Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Umyj z nim ręce.

Zobaczymy czy wytrzyma zanurzenie ;)

 

edit: dopiero poznałeś szwagra czy jak?

Powinien już dawno być wyedukowany przez Ciebie :P

 

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Sol napisał(-a):

...

edit: dopiero poznałeś szwagra czy jak?

Powinien już dawno być wyedukowany przez Ciebie :P

 

Dopiero nie ale niedawno, jakieś 20 lat temu :P 

Dla niego temat zegarkowy nie istnieje ;) 

 

W sumie to podróbka nie jest bo nigdzie nie napisali Casio czy G-Shock a nawet nie skromne S-shock 🤷 

 

Trochę można zrozumieć innych na temat homarów ich ulubionych marek bo przecież ten wyżej to zwyczajny homar czyż nie? 🤔

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz 4-5 litrów gorzałki i pijecie aż nie zrozumie.

20 lat zmarnowałeś! :D

 

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sol napisał(-a):

Kupujesz 4-5 litrów gorzałki i pijecie aż nie zrozumie.

20 lat zmarnowałeś! :D

 

Wódki to wypiliśmy morze ale prędzej przejdzie jak mu sam coś sprezentuje i nawet nie będzie wiedział co to jest aby tylko godzinę widział ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomaliusz napisał(-a):

Jestem u szwagra na obiedzie ... i jego nowy nabytek z targu 🤦

 

GóWN-O-1000 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomaliusz napisał(-a):

Jestem u szwagra na obiedzie ... i jego nowy nabytek z targu 🤦 

 

 

 

IMG_20210905_153831.jpg

GANGNAM STYLE - i jak idziecie na zakupy to nie pijcie przed !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sol napisał(-a):

Kupujesz 4-5 litrów gorzałki i pijecie aż nie zrozumie.

Nie zrozumie - 99,9% ludzi ma gdzieś to co ktoś nosi na łapie, czy to jest do czegoś podobne czy też nie, a jeśli jest podobne to do czego - dwa dni temu mój Tisell głęboko wzorowany na explorerze został posądzony o to że jest podróbką Casio tak że luzik... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Daito napisał(-a):

Nie zrozumie - 99,9% ludzi ma gdzieś to co ktoś nosi na łapie, czy to jest do czegoś podobne czy też nie, a jeśli jest podobne to do czego - dwa dni temu mój Tisell głęboko wzorowany na explorerze został posądzony o to że jest podróbką Casio tak że luzik... :D

Mój gmw jest ryż bo pozytywa nie było na kajdanie tylko na gumie także ten 🤣 

Przyznałem że ma rację i kupiłem na aliexpress 🤣

 

1471388630_20210830_120712_HDR3.thumb.jpg.65309fb230311b2a803912c279ee2ce0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was miał już może w rękach MTG-B2000?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z Was miał już może w rękach MTG-B2000?
Miałem na chwil kilka w salonie i mam mieszane uczucia. 4k+ na pewno bym zań nie położył. Moim zdaniem trochę mniej go będzie na rynku, niż B1000, którego można czasem dużo poniżej 3k wyjąć, więc pewnie tak ceny nie spadną używek, jak w przypadku B1000 czy S1000. Ale jakbym B2000 dorwał za jakieś 2,5k, jak się komuś znudzi, to pewnie bym się skusił.

Wg mnie nie ma tak fajnego wyglądu, jak B1000, a już na pewno nie jest tak fajny, jak S1000, ale to nie jest tak, że jest jakiś odpychający - nie nie. Tylko za taką kasę, jaką za niego wołają salony, nawet po najlepszych rabatach to moim zdaniem stosunek miodności do ceny jest na zbyt niskim poziomie. Ja mam S1000, 2 różne B1000 i jakby ktoś mi zaproponował B2000 za B1000 sztuka za sztukę, to chyba nie byłbym zbyt skory do zamiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TomG80 napisał(-a):

Miałem na chwil kilka w salonie i mam mieszane uczucia. 4k+ na pewno bym zań nie położył. Moim zdaniem trochę mniej go będzie na rynku, niż B1000, którego można czasem dużo poniżej 3k wyjąć, więc pewnie tak ceny nie spadną używek, jak w przypadku B1000 czy S1000. Ale jakbym B2000 dorwał za jakieś 2,5k, jak się komuś znudzi, to pewnie bym się skusił.

