Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

@tommly

Tomek, to ten z FB? Jeśli tak, to całe szczęście, że kupiłeś, bo mnie już strasznie korciło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, clusca napisał(-a):

@tommly

Tomek, to ten z FB? Jeśli tak, to całe szczęście, że kupiłeś, bo mnie już strasznie korciło ;)

W sumie, to chyba tak, uskuteczniłem "małą" zamianę ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Zestaw urlopowy😉

4CD4B2BF-96E8-46AE-B531-B5A39C4920A9.jpeg

 

 

A te w tle...

🤣

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła przesyłka z WS (paczka szła do Polski ekspresowym DHL-em jeden dzień i przeleżała tydzień w UC, masakra jakaś). Muszę powiedzieć, że jestem pod super-hiper-mega-biper wrażeniem modelu GBX-100. Do tej pory nie miałem okazji go zobaczyć na żywo - gdybym wiedział, jaki to fajny zegar, to na pewno byłby u mnie już dawno. Zegarków ze stajni "G" miałem już "kilka" i z pełną świadomością zaryzykuję stwierdzenie, że to jeden z najciekawszych G z jakimi miałem do czynienia. Wszystkich, którzy są go ciekawi raz jeszcze powtórzę: jeden z najfajniejszych G ever... i zarazem jeden z najbardziej "skopanych" G, jakie wyszły z fabryki :( Dlaczego, ano dlatego że aż żal cztery litery ściska, że naprawdę super zegar z ogromem funkcji, komunikacją BT, współpracą z aplikacją treningową na telefon, powiadomieniami o mailach, połączeniach, sms-ach i możliwością ich podglądu z poziomu zegarka, nie jest wyposażony w ładowanie solarne. Pokuszę się chyba o mały eksperyment, będę z premedytacją korzystał ze wszystkich możliwości tego zegarka, zobaczymy kiedy padnie bateria ;)

 

Prawdę mówiąc jednak, chyba wiem dlaczego nie ma TS-a. Z solarem byłby to zegar prawie kompletny, a dla mnie w zasadzie kompletny do zastosowań sport/casual. A tak, dalej gonimy króliczka z literką "G" na ogonku ;)

 

@p.r.p.

Patryk, jak Twój jeszcze nie poszedł - nie sprzedawaj, będziesz żałował ;)

 

IMG-1459-800px.thumb.jpg.102e72c69328dc035adc658d0f00eebf.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, clusca napisał(-a):

Dziś dotarła przesyłka z WS (paczka szła do Polski ekspresowym DHL-em jeden dzień i przeleżała tydzień w UC, masakra jakaś). Muszę powiedzieć, że jestem pod super-hiper-mega-biper wrażeniem modelu GBX-100. Do tej pory nie miałem okazji go zobaczyć na żywo - gdybym wiedział, jaki to fajny zegar, to na pewno byłby u mnie już dawno. Zegarków ze stajni "G" miałem już "kilka" i z pełną świadomością zaryzykuję stwierdzenie, że to jeden z najciekawszych G z jakimi miałem do czynienia. Wszystkich, którzy są go ciekawi raz jeszcze powtórzę: jeden z najfajniejszych G ever... i zarazem jeden z najbardziej "skopanych" G, jakie wyszły z fabryki :( Dlaczego, ano dlatego że aż żal cztery litery ściska, że naprawdę super zegar z ogromem funkcji, komunikacją BT, współpracą z aplikacją treningową na telefon, powiadomieniami o mailach, połączeniach, sms-ach i możliwością ich podglądu z poziomu zegarka, nie jest wyposażony w ładowanie solarne. Pokuszę się chyba o mały eksperyment, będę z premedytacją korzystał ze wszystkich możliwości tego zegarka, zobaczymy kiedy padnie bateria ;)

 

Prawdę mówiąc jednak, chyba wiem dlaczego nie ma TS-a. Z solarem byłby to zegar prawie kompletny, a dla mnie w zasadzie kompletny do zastosowań sport/casual. A tak, dalej gonimy króliczka z literką "G" na ogonku ;)

 

@p.r.p.

