Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Lubisz Tomek rotować więc Twoja decyzja. Mi bardzo siadł najczęściej na noc zakładany zegarek. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zakładam i zawsze miło się robi, jak siada na ręku.044550d060d77c342c8dbefe4be7d22f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegar Tomku, szkoda tylko, że swoje waży, bo właśnie z tego powodu mój srebrny poszedł dalej. Niestety lżej to tylko MRG z tego typu zegarków, a to już konkretny koszt. Chociaż nie ukrywam, że chodził mi ostatnio po głowie MRG-G2000R, ale w porę wylałem sobie kubeł zimnej wody na głowę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

w tematach zegarkowych jestem zielony, także z góry przepraszam jeśli przyjmuję jakieś błędne założenia. Czy na podstawie zdjęć można stwierdzić oryginalność takiego paska? Z tego co zdążyłem ogarnąć jest to pasek do CASIO G-SHOCK DW 6900H 9. Mam rację? Z góry dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam 

20210723_200426.jpg

20210723_200543.jpg

20210723_200402.jpg


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, bajmar napisał(-a):

Dzień dobry, 

w tematach zegarkowych jestem zielony, także z góry przepraszam jeśli przyjmuję jakieś błędne założenia. Czy na podstawie zdjęć można stwierdzić oryginalność takiego paska? Z tego co zdążyłem ogarnąć jest to pasek do CASIO G-SHOCK DW 6900H 9. Mam rację? Z góry dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam. 

Pasek do zegarka Fox Fire DW-6900H-9. Raczej oryginał. Ze zdjęć ciężko ocenić. W nieoryginalnych widać po bokach nadlewy gumy, zwłaszcza przy teleskopach i zapięciu.

To ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, przemekw napisał(-a):

Pasek do zegarka Fox Fire DW-6900H-9. Raczej oryginał. Ze zdjęć ciężko ocenić. W nieoryginalnych widać po bokach nadlewy gumy, zwłaszcza przy teleskopach i zapięciu.

To ten

Dziękuję za odpowiedź.  Wydaje mi się, że nadlewów nie ma. Pozdrawiam 


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.08.2021 o 22:55, TomG80 napisał(-a):

Rzadko zakładam i zawsze miło się robi, jak siada na ręku.

A nie byłoby milej, gdyby siadał na nadgarstku częściej? Jakby co, to znam taki jeden nadgarstek, który mógłby to zapewnić. ;) 


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów/koleżanek z większym gshockowym stażem:

Kupiłem ostatnio używany GPR 1000 B i zupełnie przypadkiem zerwałem klamrę paska w trawie. Udało mi się odnaleźć "język", teleskop oraz stalową szlufkę, ale nie udało mi się znaleźć tej "ramki". Ceny nowego paska to 450 PLN (absurd), a ja nie chcę wymieniać paska, który jest OK. Czy wiecie gdzie można namierzyć samą klamerkę, ewentualnie czy klamerka od innego modelu będzie pasować ? Każdy inny pomysł mile widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p0SNJRv.jpg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

73912fd26d254050med.jpg

A po lekkim modzie w nocy tak:


e4e7bd68a10f36ddmed.jpg

b2133103f4fc0862med.jpg

Szkoda, że nie ma indeksów jak w gwg 1000...
i solara...
i szafira...
i mb6...
i gps...
i paska cf...
byłby idealny :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.