Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MShR napisał(-a):

I to się chwali! Pomimo tego - proponuje wybrać się kiedyś na jakiś najbliższy festiwal piwa (WFP się zbliża) - tam naprawdę zdegustujesz dużo i nóż widelec, odkryjesz coś nowego ;) Raz jeszcze - kończę temat, bo to nie to forum :)

spoko dzięki - ale już nie mogę pic żadnego alkoholu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

spoko dzięki - ale już nie mogę pic żadnego alkoholu :) 


Wszywka…

Współczuję 😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Louis Cypher napisał(-a):


Wszywka…

Współczuję 😎

 

to byłoby półbiedy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

to byłoby półbiedy :) 


Uuu, czyli gorzej - rozyebane podroby 😔

Również współczuję…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Louis Cypher napisał(-a):


Uuu, czyli gorzej - rozyebane podroby 😔

Również współczuję…

 

cos w tym stylu - spoko dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

cos w tym stylu - spoko dzięki 


Aaa, to już wiem skąd ten ciągły wkurw…

I feel You bro…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


Aaa, to już wiem skąd ten ciągły wkurw…

I feel You bro…

 

nie bez przesady, nie wkurzam się bo nie ma na co - za dwa miechy kroić będą jak przeżyje to potem znowu kroić i trzeci raz malutkie krojono :)  

nawet fajniutki (GSWH1000-1A4 )

 

1884260768_Zrzutekranu2021-09-26102426.jpg.59d5ca10a388db6d71bcc67b47523fb9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin przestań ... za mały!!!

Za 1/4 ceny mogę pomóc bo pu nie będę płacił za damke 🤪

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Marcin przestań ... za mały!!!

Za 1/4 ceny mogę pomóc bo pu nie będę płacił za damke 🤪

 

Przecież Ty macanych nie kupujesz  😛 a ten był ostro macany 😅

Wzbt22k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, murcins napisał(-a):

Przecież Ty macanych nie kupujesz  😛 a ten był ostro macany 😅

Wzbt22k.jpg

Co za zwyrodnialec to uczynił? :blink: 

Macane też przechodzą ale nie takie tarte po betonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2021 o 12:39, tomaliusz napisał(-a):

Co za zwyrodnialec to uczynił? :blink: 

Macane też przechodzą ale nie takie tarte po betonie :D

Więc egzemplarz nie dla Ciebie  😛 ale jak ktoś zainteresowany to jest  a licytacji na grupie na FB ;D 

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy!

 

Poszukuję pozytywowego LCD do GX-56.

Może ktoś z Was posiada i mógłby się pozbyć?

Ewentualnie cały moduł...

 

Dzięki z góry i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Amig0 napisał(-a):

I co, otwarli?

Nie o takie pukanie chodziło ... chyba do kochanki szedł :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Amig0 napisał(-a):

I co, otwarli?

Otwarli  😛

2 godziny temu, tomaliusz napisał(-a):

Nie o takie pukanie chodziło ... chyba do kochanki szedł :D

Hahah 🤣

faJxU1M.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam - kto z Nas ma i użytkuje na co dzień GBD-H1000? Chodzi mi o faktyczne użytkowanie tego zegarka na co dzień a nie od czasu do czasu - przejadałem sporo recenzji tego zegarka ale zwykle można je traktować jak "reklamę produktu" albo najwyżej "opis pierwszego wrażenia" bądź opinię na bazie krótkiego kilkudniowego użytkowania - a chciałbym poznać opinię bardziej rozbudowaną... Ktoś pomoże?

 

Edit: nie chodzi mi o "katowanie" zegarka w warunkach siłowni, czy treningów na asfalcie - tylko raczej opinii przez pryzmat zwykłego "G" z wykorzystaniem niektórych funkcji które posiada ten zegarek, np pulsometru zegarka, stopera i jak wygląda realna i rzeczywista sytuacja z zastosowanym w tym modelu ogniwem i solarem.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Daito napisał(-a):

Takie pytanie mam - kto z Nas ma i użytkuje na co dzień GBD-H1000? Chodzi mi o faktyczne użytkowanie tego zegarka na co dzień a nie od czasu do czasu - przejadałem sporo recenzji tego zegarka ale zwykle można je traktować jak "reklamę produktu" albo najwyżej "opis pierwszego wrażenia" bądź opinię na bazie krótkiego kilkudniowego użytkowania - a chciałbym poznać opinię bardziej rozbudowaną... Ktoś pomoże?