Patryk, jak Twój jeszcze nie poszedł - nie sprzedawaj, będziesz żałował ;)

 

IMG-1459-800px.thumb.jpg.102e72c69328dc035adc658d0f00eebf.jpg

 

Miałem, sprzedałem i nie żałuję, dwa tygodnie trwał zachwyt, tylko do sprawdzania godziny imo się nadaje, mip jest petarda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Trochę mnie tu nie było. Szukałem ostatnio jakiegoś nowego zegarka, żeby dać odpoczac trochę Rangemanowi. Tym razem myślałem nad czymś mniej sportowym, gdyż tych g-shocków troszkę juz mam i w zasadzie nic innego. 

Wczoraj prawie zamówiłem Invicte Pro Divera, jednak dla pewności jeszcze przeglądnąłem co tam z G-shockow ma Amazon w swojej ofercie. 

Moim oczom ukazał się zestaw stalowy bezel + pasek do G-shocka GA-2100 w kolorze srebrnym lub złotym i muszę przyznać, że wygląda to mega fajnie.

Sęk w tym, iż są to części nieoryginalne, jest tego sporo w internecie, amazon czy aliexpress, gdzie wychodzi taniej. Nigdy nie robiłem tam zakupów, ale szczerze przyznam, że poważnie się zastanawiam nad GA-2100 i takim wdziankiem dla niego. Czy może ktoś posiada coś takiego? Jakie macie na ten temat zdanie?

Moim zdaniem, jak wspomniałem wygląda to wystrzałowo, brakowało mi wlasnie GA-2100 w takiej odsłonie i wielokrotnie takiego szukałem. Zdaję sobie sprawę, że wygląda to dosyć podobnie do AP, ale i bez tych części, ten model bardzo juz przypomina "royal oak". Tak samo przez wielu polecana Invicta wygląda niemal 1:1 jak Rolex Submariner.

Bardzo jestem ciekawy waszego zdania i opinii na ten temat. Mam potrzebę nabycia nowego czasomierza i stoje teraz przed poważnym dylematem. Pozdrawiam

Jakby ktoś nie wiedział o czym mówię to prezentuje się to tak

 

https://www.watchesministry.com/?product=casioak-master-v3-gold-blk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, clusca napisał(-a):

Dziś dotarła przesyłka z WS (paczka szła do Polski ekspresowym DHL-em jeden dzień i przeleżała tydzień w UC, masakra jakaś). Muszę powiedzieć, że jestem pod super-hiper-mega-biper wrażeniem modelu GBX-100. Do tej pory nie miałem okazji go zobaczyć na żywo - gdybym wiedział, jaki to fajny zegar, to na pewno byłby u mnie już dawno. Zegarków ze stajni "G" miałem już "kilka" i z pełną świadomością zaryzykuję stwierdzenie, że to jeden z najciekawszych G z jakimi miałem do czynienia. Wszystkich, którzy są go ciekawi raz jeszcze powtórzę: jeden z najfajniejszych G ever... i zarazem jeden z najbardziej "skopanych" G, jakie wyszły z fabryki :( Dlaczego, ano dlatego że aż żal cztery litery ściska, że naprawdę super zegar z ogromem funkcji, komunikacją BT, współpracą z aplikacją treningową na telefon, powiadomieniami o mailach, połączeniach, sms-ach i możliwością ich podglądu z poziomu zegarka, nie jest wyposażony w ładowanie solarne. Pokuszę się chyba o mały eksperyment, będę z premedytacją korzystał ze wszystkich możliwości tego zegarka, zobaczymy kiedy padnie bateria ;)

 

Prawdę mówiąc jednak, chyba wiem dlaczego nie ma TS-a. Z solarem byłby to zegar prawie kompletny, a dla mnie w zasadzie kompletny do zastosowań sport/casual. A tak, dalej gonimy króliczka z literką "G" na ogonku ;)

 

@p.r.p.

Patryk, jak Twój jeszcze nie poszedł - nie sprzedawaj, będziesz żałował ;)

 

 

Też żałuję, że nie ma Solara, ale i tak uważam go (dalej) za jeden z lepszych G.

Tak jak dalej lubię 7800 :)

Zresztą GBX fajnie nawiązuje do 7800.

 

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci jakiś zestaw śrubokrętów do wymiany paska w gwg1000 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20210814-174513.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś się udało zdobyć. DWG-100JTU-4JF Lungman Triathlon 2000 wersja tylko na Japonię. W karcie data 03.07.2000

large.DWG-100JTU.jpg.96977a8942b3f4c78de7896d5822d20d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

IMG_20210814_172607.jpg

Gdzie Jacek wypoczywasz? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.