Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

Ustawiając ręcznie godzinę i minutę sekundy automatycznie ustawiają się na zero. Więc jak ktoś nie chce, nie potrzebuje apki G-shock Move (JA), a lubi raz na jakiś czas ustawić sobie zegar co do sekundy z innym G, który ma MB6 (też ja) to w końcu jest to możliwe. I fajnie.

 

Chociaż jeden plus zmiany w module.

 

 

 

No i całego zegarka :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

A ja czekam na pu ceny 🤣 przy takiej ilości będzie w czym wybierać za pu roku 😎

pu albo i jednom czeciom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tomekk33 napisał(-a):

Nie przeszkadza Wam wolne działanie modułu? Mam na myśli lag pomiędzy wciśnięciem przycisku a reakcją. Może nie ma tragedii ale jednak ułamek sek mija zanim zmieni się Ekran itp, nie jest tak jak w tradycyjnych G.  A o ekranie zapisywania po zatrzymaniu np stopera nie wspomnę. 

 

Mnie to kompletnie nie przeszkadza. Owszem, w trybie treningu czeka się wieki zanim zapisze dane, czy po prostu z niego wyjdzie bez zapisywania, ale poza tym to w ogóle nie zwróciłem uwagi, że działa wolniej.

 

 

4 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):


Jest to irytujące. Ale w gbx-100 chyba chodził nawet ciut wolniej ten moduł. Samo zapisywanie jest długie, a tak to lux. Idzie z tym żyć.. Ja traktuję ten zegar jako takie nowocześniejsze negatywowe DW-5600HR. Jeszcze bardziej czytelne, równie wygodne. Wszystkie te funkcje mi wiszą, bo ostatecznie liczy sobie kroki jak chce, więc.. To samo było w gbx-100. 🤦‍♂️ Gdy się uruchomi apkę i lokalizację w smartfonie, to liczy dokładniej dystans itd. Ale ogólnie lepiej kupić coś innego w tym temacie, z innej stajni.

 

U mnie GBX liczy kroki bardzo podobnie jak "japko", jakoś nie ma znaczącej różnicy między wskazaniami obu urządzeń.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było pukane 😛 Powrót do MM 1a9 💪
Oraz nowość czyli GW-M5610U-1B

7wgsaIW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Idzie wyłączyć opcje powiadomień w gbx100 nie wyłączając połączenia Bluetooth z telefonem? Chce mieć dobrze ustawiona czas ale powiadomienia są dla mnie zbędne, a wiadomo brak solara i nie chciałbym aby bateria padła zbyt szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kacprzak1991 napisał(-a):

Pytanko. Idzie wyłączyć opcje powiadomień w gbx100 nie wyłączając połączenia Bluetooth z telefonem? Chce mieć dobrze ustawiona czas ale powiadomienia są dla mnie zbędne, a wiadomo brak solara i nie chciałbym aby bateria padła zbyt szybko

Oczywiście że można.

Łatwo z poziomu aplikacji można wyłączyć powiadomienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Jakby kto chciał to się zastanowię.Ale zapytać można.


Co by nie mówić, czytelny to on jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.09.2021 o 14:17, clusca napisał(-a):

Najfajniejszy MZ wskazówkowy G w rozsądnych pieniądzach :)

 


Karbon - Srarbon. 

Brzydki, odstające przyciski i nie ma DNA prawdziwego prawilnego dżiszoka. Kosz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to sobie myślałem, jak go pierwszy raz zobaczyłem po premierze. Potem trafił w moje ręce w ramach wymiany zegarkowej i... poszedł dalej, ale tak mi się spodobał - rozmiar, waga, czytelność - że przy kolejnej okazji odkupiłem i jest duża szansa, że zostanie 4ever :)

A to że brzydal, to już żeśmy ustalili i tu nie ma co się sprzeczać ;)

 

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał(-a):

Dokładnie to sobie myślałem, jak go pierwszy raz zobaczyłem po premierze. Potem trafił w moje ręce w ramach wymiany zegarkowej i... poszedł dalej, ale tak mi się spodobał - rozmiar, waga, czytelność - że przy kolejnej okazji odkupiłem i jest duża szansa, że zostanie 4ever :)

A to że brzydal, to już żeśmy ustalili i tu nie ma co się sprzeczać ;)

 

 


Brzydki brzydal

 

50992097663_dae5f75311_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D1mCsm8.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.