Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

niby tak, ale ja osobiście przeżyć nie mogę tego jak bardzo L2L się zwiększa przez to. Tak, ze to jest nienormalne aż

Roman ma jeszcze  większe  i nie narzekasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jmlTmTc.jpg&key=14e4bd3fe3200ae97b180de041d1be36d64b21ac5818458148133ffd9a5e6922

No dobra Marcin, fora cyknięta, możesz odsyłać, nie męcz się już.. 🤣 🤣 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):


No dobra Marcin, fora cyknięta, możesz odsyłać, nie męcz się już.. 🤣 🤣 🤣

Do Ciebie ? 😅

No to cyk gpw jak klasykiem gardzą  🙃😅

5cZhJva.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


No dobra Marcin, fora cyknięta, możesz odsyłać, nie męcz się już.. 🤣 🤣 🤣

👍🍺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie z ogrodniczego ale nie wnikam skąd oni ją pozyskali diabelstwo ma nawet do 3 m rocznie przyrostu, ale kwiaty ma oględne. 

A moja właśnie po 2-3 latach chyba wyzionęła ducha. Zero pączków, chyba przemarzła zimą na balkonie :(

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, tommly napisał(-a):


A moja właśnie po 2-3 latach chyba wyzionęła ducha. Zero pączków, chyba przemarzła zimą na balkonie :(

Moja ma 7 lat i dopiero w ubiegłym roku dała piękne kwiaty. Moi teściowie podchodzili do glicynii chyba z 5 razy i za każdym razem im padała. Z tego co czytałem, to nie lubi wietrznych miejsc i słabej gleby. 
Tomek, Twoja była szczepiona, czy zwykła sadzonka? Moja była szczepiona, miała zakwitnąć po 2-3 latach, a zakwitła po 6😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 7 lat i dopiero w ubiegłym roku dała piękne kwiaty. Moi teściowie podchodzili do glicynii chyba z 5 razy i za każdym razem im padała. Z tego co czytałem, to nie lubi wietrznych miejsc i słabej gleby. 
Tomek, Twoja była szczepiona, czy zwykła sadzonka? Moja była szczepiona, miała zakwitnąć po 2-3 latach, a zakwitła po 6

Szczepiona i też mówili, że na 2 lub 3 rok zakwitnie :)
Ale podobno są dwa rodzaje glicynii lewo i prawoskrętne i teraz nie pamiętam która, ale jedna z nich w ogóle nie chce kwitnąć.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, tommly napisał(-a):


Szczepiona i też mówili, że na 2 lub 3 rok zakwitnie :)
Ale podobno są dwa rodzaje glicynii lewo i prawoskrętne i teraz nie pamiętam która, ale jedna z nich w ogóle nie chce kwitnąć.

może masz podróbkę i nie jest ani lewo skrętna ani prawo skrętna tylko prosta jak drut :)  - tak to jest jak się kupuje na Alli podróbkę a nie rasową z rodowodem gdzie określono która skrętna jest  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

Roman ma jeszcze  większe  i nie narzekasz. 

Tam to ma sens i nie jest to bransoleta, która inaczej wygląda niż koperta. Poza tym no nie mam romana

1 godzinę temu, GTB napisał(-a):

Dobry wybór , ta zieleń mu służy - całe lato z takimi przechodziłem.

post-109016-0-09932000-1560606390_thumb.jpg

 

post-109016-0-32786400-1561346030_thumb.jpg

 

post-109016-0-51674600-1563982951_thumb.jpg

 

post-109016-0-14411400-1565644260_thumb.jpg

 

to ciuchy od DW-5600M-3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Vonziej napisał(-a):

to ciuchy od DW-5600M-3?

 

Jeszcze DW-5600ET-3 ma takie ciuchy, ale nie wiem, czy są identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pozdro dla wszystkich żuli, pijaków i alkoholików :D

 

CD16DB4C-9557-4D9B-84EF-4DADD9661425.thumb.jpeg.df575e303457563f98846e05a0732a6c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żul, pijak i alkoholik również pozdrawia ;)

 

IMG-0665-1000px.jpg.ab0ab20e2b5c1c66fc6dc4311a6ff3e3.jpg

 

BTW, wszelakiej maści IPY to moje ulubione napoje na chmielu ważone. W szczególności Polish India Pale Ale i Czech India Pale Ale, czyli PIPY i c*py ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jest nas dwóch B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy ktoś sprzedawał zegarki lub coś takiego na olx z przesyłką olx? Jest tam możliwość żeby ktoś coś kombinował? Czy jest pewność, że pieniądze trafią na konto? Jakoś nie mogę się przemóc a juz kolejna osoba pyta o przesyłkę olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedawałem kilka zegarków, ciuchy i jak dotychczas nie miałem żadnych problemów. Dodajesz przesyłkę OLX do swojej oferty, za każdym razem, jak ktoś coś od Ciebie kupi, podajesz dane do przelewu i jak kupujący odbierze przesyłkę (ja się bawiłem tylko z InPost - jak jest z pocztą nie wiem), OLX wysyła do Ciebie przelew równy cenie towaru.
Czy jest tam jakieś pole do przekrętu? Nie wiem. Być może jak ktoś zgłosi do OLX, że otrzymana przesyłka nie jest zgodna z oferowaną w ogłoszeniu, ale tego na szczęście noe było mi dane na żywym organizmie sprawdzać.