Wg mnie nie ma tak fajnego wyglądu, jak B1000, a już na pewno nie jest tak fajny, jak S1000, ale to nie jest tak, że jest jakiś odpychający - nie nie. Tylko za taką kasę, jaką za niego wołają salony, nawet po najlepszych rabatach to moim zdaniem stosunek miodności do ceny jest na zbyt niskim poziomie. Ja mam S1000, 2 różne B1000 i jakby ktoś mi zaproponował B2000 za B1000 sztuka za sztukę, to chyba nie byłbym zbyt skory do zamiany.

 

Dzięki Tomku za spostrzeżenia. Zastanawiam się właśnie nad powrotem do MTG-B1000, którego sprzedaży trochę żałuję. No i jakoś tak przy tej okazji, ten B2000 (którego można kupić za trochę mniej, niż 4k) zaczął chodzić po głowie.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w dobrej cenie można dostać bransoletę do kostek ? (Nie chodzi mi o długość :-P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrej cenie to już chyba tylko z rynku wtórnego. W Świecie Zegarków są, ale grubo ponad trzy stówki trzeba za nie położyć. Możesz zadzwonić do Krainy Czasu. Mieli nieco taniej, ale nie ma ich aktualnie na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor robi robotę. A i układa się na nadgarstku fajnie.

Dziękuję za użyczenie zegara koledze @rbmk1000 77ab0024d17a626dd03b0e7a22822a69.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,  tak, w Krainie będą mieć za trochę ponad 300. 

Gdzieś, chyba na WatchUseek wyczytałem, że jest nowa wersja tej bransolety - V2. Słyszał ktoś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam i ja dziada. Prawdę mówiąc gdy już się miało GBX-100-2ER to drugi raz efektu wow nie ma..

Subiektywne Plusy:
Bardziej tradycyjny wygląd kostki w porównaniu z GBX-100,
Końcowka paska lepiej pomyślana niż w GBX-100 (nie wystaje nadmiar paska)
Ustawiając ręcznie godzinę i minutę sekundy automatycznie ustawiają się na zero. Więc jak ktoś nie chce, nie potrzebuje apki G-shock Move (JA), a lubi raz na jakiś czas ustawić sobie zegar co do sekundy z innym G, który ma MB6 (też ja) to w końcu jest to możliwe. I fajnie.
Gumowy Bezel.

Subiektywne Minusy:
Brakuje trochę wschodów i zachodów, faz księżyca (reszta mi wisi),
Pasek niby fajny, ale w gbx jeszcze fajniejszy, bardziej miły w dotyku nawet.
Całość jakoś tak trzeszczy trochę. 🤣 W sensie te plastikowe skrzydełka.
Faktura paska jest taka, że kurz się będzie łapać jak głupi. W limonce i blue raczej nie do zauważenia to będzie. Na czarnym na bank.
Fotki

4d844ae79222ee83c9dc89900703f2bc.jpgf7591b2a1285df64ac39a5b61411a187.jpg
71f7c3cd5bf78d1216f119bd57f4458a.jpg355e69d651fca38b78bf7feed01179b2.jpg
3a5ce78b9a03631487dca3dc99207245.jpg
c5767ac10ffb0957eeb80a05ecca6f49.jpg
82313684a99f02bf18faa465e3206918.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza Wam wolne działanie modułu? Mam na myśli lag pomiędzy wciśnięciem przycisku a reakcją. Może nie ma tragedii ale jednak ułamek sek mija zanim zmieni się Ekran itp, nie jest tak jak w tradycyjnych G.  A o ekranie zapisywania po zatrzymaniu np stopera nie wspomnę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza Wam wolne działanie modułu? Mam na myśli lag pomiędzy wciśnięciem przycisku a reakcją. Może nie ma tragedii ale jednak ułamek sek mija zanim zmieni się Ekran itp, nie jest tak jak w tradycyjnych G.  A o ekranie zapisywania po zatrzymaniu np stopera nie wspomnę. 

Jest to irytujące. Ale w gbx-100 chyba chodził nawet ciut wolniej ten moduł. Samo zapisywanie jest długie, a tak to lux. Idzie z tym żyć.. Ja traktuję ten zegar jako takie nowocześniejsze negatywowe DW-5600HR. Jeszcze bardziej czytelne, równie wygodne. Wszystkie te funkcje mi wiszą, bo ostatecznie liczy sobie kroki jak chce, więc.. To samo było w gbx-100. 🤦‍♂️ Gdy się uruchomi apkę i lokalizację w smartfonie, to liczy dokładniej dystans itd. Ale ogólnie lepiej kupić coś innego w tym temacie, z innej stajni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na pu ceny 🤣 przy takiej ilości będzie w czym wybierać za pu roku 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.