 

Edit: nie chodzi mi o "katowanie" zegarka w warunkach siłowni, czy treningów na asfalcie - tylko raczej opinii przez pryzmat zwykłego "G" z wykorzystaniem niektórych funkcji które posiada ten zegarek, np pulsometru zegarka, stopera i jak wygląda realna i rzeczywista sytuacja z zastosowanym w tym modelu ogniwem i solarem.

 

Nie wypowiem się na temat użytkowania tego modelu, bo nie miałem z nim przyjemności obcować dłużej niż przez 3 minuty w TT, ale czytałem na FB chyba wczoraj, że te diody od spodu strasznie wystają i noszenie go dłuższy czas jest co najmniej mało komfortowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Daito napisał(-a):

Takie pytanie mam - kto z Nas ma i użytkuje na co dzień GBD-H1000? Chodzi mi o faktyczne użytkowanie tego zegarka na co dzień a nie od czasu do czasu - przejadałem sporo recenzji tego zegarka ale zwykle można je traktować jak "reklamę produktu" albo najwyżej "opis pierwszego wrażenia" bądź opinię na bazie krótkiego kilkudniowego użytkowania - a chciałbym poznać opinię bardziej rozbudowaną... Ktoś pomoże?

 

Edit: nie chodzi mi o "katowanie" zegarka w warunkach siłowni, czy treningów na asfalcie - tylko raczej opinii przez pryzmat zwykłego "G" z wykorzystaniem niektórych funkcji które posiada ten zegarek, np pulsometru zegarka, stopera i jak wygląda realna i rzeczywista sytuacja z zastosowanym w tym modelu ogniwem i solarem.

 

 

 

Co tu się dzieje? 😳😳😳😳😳😳😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Co tu się dzieje? 😳😳😳😳😳😳😳

Na razie nic... i biorąc pod uwagę nikły odzew oraz to co napisał Maciek to raczej nic się nie wydarzy :) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Daito napisał(-a):

Takie pytanie mam - kto z Nas ma i użytkuje na co dzień GBD-H1000? Chodzi mi o faktyczne użytkowanie tego zegarka na co dzień a nie od czasu do czasu - przejadałem sporo recenzji tego zegarka ale zwykle można je traktować jak "reklamę produktu" albo najwyżej "opis pierwszego wrażenia" bądź opinię na bazie krótkiego kilkudniowego użytkowania - a chciałbym poznać opinię bardziej rozbudowaną... Ktoś pomoże?

 

Edit: nie chodzi mi o "katowanie" zegarka w warunkach siłowni, czy treningów na asfalcie - tylko raczej opinii przez pryzmat zwykłego "G" z wykorzystaniem niektórych funkcji które posiada ten zegarek, np pulsometru zegarka, stopera i jak wygląda realna i rzeczywista sytuacja z zastosowanym w tym modelu ogniwem i solarem.

jednym słowem potrzebujesz UŻYTKOWNIKA a nie fana/zbieracza :)  co to jedna ryska przyprawia o zawał !!! no nie wiem czy jest tu taki ktoś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna kości do pozostawienia to która? Innych nie biorę pod uwagę. 5k czy gmw zostawić? Ciężki wybór. Biorąc pod uwagę że będę kiedyś chciał do tej która poleci kiedyś wrócić za rok, dwa, pięć...

 

2074060963_20210922_1126433.thumb.jpg.8810ebdd7cf24d3e313212aaa6a93aa7.jpg

 

1634540249_20210830_120712_HDR3.thumb.jpg.31a63197ec0fdd294c1602b0b09b5855.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.