ale jak tu na gwarancji to moze być tylko serwis aby gwarancji nie stracić a wtedy okroją -  moze i starczyłaby na dłużej  - wszytko zależy ile i jak używasz zegarka wtedy dopasowujesz do swoich potrzeb jeśli dużo w terenie i ciągle kompas, krokomierz itd,, wtedy logiczne ze solar ale jak od czasu do czasu a reszta tylko jak zegarek to i baterie starczają ale ten drugi tez spoko i bym tego drugiego wziął :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.