Na pewno należy wystrzegać się kupujących, którzy piszą do Ciebie od razu SMS lub przez WhatsApp i próbują Ci "wyjaśnić", jak działa przesyłka OLX, że pod podanym przez nich linkiem musisz wprowadzić dane swojej karty płatniczej, której rachunek rzekomo ma zostać uznany kwotą zakupu przedmiotu - to oczywiście próba wyłudzenia danych karty płatniczej/kredytowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkie zegarkie jakie miałem to sprzedałem przez OLX za pomocą tej przesyłki. Żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzedawałem kilka zegarków, ciuchy i jak dotychczas nie miałem żadnych problemów. Dodajesz przesyłkę OLX do swojej oferty, za każdym razem, jak ktoś coś od Ciebie kupi, podajesz dane do przelewu i jak kupujący odbierze przesyłkę (ja się bawiłem tylko z InPost - jak jest z pocztą nie wiem), OLX wysyła do Ciebie przelew równy cenie towaru.
Czy jest tam jakieś pole do przekrętu? Nie wiem. Być może jak ktoś zgłosi do OLX, że otrzymana przesyłka nie jest zgodna z oferowaną w ogłoszeniu, ale tego na szczęście noe było mi dane na żywym organizmie sprawdzać.

Na pewno należy wystrzegać się kupujących, którzy piszą do Ciebie od razu SMS lub przez WhatsApp i próbują Ci "wyjaśnić", jak działa przesyłka OLX, że pod podanym przez nich linkiem musisz wprowadzić dane swojej karty płatniczej, której rachunek rzekomo ma zostać uznany kwotą zakupu przedmiotu - to oczywiście próba wyłudzenia danych karty płatniczej/kredytowej.
Właśnie miałem już kilka wiadomości przez WhatsApp z takimi linkami, dlatego trochę się obawiam tej przesyłki olx czy tam też czegoś nie wymyślą. Ale skoro nie mieliście problemów to może i ja spróbuję.
Dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem/ sprzedałem kilka zegarków z przesyłką olx, żadnych problemów:) w dzisiejszych czasach szybciej sprzedasz zegarek na olx niż na grupach, szczególnie te droższe  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Ja sprzedawałem kilka zegarków, ciuchy i jak dotychczas nie miałem żadnych problemów. Dodajesz przesyłkę OLX do swojej oferty, za każdym razem, jak ktoś coś od Ciebie kupi, podajesz dane do przelewu i jak kupujący odbierze przesyłkę (ja się bawiłem tylko z InPost - jak jest z pocztą nie wiem), OLX wysyła do Ciebie przelew równy cenie towaru.
Czy jest tam jakieś pole do przekrętu? Nie wiem. Być może jak ktoś zgłosi do OLX, że otrzymana przesyłka nie jest zgodna z oferowaną w ogłoszeniu, ale tego na szczęście noe było mi dane na żywym organizmie sprawdzać.

Na pewno należy wystrzegać się kupujących, którzy piszą do Ciebie od razu SMS lub przez WhatsApp i próbują Ci "wyjaśnić", jak działa przesyłka OLX, że pod podanym przez nich linkiem musisz wprowadzić dane swojej karty płatniczej, której rachunek rzekomo ma zostać uznany kwotą zakupu przedmiotu - to oczywiście próba wyłudzenia danych karty płatniczej/kredytowej.

Dokładnie tak jak Tomasz pisze, również kupiłem i sprzedałem kilka, kilkanaście zegarków na OLX.

Jedyny niuans, to nie klikać w linki przysyłane przez zainteresowanych kupujących, które rzekomo przekierują nas do banku (płatności) i kuriera. Wszystko przysyła Ci OLX i jest na Twoim koncie OLX, nawet etykietę adresową, musisz ją tylko wydrukować, przykleić na paczkę i zanieść do paczkomatu.

Kasa przychodzi do 3 dni po odebraniu przesyłki.

 

Dla kupujących - UWAGA !!!

 To czy macie jakieś zastrzeżenia do stanu towaru jaki kupiliście, bądź co przyszło, nie ma znaczenia. Kasa jest zlecana do przelewu zaraz po odbiorze przesyłki ze skrzynki. OLX nie jest stroną transakcji, jedyny sposób na odzyskanie kasy w przypadku stanu niezgodnego z opisem to sprawa sądowa lub polubowne rozwiązanie ze sprzedającym. Takie KWIATKI. Sorki Marcin, nic nie mam do Ciebie :D

Jedynym plusem przesyłki OLX dla kupującego, jest "pewność", że COŚ przyjdzie😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, tommly napisał(-a):

OLX nie jest stroną transakcji, jedyny sposób na odzyskanie kasy w przypadku stanu niezgodnego z opisem to sprawa sądowa lub polubowne rozwiązanie ze sprzedającym.

 

jest małe zabezpieczenie

 

" Firma wprowadzi też program ochrony kupujących pod nazwą Bezpieczne Transakcje z OLX. Kupujący, który dokona płatności za pomocą Płatności OLX i skorzysta z Przesyłki OLX, w razie problemów z towarem będzie mógł liczyć na rekompensatę. Z regulaminu wynika, że maksymalna kwota rekompensaty nie będzie mogła być wyższa niż 200 zł. Żeby skorzystać z programu ochrony kupujących najpierw trzeba będzie jednak spróbować wyjaśnić sprawę na własną rękę ze sprzedającym."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, unadarek napisał(-a):

 

jest małe zabezpieczenie

 

" Firma wprowadzi też program ochrony kupujących pod nazwą Bezpieczne Transakcje z OLX. Kupujący, który dokona płatności za pomocą Płatności OLX i skorzysta z Przesyłki OLX, w razie problemów z towarem będzie mógł liczyć na rekompensatę. Z regulaminu wynika, że maksymalna kwota rekompensaty nie będzie mogła być wyższa niż 200 zł. Żeby skorzystać z programu ochrony kupujących najpierw trzeba będzie jednak spróbować wyjaśnić sprawę na własną rękę ze sprzedającym."

Tak, a potem skierować się na Policję.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.